αγορα concealer απο ebay

baldasar

New Member
καλησπερα σε ολους.ωραιο το toppik κανει δουλιτσα αλλα στην Ελλαδα οπως ολα αλλωστε ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ.βλεπω στο ebay οτι οι αμερικανοι το αγοραζουν στη μιση τιμη απο εμας!!δυστυχως με τα μεταφορικα αν παραγγειλουμε απο αμερικη θα μας κοστισει σχεδον οσο εδω,αυτο αλλωστε εκμεταλευονται και στο toppik.gr.παρατηρησα στο ebay οτι υπαρχει μια πλειαδα προιοντων αναλογων σε προσιτες τιμες (περιπου 20-25ε τα 23g)ομως εχει δοκιμασει κανεις να αγορασει απο εκει καποιο υποκαταστατο του toppik?μηπως ειναι τιποτα ελεεινα και στα καλα καθουμενα μας κοιταει ο κοσμος γιατι εχει γεμισει μαυριλα η μουρη μας:huh:
οποιος εχει εμπειρια απο αγορες concealer απο εξωτερικο ας δωσει καποια πληροφορια:blush:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Alkis30

Member
baldasar είπε:
καλησπερα σε ολους.ωραιο το toppik κανει δουλιτσα αλλα στην Ελλαδα οπως ολα αλλωστε ΠΑΝΑΚΡΙΒΟ.βλεπω στο ebay οτι οι αμερικανοι το αγοραζουν στη μιση τιμη απο εμας!!δυστυχως με τα μεταφορικα αν παραγγειλουμε απο αμερικη θα μας κοστισει σχεδον οσο εδω,αυτο αλλωστε εκμεταλευονται και στο toppik.gr.παρατηρησα στο ebay οτι υπαρχει μια πλειαδα προιοντων αναλογων σε προσιτες τιμες (περιπου 20-25ε τα 23g)ομως εχει δοκιμασει κανεις να αγορασει απο εκει καποιο υποκαταστατο του toppik?μηπως ειναι τιποτα ελεεινα και στα καλα καθουμενα μας κοιταει ο κοσμος γιατι εχει γεμισει μαυριλα η μουρη μας:huh:
οποιος εχει εμπειρια απο αγορες concealer απο εξωτερικο ας δωσει καποια πληροφορια:blush:

Επιβεβαιώνω και εγώ οτι το http://www.toppik24.com είναι απόλυτα αξιόπιστο !
 

gpeiraias

Member
Φιλε δεν νομίζω να στέλνουν σπρέυ απο ebay σε ελλάδα.Πάρε κανα Hair so Real , Beaver keratin, η κάποιο παρόμοιo, βάλτα στο μπουκαλάκι του toppik και χρησιμοποίησε το σπρέυ applicator του toppik.Απλά πράγματα...και φθηνά :angel:
 

sakis9282

Member
gpeiraias είπε:
Φιλε δεν νομίζω να στέλνουν σπρέυ απο ebay σε ελλάδα.Πάρε κανα Hair so Real , Beaver keratin, η κάποιο παρόμοιo, βάλτα στο μπουκαλάκι του toppik και χρησιμοποίησε το σπρέυ applicator του toppik.Απλά πράγματα...και φθηνά :angel:

Τα φθηνά παίζει να είναι από ζώα εχω διαβάσει. Άγνωστη προέλευση.
 

gpeiraias

Member
Ακόμα και έτσι να ναι τι έγινε?Έισαι οικολόγος?


Keratin,cetrimonium chloride,cilica,iron oxides,dmdm hydantoin.Αυτα είναι τα συστατικά του beaver keratin-μόλις τα διάβασα.
 

sakis9282

Member
gpeiraias είπε:
Ακόμα και έτσι να ναι τι έγινε?Έισαι οικολόγος?


Keratin,cetrimonium chloride,cilica,iron oxides,dmdm hydantoin.Αυτα είναι τα συστατικά του beaver keratin-μόλις τα διάβασα.



Εννοώ οτι μπορεί κάτι τέτοιο να είναι βλαβερο αν δεν είναι εγκεκριμένο.Εισαι ευχαριστημενος μ'αυτο;
Για το caboki λένε καλά λόγια ότι δεν έχει την θολούρα του tοππικ αλλά είναι ακριβό.
 

gpeiraias

Member
Φίλε έχω δοκιμάσει σχεδόν ότι υπάρχει απο ebay...Πάνω κάτω 20-25 ευρώ max δίνω τα 25-28gr.Όλα μοιάζουν αυτά που σου περιέγραψα,hair so real, caboki,beaver keratin, και είναι πιο "πυκνά".Δοκίμασε και βλέπεις ποιό σου ταιριάζει καλύτερα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα