ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panayotis19

New Member
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

για την ακρίβεια σκέφτομαι διάλυμα regain και μέσα να προσθέσω progesterone 500mg 3-5 capsules saw palmeto15 γραμμάρια τρειτονινι
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

http://translate.google.gr/translate?hl=el&sl=en&u=http://www.androgeneticalopecia.com/hair-loss-treatments/tretinoin-pattern-baldness.shtml&ei=crS6TbraBMnIswb7j9D2BQ&sa=X&oi=translate&ct=result&resnum=6&ved=0CE0Q7gEwBQ&prev=/search%3Fq%3Dtretinoin%2Bregrowth%26hl%3Del%26biw%3D1366%26bih%3D673%26prmd%3Divns



Ωστόσο, η κατασκευάζονται συνθέσεις του Tretinoin (Retin-A ®) και Minoxidil (Rogaine ®) είναι ασυμβίβαστες και να καταστεί αναποτελεσματική, εάν προστεθεί σε ένα σκεύασμα. Θα πρέπει είτε να αναμειγνύεται με τη χρήση γενικών μορφών σκόνη ή να εφαρμοστεί ως ξεχωριστές θεραπείες.
 

Panayotis19

New Member
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

βασικά εγώ χρησιμοποιώ ήδη το airol για να έχω καλητερη απορρόφηση αλλα έχω αρκετό μαλλί k είναι δύσκολο η απλωθεί σ όλα τα σημεία dld μονο κροταφους μπαίνει εύκολα !! και έτσι σκέφτηκα εκτος του airol να προσθέσω και σκόνη από "τρειτονινι" !!! είχα ξανά διαβασει πως μαζί στο ίδιο miγμα δεν λειτουργεί τόσο καλά η "τρειτονινι" οποτε εσύ τι προτείνεις να κάνω ? a και για την μίξη προγεστερόνης με saw palmeto τι πιστεύεις ?
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

Panayotis19 είπε:
βασικά εγώ χρησιμοποιώ ήδη το airol για να έχω καλητερη απορρόφηση αλλα έχω αρκετό μαλλί k είναι δύσκολο η απλωθεί σ όλα τα σημεία dld μονο κροταφους μπαίνει εύκολα !! και έτσι σκέφτηκα εκτος του airol να προσθέσω και σκόνη από "τρειτονινι" !!! είχα ξανά διαβασει πως μαζί στο ίδιο miγμα δεν λειτουργεί τόσο καλά η "τρειτονινι" οποτε εσύ τι προτείνεις να κάνω ? a και για την μίξη προγεστερόνης με saw palmeto τι πιστεύεις ?
συνεχισε την airol και βαλε προγεστερονη στην μινοξ,το saw palmetto ειναι περιτο
 

Panayotis19

New Member
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

είχα διάβαση σ άλλο θέμα στο forum πως το prolout" depot έχει γύρο στα 17 πήγα k ρώτησα πριν κάτι μέρες k m είπαν 50 euro για 5 αμπούλες !! και "τρειτονινι" προτείνεις να μην βάλω καθόλου μέσα e ? a και κάτι άλλο είχα skefti k προσθήκη q10 μέσα είναι κάπως άκυρο αλλα μου ήθρε σαν ιδέα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

είχα διάβαση σ άλλο θέμα στο forum πως το prolout" depot έχει γύρο στα 17 πήγα k ρώτησα πριν κάτι μέρες k m είπαν 50 euro για 5 αμπούλες !! και "τρειτονινι" προτείνεις να μην βάλω καθόλου μέσα e ?
αν βαλεις τρετινοινη στην μινοξ το μονο που θα καταφερεις ειναι να ριξεις την δυναμη της μινοξιδιλης
a και κάτι άλλο είχα skefti k προσθήκη q10 μέσα είναι κάπως άκυρο αλλα μου ήθρε σαν ιδέα
βαζωντας πολλα πραγματα σε μια λοσιον δεν ειναι απαραιτητο οτι θα την κανουμε καλυτερη,το ποιο πιθανο ειναι να πεσουμε σε αλληλεπιδραση ουσιων και να εχουμε αντιθετα αποτελεσματα
 

Nikoς

Member
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

Δεν δουλευει αμα το βαλεις μεσα στη μινοξ? Αφου xandrox και τετοια σε αυτο το μοτιβο δουλευουνε..
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ιδέα για regain +progesterone+saw palmeto+treitonin τι λέτε ?

Nikoς είπε:
Δεν δουλευει αμα το βαλεις μεσα στη μινοξ? Αφου xandrox και τετοια σε αυτο το μοτιβο δουλευουνε..
στα ετοιμα σκευασματα του εμοριου δουλεουν,αν το φτιαξουμε μονοι μας θα κανουμε μια τρυπα στο νερο
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα