μεταμοσχευση μαλλιων γιαννης γκ***ας

pantel

Active Member
Παιδία σας χαιρετώ. Βασικά παρακολουθώ εδώ και λίγες μέρες το σαιτ και βλέπω ότι είστε όλοι πολύ ψαγμένοι. Θα ήθελα να με βοηθήσετε σε ένα θέμα. Στις 30 του οκτώμβρη έχω ραντεβού ΄για να κάνω μεταμόσχευση μαλλιών στο γιατρό Γιάννη γκ***α στην αθήνα. δεν είμαι σίγουρος όμως για την επιλογή μου. γνωρίζει κανείς απο εσάς κάτι? υπάρχει κάποιος που να έκανε μεταμόσχευση στον γιατρό αυτο? παιδία σας παρακαλώ βοηθείστε με.


//edit από Chs: Προσθήκη διακριτικών σε όνομα ιατρού.//
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kostashair

New Member
RE: μεταμοσχευση μαλλιων γιαννης γκουρας

Ένας γνωστός μου είχε καταλήξει στον γιατρό που αναφέρεις και απ' ότι μου είπε δεν συνάντησε κανένα απολύτως πρόβλημα, για εμπειρία από πρώτο χέρι όμως δεν γνωρίζω. Όπως και να χει καλή σου επιτυχία!
 

Chs

Μέλος του προσωπικού
RE: μεταμοσχευση μαλλιων γιαννης γκουρας

@pantel καλώς όρισες.

Να σε ενημερώσω ότι στα ονόματα ιατρών και στις επωνυμίες κλινικών, κάθε μέλος υποχρεούται να βάζει αστερίσκο / διακριτικά σε κάποια γράμματα ενδιάμεσα για ευνόητους λόγους. Είναι κανόνας του forum.
Το post θα γίνει edit.

Ευχαριστώ, και καλώς όρισες και πάλι.
 

Flosk

Well-Known Member
Μπορεις να βρεις και καλυτερους φιλε μου.Το μειονεκτημα του ειναι οτι εχει εργαλεια που κανουν μεγαλες τρυπες και το αποτελεσμα δεν ειναι καθολου φυσικο σε σχεση με αλλων κλινικων.Εχει κανει ενας κολλητος μου εκει και τονεχω επισκεφθει και γω στο παρελθον και ξερω.
 

Dimitris80

New Member
Το σκέφτομαι και εγώ να πάω στον Γκ**ρα. Μου έχει δώσει και καλή τιμή ανά graft. (Αν και απ'οτι διαβάζω δεν φημίζεται για την αξιοπιστία του σε αυτά τα θέματα) Έχει κάνει ένας γνωστός μου και είναι ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα και μου φαίνεται και εμένα καλό. Με προβληματίζει βέβαια το να κάνω τομή, αν και του την έχει καλύψει καλά. Με κανονικό μαλλί πίσω δεν φαίνεται.
 

athenian

Well-Known Member
με strip δεν θα μπορειτε ποτε να κουρεψετε τα πισω μαλλια κοντα.ναι μεν ειναι πιο φθηνη απο την fue αλλα εχει αρκετα μειονεκτηματα.
 

giwrgos athina

Active Member
bakaliaros είπε:
Το σκέφτομαι και εγώ να πάω στον Γκ**ρα. Μου έχει δώσει και καλή τιμή ανά graft. (Αν και απ'οτι διαβάζω δεν φημίζεται για την αξιοπιστία του σε αυτά τα θέματα) Έχει κάνει ένας γνωστός μου και είναι ικανοποιημένος από το αποτέλεσμα και μου φαίνεται και εμένα καλό. Με προβληματίζει βέβαια το να κάνω τομή, αν και του την έχει καλύψει καλά. Με κανονικό μαλλί πίσω δεν φαίνεται.

εγω θα σε συμβουλευα να το ψαξεις καλα και να δεις live αρκετα περιστατικα του πριν αποφασισεις....οτι και να επιλεξεις σου ευχομαι καλη επιτυχια
 
Μπλουζα