γυναικομαστια!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kapa

Μέλος του προσωπικού
ερωτηση σε οποιον γνωριζει η οποιον εχει ρωτησει γιατρο.αν καποιος κανει ενχειριση γυναικομαστιας απο καποιο χαπι και συνεχισει το ιδιο χαπι μετα την επεμβαση θα ξαναεμφανισει γυναικομαστια η αφαιρουνε καποιους αδενες και δεν θα ξαναεμφανισει ποτε?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: γυναικομαστια!

το πιο πιθανό είναι να υποτροπιάσει-ξαναεμφανιστεί,
λόγω της συνέχισης έκκρισης ορμονών και μπλοκ των αντιανδρογόνων :grandpa:
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: γυναικομαστια!

ο λογος της ερωτησης ειναι επειδη ειχα διαβασει σε ξενο hairloss ενας τυπος ειχε γραψει οτι θα συνεχισει flutagel και θα προτιμουσε να δωσει 3000 δολαρια για επεμβαση γυναικομαστιας και να εχει τα μαλια του ::)
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: γυναικομαστια!

kapamarou είπε:
ερωτηση σε οποιον γνωριζει η οποιον εχει ρωτησει γιατρο.αν καποιος κανει ενχειριση γυναικομαστιας απο καποιο χαπι και συνεχισει το ιδιο χαπι μετα την επεμβαση θα ξαναεμφανισει γυναικομαστια η αφαιρουνε καποιους αδενες και δεν θα ξαναεμφανισει ποτε?

Αν η επέμβαση περιλαμβάνει την αφαίρεση του επίμαχου αδένα δε θα εμφανιστεί ξανά ...

Γνωρίζω άτομα στο gym που πηγαίνω, οι οποίοι ανάπτυξαν γυναικομαστία λόγο της χρήσης ισχυρών αναβολικών στεροεϊδών και μετά την επέμβαση τα συνεχίζουν χωρίς πλέον τέτοιου είδους προβλήματα ...

Γιατί όμως ρωτάς; Τι έχεις κατά νου;;;
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: γυναικομαστια!

Εγω που εκανα στο δεξί στηθος εγχείρηση δεν ειδα αποτελεσμα μάλλον ηταν αποτυχία :-[
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: γυναικομαστια!

ANAR είπε:
Εγω που εκανα στο δεξί στηθος εγχείρηση δεν ειδα αποτελεσμα μάλλον ηταν αποτυχία :-[

ANAR, έκανες αφαίρεση του αδένα ή απλά του λυπώματος;;;
Που την έκανες ; Πες μας λίγες ακόμα λεπτομέρειες ...
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: γυναικομαστια!

tropheus είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1856.msg33698#msg33698 date=1274288363]
Εγω που εκανα στο δεξί στηθος εγχείρηση δεν ειδα αποτελεσμα μάλλον ηταν αποτυχία :-[

ANAR, έκανες αφαίρεση του αδένα ή απλά του λυπώματος;;;
Που την έκανες ; Πες μας λίγες ακόμα λεπτομέρειες ...
[/quote]

Μαστικό αδενα αφερεσα σε μέγεθος σχεδον γεμισε ενα μπουκαλακι σαν και αυτο που βαζουμε τα ουρα για εξεταση.Την εκανα στο Παπαδημητριου στα Μελίσσια.

Τα γραφω και εδω αναλυτικά http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1552.0.html
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: γυναικομαστια!

ANAR είπε:
Μαστικό αδενα αφερεσα σε μέγεθος σχεδον γεμισε ενα μπουκαλακι σαν και αυτο που βαζουμε τα ουρα για εξεταση.Την εκανα στο Παπαδημητριου στα Μελίσσια.

Τα γραφω και εδω αναλυτικά http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,1552.0.html

Χμμμμμ .... thanks για την άμεση απάντηση.
Θα διαβάσω το topic που ανέφερες και θα επανέλθω .....
 

tropheus

Well-Known Member
Απ: γυναικομαστια!

ANAR , φώτο πριν - μετά έχεις ;;;
Τιμές από ορμονολογικές εξετάσεις πριν ή μετά ;
Πόσο καιρό έκανες χρήση τοπικής ντούτα σπίρο πριν σου εμφανιστεί ο όγκος ;

Τελικά ήταν σίγουρα γυναικομαστία ;;;
Εμφανίστηκε χαλάρωση στο δέρμα γύρω από τη θηλή;;

Μου φαίνεται απίθανο να εμφάνισες γυναικομαστία από τοπική σπίρο - ντούτα.... Δε φαντάζεσαι τι παίρνουν οι τύποι στο gym (και εγώ κατά καιρούς παλαιά) αλλά δε ξέρω κάποιον που έκανε γυναικομαστία και ένιωθε πόνο ...
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: γυναικομαστια!

tropheus είπε:
[quote author=kapamarou link=topic=1856.msg33667#msg33667 date=1274264084]
ερωτηση σε οποιον γνωριζει η οποιον εχει ρωτησει γιατρο.αν καποιος κανει ενχειριση γυναικομαστιας απο καποιο χαπι και συνεχισει το ιδιο χαπι μετα την επεμβαση θα ξαναεμφανισει γυναικομαστια η αφαιρουνε καποιους αδενες και δεν θα ξαναεμφανισει ποτε?

Αν η επέμβαση περιλαμβάνει την αφαίρεση του επίμαχου αδένα δε θα εμφανιστεί ξανά ...

Γνωρίζω άτομα στο gym που πηγαίνω, οι οποίοι ανάπτυξαν γυναικομαστία λόγο της χρήσης ισχυρών αναβολικών στεροεϊδών και μετά την επέμβαση τα συνεχίζουν χωρίς πλέον τέτοιου είδους προβλήματα ...

Γιατί όμως ρωτάς; Τι έχεις κατά νου;;;
[/quote]
δεν εχω κατι κατα νου,απλα μου εκανε εντυπωση αυτο που ειχα διαβασει
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

ANAR

Well-Known Member
Απ: γυναικομαστια!

tropheus είπε:
ANAR , φώτο πριν - μετά έχεις ;;;
Τιμές από ορμονολογικές εξετάσεις πριν ή μετά ;
Πόσο καιρό έκανες χρήση τοπικής ντούτα σπίρο πριν σου εμφανιστεί ο όγκος ;

Τελικά ήταν σίγουρα γυναικομαστία ;;;
Εμφανίστηκε χαλάρωση στο δέρμα γύρω από τη θηλή;;

Μου φαίνεται απίθανο να εμφάνισες γυναικομαστία από τοπική σπίρο - ντούτα.... Δε φαντάζεσαι τι παίρνουν οι τύποι στο gym (και εγώ κατά καιρούς παλαιά) αλλά δε ξέρω κάποιον που έκανε γυναικομαστία και ένιωθε πόνο ...

Φωτο δεν εχω tropheus
Εξετασεις εκανα υπέρηχο μαστου και μαστογραφια απλα απο πιτσιρικας το δεξι στηθος μου ηταν ενα τακ μεγαλυτερο οποτε μαλλον ειχα προδιάθεση και εξελίχτηκε.Οι γυναικομαστία εμφανίζει και πονο ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα