δειτε εδω

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

GIWRIKAS

New Member
Απ: δειτε εδω

kapamaru επειδη εχω καταλαβει οτι εχεις γνωσεις πανω στο θεμα να σε ρωτησω κτ..προσφατα αρχισα να χρησιμοποιω ενα διαλυμμα με μινοξιδιλη..η μινοξιδιλη θα με βοηθησει να βγαλω μονο καινιουριες τριχεσ ή και να διατηρησω περισσοτερο αυτες που εχω?ευχαριστω προκαταβολικα
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: δειτε εδω

θεωρητικα βοηθαει μονο σε επανεκφυση,πρακτικα ισως και να παρατεινει την ζωη του θυλακα,αυτο μπορει να το απαντησει μονο καποιος ο οποιος χρησιμοποιει 20 χρονια μονο μινοξιδιλη :chinscratch
αν θες να εισαι σιγουρος προσθετεις μεσα στην μινοξ και ενα dht blocker ;)
 

GIWRIKAS

New Member
Απ: δειτε εδω

αααα..εχω διαβασει αρκετα στο forum για τα dht blockers κ εχω μπερδευτει..εχεις να μου προτεινεις καποια που να μπορω να παρω απο φαρμακειο!??ευχαριστω
 

GIWRIKAS

New Member
Απ: δειτε εδω

κατσε επειδη ειμαι λιγο ασχετος κ το εχασα καπου..χρησιμοποιουμε ξεχωριστη λοσιον dht blocker ή απλα ενισχυουμε τν μινοξιδιλη μe ουσιες ωστε να ειναι k dht blocker??διαφωτισε με
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: δειτε εδω

γινονται και τα δυο,μπορεις και ξεχωριστα αλλα και μαζι
 

GIWRIKAS

New Member
Απ: δειτε εδω

δν ξερω αλα ειμαι λιγο επιφυλακτικος με τισ ιδιοκατασκευες..οι δερματολογοι αραγε γνωριζουν για τα dht blockers??εσυ capamaru θα ειχεσ κατι ν αμου προτεινεις?
 

xDante

Member
Απ: δειτε εδω

εγώ είχα αγοράσει το 15% μινοξ 5% αζελαικό οξύ απο εκει ... πέρα απο καλό πάχος τρίχας μπορώ να πω δεν είδα κάτι αλλο... το σταμάτησα και στους 2 μήνες είχα επανέλθει εκει που ημουν πριν και χειρότερα

χώρια το φούσκωμα προσώπου και τα 5 κιλά που πήρα..... :(
 

GIWRIKAS

New Member
Απ: δειτε εδω

πφφ μακακια..απλα μεσα στο forum ολο βλεπω να μιλανε για καλα dht blockers αλλα ποτ εδν αναφερουν καποιο ονομαστικα.. :-[..μηπωσ ξες κανα θεμα π να τα λεν κ ονομαστικα?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

xDante

Member
Απ: δειτε εδω

GIWRIKAS είπε:
πφφ μακακια..απλα μεσα στο forum ολο βλεπω να μιλανε για καλα dht blockers αλλα ποτ εδν αναφερουν καποιο ονομαστικα.. :-[..μηπωσ ξες κανα θεμα π να τα λεν κ ονομαστικα?

GIWRIKAS το κύριο συστατικό που περιέχουν τα περισσότερα είναι η μινοξιδίλη οπότε είτε λέγεται ριγκειν ειτε πριγκειν ειτε game over δεν υπάρχει λόγος για να αναφέρονται σε μάρκες αν και υπάρχουν αναφορές,......

διάβασε στο φορουμ για την μινοξ και θα καταλάβεις.....
για τα dht blockers μπες στο ανάλογο section και δες ποια είναι....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα