Χρήση Regain

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

vasilis_st

New Member
Καλησπέρα παιδία , παρακολουθώ το forum σας , έχετε κάνει πάρα πολύ καλή δουλειά και πραγματικά χαίρομε που υπάρχει το site αυτό όπου μπορούμε να βρούμε αρκτες πληροφορίες

Χρησιμοποιώ το regain και ένα σαμπουάν από ένα φαρμακείο … έχω παρακολουθήσει ότι με την χρήση του regain μου έχει αρχίσει και η τριχόπτωση σε πολύ μεγάλο βαθμό , έχω έντονη φαγούρα κλπ κλπ
To regain το βάζω 1 μήνα τώρα

Να συνεχίσω να βάζω regain ?? να αλλάξω σαμπουάν ?? τη μου προτείνετε να κάνω ???

Γενικά πλέων έχω αρκετά μεγάλη αραίωση στα μαλλιά μου άλλα δεν με ενοχλεί καθόλου τόσο καιρό μιας και τα κουρεύω αρκετά κοντά .Τους τελευταίους 2 μήνες έχω αρχίσει να ψάχναμε …


Ευχαριστώ πολύ !
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

weznem

Well-Known Member
βαλε φωτο φιλε.. και γιατι να την κοψεις την μινοξιδιλη...θελεις και μπλοκερ αν εχεις μεγαλα κενα φιλε ...
 

vasilis_st

New Member
όπως υποσχέθηκα σας περνάω κάποιες φωτογραφίες !! τη μου πρωτείνετε μαζί με το regaine ??από ότι διάβασα μάλλον για airol θα πάω




 

weznem

Well-Known Member
εχεις σοβαροπροβλημα.. αν δεν παρεις χαπι δυτ,δεν θα κανεις και πολλα οργιαζει η δυτ στους θυλακες σου.. ενα τοπικο πλοκερ αδυαντει να κανει κατι σε τετοια αραιωση..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα