αποσταγμα θυμαριου μεσα στην μινοξιδιλη

kapa

Μέλος του προσωπικού
παρακολουθω ενα θεμα στο immortal http://immortalhair.forumandco.com/t10046-thyme-oil-is-magic
το στορυ ειναι 2 σταγονες αποσταγματος θυμαριου μεσα στην μινοξ
απο αυτο δηλαδη http://au.iherb.com/Nature-s-Alchemy-Red-Thyme-Essential-Oil-5-oz-15-ml/7814#p=1&oos=1&disc=0&lc=en-US&w=red%20thyme&rc=79&sr=null&ic=1
ο χρηστης ισχυριζεται πολυ γρηγορα αποτελεσματα αλλα μονο 2 σταγονες γιατι περισσοτερο θα φερουν τα αντιθετα αποτελεσματα.
μην ξεκινατε δοκιμες.
το βαζω απλα για να παρακολουθησουμε την εξελιξη μιας και το εχουν ξεκινησει εκει καποια μελη.
ενα αποτελεσμα μπορει να ειναι και συμπτωση.
θα δειξει συντομα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tasos33

Well-Known Member
την σκεψη αυτη καπα την εχω κανει ηδη πραξη στο περιπου βεβαια, διοτι αντι για θυμαρι προσθετω στην μινοξ αιθ.ελαιο δεντρολιβανου και μαλιστα την βρισκω πιο αποτελασματικη με την προσθηκη,αυτο ξεκινησα να το κανω τον περασμενο ιουνιου και μου σταματησε την τρελη τριχοπτωση που εχω καθε καλοκαιρι 150 τριχες πηγα στις 50,ενω το ιδιο διαλυμα μινοξ χωρις το ελαιο τα δυο προηγουμενα καλοκαιρια δεν εκανε σχεδον τιποτα, η μινοξ που βαζω βεβαια εχει φυτικη βαση χωρισ ppg γλυκερινες κτλ, οποτε μπορει να δενει καλυτερα ετσι, και με αυτο το μειγμα εχω ελαχιστες παρενεργειεσ, το μονο που μου κανει ειναι κατακρατηση υγρων στη περιοχη της κοιλιας, ενω οι αλλεσ που δοκιμασα rogain foam,regain kai dnc μου εκαναν και μαυρουσ κυκλους
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
tasos33 είπε:
την σκεψη αυτη καπα την εχω κανει ηδη πραξη στο περιπου βεβαια, διοτι αντι για θυμαρι προσθετω στην μινοξ αιθ.ελαιο δεντρολιβανου και μαλιστα την βρισκω πιο αποτελασματικη με την προσθηκη,αυτο ξεκινησα να το κανω τον περασμενο ιουνιου και μου σταματησε την τρελη τριχοπτωση που εχω καθε καλοκαιρι 150 τριχες πηγα στις 50,ενω το ιδιο διαλυμα μινοξ χωρις το ελαιο τα δυο προηγουμενα καλοκαιρια δεν εκανε σχεδον τιποτα, η μινοξ που βαζω βεβαια εχει φυτικη βαση χωρισ ppg γλυκερινες κτλ, οποτε μπορει να δενει καλυτερα ετσι, και με αυτο το μειγμα εχω ελαχιστες παρενεργειεσ, το μονο που μου κανει ειναι κατακρατηση υγρων στη περιοχη της κοιλιας, ενω οι αλλεσ που δοκιμασα rogain foam,regain kai dnc μου εκαναν και μαυρουσ κυκλους

σαν ιδεα ειναι πολυ καλη ενα αποσταγμα ελαιου μεσα στην μινοξ.
δουλευει καλυτερα και σε επανεκφυση?
η μειωσε μονο την τριχοπτωση το δενρολιβανο μεσα στην μινοξ?
και τετοια μειωση ειναι κατορθωμα βεβαια
 

mimis giova

Active Member
Καπα οταν λες αντιθετα αποτελεσματα;; γιατι κ εγω βαζω ενα λαδι απο το φαρμακοπειο...με ολα τα ελεα που δεν μ λεει τι βαζει μεσα ο μαλ..ας.λες να κανω σαχλαμαρα;;;
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
mimis giova είπε:
Καπα οταν λες αντιθετα αποτελεσματα;; γιατι κ εγω βαζω ενα λαδι απο το φαρμακοπειο...με ολα τα ελεα που δεν μ λεει τι βαζει μεσα ο μαλ..ας.λες να κανω σαχλαμαρα;;;
δεν νομιζω να κανεις λαθος.
απλα καποια ελαια ειναι συμπυκνωμενα σαν το λινκ που εδωσα πριν


kapa είπε:
mimis giova είπε:
Καπα οταν λες αντιθετα αποτελεσματα;; γιατι κ εγω βαζω ενα λαδι απο το φαρμακοπειο...με ολα τα ελεα που δεν μ λεει τι βαζει μεσα ο μαλ..ας.λες να κανω σαχλαμαρα;;;
δεν νομιζω να κανεις λαθος.
απλα καποια ελαια ειναι συμπυκνωμενα σαν το λινκ που εδωσα πριν

αν αμφιβαλεις ομως ακολουθησε την πετυχημενη συνταγη του τασου
αντιθετα αποτελεσματα εννοει μαλλον περισσοτερη τριχοπτωση απο οτι χωρις αυτο
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
φαινεται να πετυχαινει και αυτο σιγα σιγα http://immortalhair.forumandco.com/t10046p30-thyme-oil-is-magic#104143
μειωνει την τριχοπτωση
 

nothinggr

Member
Re: RE: αποσταγμα θυμαριου μεσα στην μινοξιδιλη

tasos33 είπε:
την σκεψη αυτη καπα την εχω κανει ηδη πραξη στο περιπου βεβαια, διοτι αντι για θυμαρι προσθετω στην μινοξ αιθ.ελαιο δεντρολιβανου και μαλιστα την βρισκω πιο αποτελασματικη με την προσθηκη,αυτο ξεκινησα να το κανω τον περασμενο ιουνιου και μου σταματησε την τρελη τριχοπτωση που εχω καθε καλοκαιρι 150 τριχες πηγα στις 50,ενω το ιδιο διαλυμα μινοξ χωρις το ελαιο τα δυο προηγουμενα καλοκαιρια δεν εκανε σχεδον τιποτα, η μινοξ που βαζω βεβαια εχει φυτικη βαση χωρισ ppg γλυκερινες κτλ, οποτε μπορει να δενει καλυτερα ετσι, και με αυτο το μειγμα εχω ελαχιστες παρενεργειεσ, το μονο που μου κανει ειναι κατακρατηση υγρων στη περιοχη της κοιλιας, ενω οι αλλεσ που δοκιμασα rogain foam,regain kai dnc μου εκαναν και μαυρουσ κυκλους

Ποια μινοξιδιλη χρησιμοποιείς φίλε?
 
Μπλουζα