εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

ktei

New Member
το φορουμ το γνωρισα απο την λιστα που υπαρχει στο topunderground και ειχε βαθμολογια τοτε πριν πολυ καιρο 10 και τωρα εχει μολις 6....απογοητευτικο μαλλον για την δουλεια που γινεται εδω... τι φταιει?το οτι δεν υπαρχει πραγματικη και ουσιαστικη βοηθεια για το προβλημα?το οτι επαναλαμβανει ολη την ωρα 3 μεθοδους και τιποτα μα τιποτα αλλο?το οτι υπαρχουν μονο ακριβα προιοντα και οχι μαγικη συνταγη?δεν ξερω... κοιταω καιρο το φορουμ δεν ρχω αρχισει ακομα γιατι δεν βλεπω απο καποιον καποιο ουσιαστικο αποτελεσμα απο ΚΑΝΕΝΑΝ... και εγω που ειμαι μικρος και με μικρο προβλημα εχω αποφασισει πως μπορω να το ψαξω λιγο ακομα...αλλα το φορουμ ειναι για τον καθε ενα τελικα, μια ενασχοληση για 1-2 μηνες να μας φυγει η περιεργια για το τι παιζει μ αλλους ανθρωπους με το ιδιο προβλημα και τελος... ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ μηνες τωρα σε καθε τοπικ σε καθε θεμα....λογικα δεν φταιμε τα μελη 'η οι υπευθυνοι του φορουμ αλλα ειναι ΦΑΝΕΡΟ πως δεν υπαρχει λυση οσο κι αν το κουβεντιαζουμε....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

ktei είπε:
το φορουμ το γνωρισα απο την λιστα που υπαρχει στο topunderground και ειχε βαθμολογια τοτε πριν πολυ καιρο 10 και τωρα εχει μολις 6....απογοητευτικο μαλλον για την δουλεια που γινεται εδω... τι φταιει?το οτι δεν υπαρχει πραγματικη και ουσιαστικη βοηθεια για το προβλημα?το οτι επαναλαμβανει ολη την ωρα 3 μεθοδους και τιποτα μα τιποτα αλλο?το οτι υπαρχουν μονο ακριβα προιοντα και οχι μαγικη συνταγη?δεν ξερω... κοιταω καιρο το φορουμ δεν ρχω αρχισει ακομα γιατι δεν βλεπω απο καποιον καποιο ουσιαστικο αποτελεσμα απο ΚΑΝΕΝΑΝ... και εγω που ειμαι μικρος και με μικρο προβλημα εχω αποφασισει πως μπορω να το ψαξω λιγο ακομα...αλλα το φορουμ ειναι για τον καθε ενα τελικα, μια ενασχοληση για 1-2 μηνες να μας φυγει η περιεργια για το τι παιζει μ αλλους ανθρωπους με το ιδιο προβλημα και τελος... ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ μηνες τωρα σε καθε τοπικ σε καθε θεμα....λογικα δεν φταιμε τα μελη 'η οι υπευθυνοι του φορουμ αλλα ειναι ΦΑΝΕΡΟ πως δεν υπαρχει λυση οσο κι αν το κουβεντιαζουμε....

Αυτο καταλαβες εσυ???
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

:D :D :D
Εκανα 1 κοπο κ κοιταξα αυτο το undergound post sites- κοντεψα να παθω ατυχημα.
Ολη η αφροκρεμα μας συναγωνιζεται. Ημαρτον που λεει κ ο Γεωργιου. :down
 

Joda

Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

οπως το βλεπει κανεις..
εγω προσωπικα πιστευω οτι το φορουμ εχει αναβαθμιστει..το οτι συζητιουνται 2-3 θεραπειες κατα κυριο λογο ειναι θετικο και ειναι πιστευω ο κυριος λογος που το φορουμ εχει αναβαθμιστει..
ολο κ περισσοτερος κοσμος ενημερωνεται απο εδω για το ποιες θεραπειες ειναι οι καλυτερες αυτη την στιγμη κ δεν καταφευγει σε απατες....αν λενε οτι η ενημερωση για την αποφυγη προιοντων που δεν κανουν τπτ στην τριχοπτωση ειναι αρνητικη τοτε αυτοι που το λενε λογικα ειναι απο πισω τους οι ιδιες οι εταιρειες των προιοντων αυτων που βλεποντας το φορουμ να μεγαλωνει ισως εχουν αρχισει κ νοιωθουν πιεση..
οσο για το ποσο καλες ειναι οι θεραπειες αυτο εξαρταται απο τον οργανισμο του καθενος..δυστηχως μεχρι τωρα δεν εχει βρεθει κατι που να μας βοηθουσε ετσι οπως θελαμε..
αν υπηρχε αυτη η θεραπεια η πολυ καλη θεραπεια το μονο σιγουρο ειναι οτι δεν θα μιλαγαμε τωρα γιατι δεν θα υπηρχε λογος...
ευελπιστουμε τα καλυτερα και να σαι σιγουρος οτι αν ποτε βρεθει καποια καλυτερη θεραπεια τοτε σιγουρα εμεις θα ειμαστε οι πρωτοι που θα το μαθουμε στην ελλαδα..
πρεπει να ενημερωνομαστε γιατι πχ μπορει στο μελλον να χρειαστεις μια μεταμοσχευση...χωρις να ενημερωθεις θα πηγαινες στην ελλαδα κ θα σε εβαζε κατω ενας χασαπης κ το ποιο σιγουρο ειναι οτι θα σου εκανε ενα κεφαλι π@@τ@ν@...
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

ktei είπε:
το φορουμ το γνωρισα απο την λιστα που υπαρχει στο topunderground και ειχε βαθμολογια τοτε πριν πολυ καιρο 10 και τωρα εχει μολις 6....απογοητευτικο μαλλον για την δουλεια που γινεται εδω... τι φταιει?το οτι δεν υπαρχει πραγματικη και ουσιαστικη βοηθεια για το προβλημα?το οτι επαναλαμβανει ολη την ωρα 3 μεθοδους και τιποτα μα τιποτα αλλο?το οτι υπαρχουν μονο ακριβα προιοντα και οχι μαγικη συνταγη?δεν ξερω... κοιταω καιρο το φορουμ δεν ρχω αρχισει ακομα γιατι δεν βλεπω απο καποιον καποιο ουσιαστικο αποτελεσμα απο ΚΑΝΕΝΑΝ... και εγω που ειμαι μικρος και με μικρο προβλημα εχω αποφασισει πως μπορω να το ψαξω λιγο ακομα...αλλα το φορουμ ειναι για τον καθε ενα τελικα, μια ενασχοληση για 1-2 μηνες να μας φυγει η περιεργια για το τι παιζει μ αλλους ανθρωπους με το ιδιο προβλημα και τελος... ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ μηνες τωρα σε καθε τοπικ σε καθε θεμα....λογικα δεν φταιμε τα μελη 'η οι υπευθυνοι του φορουμ αλλα ειναι ΦΑΝΕΡΟ πως δεν υπαρχει λυση οσο κι αν το κουβεντιαζουμε....

Πρώτα από όλα θα συμφωνήσω απόλυτα και με τον pathetic_loser και με τον Joda...

ΕΙΝΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟ ΟΤΙ ΜΙΑ ΚΑΙ ΟΡΙΣΤΙΚΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ... αν υπήρχε λύση δε θα είχε λόγο ύπαρξης το παρόν site
και όλα τα παρόμοια ανά τον κόσμο sites.

Φυσικά και όλα τα topic θα ασχολούνται με τα ίδια και τα ίδια αφού 5 το πολύ 10 θεραπείες υπάρχουν όλες και όλες...

Τα forum σαν αυτό που βρισκόμαστε τώρα, είναι ένας χώρος επικοινωνίας μεταξύ των ανθρώπων που έχουν έναν κοινό πόνο...
Σε ποιόν και που μπορείς να μιλήσεις για αυτό που αισθάνεσαι όταν βλέπεις το μαξιλάρι σου ή το νεροχύτη σου γεμάτο από τρίχες ; Όταν φοβάσαι να κοιτάξεις τον καθρέπτη σου...

Στη κοπέλα σου; Στη γυναίκα σου; Στους φίλους σου; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...

ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑ !!! ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΠΡΟΣΦΟΡΑ ΤΟΥ SITE ... Μια κοινωνία ανθρώπων που συμπάσχουν και καταλαβαίνει απόλυτα ο ένας τον άλλο !!!
 

Teri

New Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

O tropheus τα είπε όλα. Αυτο το forum έχει διπλό σκοπό. Να σου προτείνει διάφορα προιόντα και ταυτοχρόνως να συζητάς το "θέμα" σου με τα υπόλοιπα παιδιά. Είχε πει κάποιος στο παρελθον απο εδώ ότι μόνο αυτός που έχει το ίδιο θέμα με σένα μπορεί να σε καταλάβει. ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ. Ήδη νιώθω πολύ καλύτερα στους 9 μήνες που βρίσκομαι εδώ. Και μεγαλύτερη ασφάλεια βρε αδερφέ! Αν δεν ήταν αυτό το forum δεν θα έπαιρνα ούτε τα Revivogen ούτε τα σαμπουάν και θα είχα χάσει και τα μαλλιά μου!

Τι να λέμε τώρα, τα πάντα όλα αυτό το forum 8)
 

gkok

Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

Λευτέρης είπε:
O tropheus τα είπε όλα. Αυτο το forum έχει διπλό σκοπό. Να σου προτείνει διάφορα προιόντα και ταυτοχρόνως να συζητάς το "θέμα" σου με τα υπόλοιπα παιδιά. Είχε πει κάποιος στο παρελθον απο εδώ ότι μόνο αυτός που έχει το ίδιο θέμα με σένα μπορεί να σε καταλάβει. ΚΑΝΕΙΣ ΑΛΛΟΣ. Ήδη νιώθω πολύ καλύτερα στους 9 μήνες που βρίσκομαι εδώ. Και μεγαλύτερη ασφάλεια βρε αδερφέ! Αν δεν ήταν αυτό το forum δεν θα έπαιρνα ούτε τα Revivogen ούτε τα σαμπουάν και θα είχα χάσει και τα μαλλιά μου!

Τι να λέμε τώρα, τα πάντα όλα αυτό το forum 8)
:5m:+1000
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

ktei είπε:
το φορουμ το γνωρισα απο την λιστα που υπαρχει στο topunderground και ειχε βαθμολογια τοτε πριν πολυ καιρο 10 και τωρα εχει μολις 6....απογοητευτικο μαλλον για την δουλεια που γινεται εδω... τι φταιει?το οτι δεν υπαρχει πραγματικη και ουσιαστικη βοηθεια για το προβλημα?το οτι επαναλαμβανει ολη την ωρα 3 μεθοδους και τιποτα μα τιποτα αλλο?το οτι υπαρχουν μονο ακριβα προιοντα και οχι μαγικη συνταγη?δεν ξερω... κοιταω καιρο το φορουμ δεν ρχω αρχισει ακομα γιατι δεν βλεπω απο καποιον καποιο ουσιαστικο αποτελεσμα απο ΚΑΝΕΝΑΝ... και εγω που ειμαι μικρος και με μικρο προβλημα εχω αποφασισει πως μπορω να το ψαξω λιγο ακομα...αλλα το φορουμ ειναι για τον καθε ενα τελικα, μια ενασχοληση για 1-2 μηνες να μας φυγει η περιεργια για το τι παιζει μ αλλους ανθρωπους με το ιδιο προβλημα και τελος... ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΙΔΙΑ μηνες τωρα σε καθε τοπικ σε καθε θεμα....λογικα δεν φταιμε τα μελη 'η οι υπευθυνοι του φορουμ αλλα ειναι ΦΑΝΕΡΟ πως δεν υπαρχει λυση οσο κι αν το κουβεντιαζουμε....
??? ::) :'( :D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

Μια χαρα εινα το φορουμ και εχουμε μαθει αρκετα πραγματα και μαθαίνουμε ακομα
Τωρα αυτη η βαθμολογια πως προκύπτει δεν ξερω ::) ::)
 

geofish

New Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

tropheus είπε:
Τα forum σαν αυτό που βρισκόμαστε τώρα, είναι ένας χώρος επικοινωνίας μεταξύ των ανθρώπων που έχουν έναν κοινό πόνο...
Σε ποιόν και που μπορείς να μιλήσεις για αυτό που αισθάνεσαι όταν βλέπεις το μαξιλάρι σου ή το νεροχύτη σου γεμάτο από τρίχες ; Όταν φοβάσαι να κοιτάξεις τον καθρέπτη σου...

Στη κοπέλα σου; Στη γυναίκα σου; Στους φίλους σου; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...

Κατ εμέ ή καλύτερη συμβολή του site, συν του ότι εγώ το βλέπω και σαν ένα είδος ψυχαγωγίας -ενημέρωσης όταν περνάμε τις ώρες μας στο net.
 
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

tropheus είπε:
Τα forum σαν αυτό που βρισκόμαστε τώρα, είναι ένας χώρος επικοινωνίας μεταξύ των ανθρώπων που έχουν έναν κοινό πόνο...
Σε ποιόν και που μπορείς να μιλήσεις για αυτό που αισθάνεσαι όταν βλέπεις το μαξιλάρι σου ή το νεροχύτη σου γεμάτο από τρίχες ; Όταν φοβάσαι να κοιτάξεις τον καθρέπτη σου...

Στη κοπέλα σου; Στη γυναίκα σου; Στους φίλους σου; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...

αυτο διχνει κομπλεξ κατωτεροτητας..
τι φοβασε να πεις στους φιλους σου η στην κοπελα σου? .........
εγω βαζω την κοπελα μου να μου κανει και μασαζ καμια φορα με καμια λοσιον οταν βαριεμε..
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

dimitris1991 είπε:
[quote author=tropheus link=topic=1234.msg20750#msg20750 date=1258697543]

Τα forum σαν αυτό που βρισκόμαστε τώρα, είναι ένας χώρος επικοινωνίας μεταξύ των ανθρώπων που έχουν έναν κοινό πόνο...
Σε ποιόν και που μπορείς να μιλήσεις για αυτό που αισθάνεσαι όταν βλέπεις το μαξιλάρι σου ή το νεροχύτη σου γεμάτο από τρίχες ; Όταν φοβάσαι να κοιτάξεις τον καθρέπτη σου...

Στη κοπέλα σου; Στη γυναίκα σου; Στους φίλους σου; ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ...

αυτο διχνει κομπλεξ κατωτεροτητας..
τι φοβασε να πεις στους φιλους σου η στην κοπελα σου? .........
εγω βαζω την κοπελα μου να μου κανει και μασαζ καμια φορα με καμια λοσιον οταν βαριεμε..
[/quote]


ΕΙΣΑΙ ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ ...


Κανένας φίλε μου δεν μπορεί να σε καταλάβει όπως όλοι εμείς που συμπάσχουμε ...
 

Theodore82

New Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

Έχω διαβάσει την πλειονότητα όσων έχουν γραφεί στο φόρουμ. Αρχικά είχαμε μπροστά μας μια άγνωστη γη, την οποία ανακαλύπταμε σιγά σιγά. Μαθαίναμε για θεραπείες που δεν είχαμε ακουστά, τις προσωπικές εμπειρίες από τη χρήση αυτών των θεραπειών... Πλέον βρισκόμαστε στο σημείο, που πιο "δύσκολο" να ειπωθεί κάτι καινούργιο. Για αυτό και παρατηρείται το φαινόμενο των επαναλαμβανόμενων ερωταποκρίσεων.

Το φόρουμ αυτό είναι από τα πλεόν αξιόλογα και χρηστικά. Προσωπικά έχω μάθει εκατοντάδες πράγματα που δεν γνώριζα. Για αυτό και παροτρύνω όλα τα νέα μέλη, να ανατρέχουν στα αρχικά Posts και δε θα χάσουν...
 

dim74

Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

απο την στιγμη που νεα φαρμακα,νεες λυσεις δεν υπαρχουν...ειναι αναποφευκτο πως καποια στιγμη θα στερεψει η κανουλα....οτι και να εχει απορια καποιος κατα 99% εχει λεχθει!και στην τελικη απο εμας τους ιδιους βλεπουμε πως δυστυχως λυσεις στην τριχοπτωση ειναι λιγες...πολλες υποσχεσεις που ομως στην πραξη δεν δινουν τιποτα!εχουμε δει απο πολλους τι συνδυασμους εχουν κανει...τι προιοντα εχουν αγορασει...χρημα που εχουν δωσει....κοπο που εχουν κανει...ταλαιπωρια να τα βαζουν καθε μερα...αποτελεσματα φτωχα!εγω να παμε σε προσωπικο στον 1,5 χρονο του φορουμ εχω διαβασει πολλα,εχω μαθει πολλα,εχω βαλει πολλα...ακομα και φινα...χρηματα χαλασα...αποτελεσμα ιδιαιτερο δεν ειδα!τελικα ισως η καλυτερη λυση ειναι μια καλη μεταμοσχευση!
 

Άκης

Administrator
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

Η βαθμολογία προκύπτει από τους ψήφους που δίνει κανείς που επισκέπτεται το site.
Φυσικά είναι πλασματικό και δεν έχει καμία σχέση με τι πραγματικά είναι το κάθε site που δείχνει.
Η ποιότητα μετράει από τις συζητήσεις και την "ποιότητα" των μελών του και όχι από την βαθμολογία του κάθε vote site.
Φαντάσου να δημιουργήσουμε μια νέα ενότητα με τίτλο "ανταλλαγή hardcore ταινιών xxx". Η βαθμολογία θα πιάσει κορυφή αλλά η ποιότητα του forum θα πιάσει πάτο (για τους ποιο πολλούς).

Τώρα δες το και έτσι. Αν μιλούσαμε πχ για αυτοκίνητα, θα είχαμε νέα κάθε ημέρα μιας και η τεχνολογία "τρέχει".
Αν σκεφτείς ότι το Revivogen υπάρχει στην αγορά πάνω από 10 χρόνια, φαντάσου την τεχνολογία στα μαλλιά πως πάει και πως θα συνεχίσει να πάει αν δεν υπάρχουν οι συζητήσεις σε παρόμοια forums.
Εννοώ δηλαδή ότι από την μια η κλινικές μεταμόσχευσης, από την άλλη οι εταιρίες που δεν θέλουν να ξέρουμε ότι μπορούμε να κάνουμε την δουλειά μας με φτηνά υλικά (πχ aldactone), αν δεν υπάρχουν τα forums δεν πρόκειται να ανοίγουμε τα μάτια μας.

Αυτό στην ουσία κάνει ένα forum όπου συζητάμε εμείς και όχι κάποιοι που γράφουν ένα review σε ένα site, έχουν 657 links με το ID συνεργασίας τους για να το αγοράσεις και άντε να πιστέψεις ότι λέει.
 

aleksandros

New Member
Απ: εχει χασει το φορουμ σε ποιοτητα???

μια χαρα ενημερωτικο ειναι το φορουμ απλα δεν υπαρχουν νεες θεραπειες πανω κατω της εχουμε πει ολες, και τις ξαναλεμε συνεχεια
 
Μπλουζα