κνιδωση βοηθεια

nena

Member
παιδια καλησπερα οποιος αλλεργικος και μη γνωριζει θα ημν υποχρεη!χρονια απ παιδι με αλλεργιες κυριως δερμα προσωπο πρηξιμο φουντωμα κοκκινιλες ,-τροφικες αλλεργιες-(δε μπορουσα να φαω ξηρους καρπους μερεντες δεντρολιβανο) και αλλεργικο ασθμα σημειωνω με σιροπι αταραξ και μια κορτιζονουχα π εκανε ο φαρμακοποιος το παλευα υστερα ειπαν μετα τα 15 θα τη ξεπερασεις.οντως τοτε δοκιμασα πρωτη φορα ξηρους καρπους χωρις δραματα.απ τοτε μονο εποχικες αλλεργιουλες τη ανοιξη οχι δερματικες με φτερνισμα κ καταρροη που τη "θεραπευα" με αεριους.μεχρι π περσι το φλεβαρη κατι πρωτογνωρο χωρις να τρωω ξηροκαρπια η μερεντα η φουντουκια (δε ειμαι φιλος) αρχισα να 3υπναω με πεταλιτσες σα σπυρακια κοκκινα σα καντηλα μετα απο κουνουπι που περναγαν μονα τους η με αεριους.ξανα παλι το καλοκαιρι αεριους δε καναν τιποτα τα αταρα3 με πιανανε.στο τελος σεπτεμβρη κ αυτα δε καναν πολλα.μ λεει μια γιατρος στ νοσοκ π κανα πρακτικη παρε χοζαλ.με γιατρους βεβαια δε ξαναμπλεξα αλλα σε οτι γνωστο συμπασχοντα το ειπα οτι εχω στα ξεκαρφωτα πεταλες που βγαινουν χωρις καν να με ακουμπησω και παντα πριν βγουν ενιωθα φαγουρα και τσιμπημα κ εφευγαν για να βγουν μετα αλλου μου λεγαν κνιδωση.επδ 3ερω απ πολλους γνωστους οτι ακρη σε αυτα δε βρηκαν κ χρηματα για πολλα δε υπαρχουν θα θελα οποιος μπορει αν το χει η ξερει απο γνωστο του τι τον βοηθησε.ευχαριστω
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα