δημιουργήθηκε ελπίδα...

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Απ: δημιουργήθηκε ελπίδα...

Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου...την μια βγαιναι Ελληνας και λεει πως θα μας σωσει, ο κοτσαρελης την αλλη ο Γερμανος την αλλη ενας Εγγλεζος απο την Οξφορδη κλπ κλπ...ολοι πεταγονται απο το πουθενα και σου λενε πως εχουν την λυση αλλα........σε 5 χρονια γιατι τωρα πειραματιζονται σε ποντικια κλπ...και εμεις αλλο τοσο ποντικια που το τρωμε το τυρακι...μαγκες ξεχαστε το ...χρονια ακουω για επαναστατικες μεθοδους και μετα οι κυριοι ως δια μαγειας εξαφανιζονται...μπορει και κατι να εχουν βρει αλλα σιγουρα δεν θα τους αφησουν.γιαυτο μαζεψτε κσνενα φραγκο για μεταμοσχευση προσκαρ και μινοξ και ας προσευχηθουμε μην βγαλουμε κανενα καρκινο απο τα κωλοφαρμακα η μην μεινουμε στηροι και ανικανοι.οσο για τις μεταμοσχευσεις....το μεγαλυτερο ανεκδοτο του 20 ου αιωνς...1000αδες ευρω για κατι εντελως μη σιγουρο....και το υπογραφουμε κιολας...μα καλα...ποσο μ....ες ειμαστε;;;;ποσο;;;;
 

Nikoς

Member
Απ: δημιουργήθηκε ελπίδα...

Ωραιος^^

Γενικα να δουμε μπας και δε βγαλουμε το γαμωκαρκινο οχι μονο με τα κωλοφαρμακα, με αυτα που τρωμε, με το κινητο μες τη μαπα, με το μοντεμ μεστη μαπα, με της κεραιες μεστη μαπα, ο θεος βοηθος :angel:
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: δημιουργήθηκε ελπίδα...

Hairlosscursed είπε:
Τα ιδια παντελακη μου τα ιδια παντελη μου...την μια βγαιναι Ελληνας και λεει πως θα μας σωσει, ο κοτσαρελης την αλλη ο Γερμανος την αλλη ενας Εγγλεζος απο την Οξφορδη κλπ κλπ...ολοι πεταγονται απο το πουθενα και σου λενε πως εχουν την λυση αλλα........σε 5 χρονια γιατι τωρα πειραματιζονται σε ποντικια κλπ...και εμεις αλλο τοσο ποντικια που το τρωμε το τυρακι...μαγκες ξεχαστε το ...χρονια ακουω για επαναστατικες μεθοδους και μετα οι κυριοι ως δια μαγειας εξαφανιζονται...μπορει και κατι να εχουν βρει αλλα σιγουρα δεν θα τους αφησουν.γιαυτο μαζεψτε κσνενα φραγκο για μεταμοσχευση προσκαρ και μινοξ και ας προσευχηθουμε μην βγαλουμε κανενα καρκινο απο τα κωλοφαρμακα η μην μεινουμε στηροι και ανικανοι.οσο για τις μεταμοσχευσεις....το μεγαλυτερο ανεκδοτο του 20 ου αιωνς...1000αδες ευρω για κατι εντελως μη σιγουρο....και το υπογραφουμε κιολας...μα καλα...ποσο μ....ες ειμαστε;;;;ποσο;;;;

Σωστός !!! (δυστυχώς :( :( :( )
 

tatini

New Member
Απ: δημιουργήθηκε ελπίδα...

Ας είμαστε επιφυλακτικοί, αλλά όχι αρνητικοί... Το ότι υπάρχει κινητικότητα γύρω από το θέμα είναι καλή ένδειξη. Επίσης, επειδή έχει τύχει να μιλήσω με γενετιστές γενικότερα για το θέμα της κλωνοποίησης μου είπαν αυτό που οι περισσότεροι ξέρουμε αλλά πιστεύουμε ότι είναι ψέμα, ότι δηλαδή το πρόβλημα δεν είναι στην κλωνοποίηση καθαυτή αλλά στη διάρκεια ζωής / ποιότητα του κλωνοποιημένου οργάνου. Πίστη, παιδιά...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα