Φιναστεριδη τασεις αυτοκτονιας καταθλιψη??

Paul_bouk

New Member
Παιδια καλημερα εχτες προταρχισα την φιναστεριδη...μπορει μεσα σε μια ημερα να εμφανιση καποια παρενεργεια??? Η μηπ ς ολα ςιναι στο μυαλο μ απο τα τοσα π διαβαζω οτι προκαλει τασης αυτοκτονιας??? Και ειμαι και επιρρεπης γαμωτο στην καταθλθψη
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Ολα στο μυαλο ειναι φιλε μου εγω που επαιρνα ντουτα που ειναι πιο δυνατη δεν ειχα τιποτα.το μονο καλο που ειναι να κανεις μην διαβαζεις παρενεργειες που εχει στο ιντερνετ και μην κλειστεις στον εαυτο σου βγαινε με φιλους με κοπελα αν εχεις και μην τπ σκεφτεσαι καν.με λιγα λογια γραψτο στα @@
 

Paul_bouk

New Member
Eδω ειναι χτεσινη φωτο μιυ εχω αραιωση διαχυτα στο κεφαλι και χανω την γραμμη...υα σωσω τπτ ?? Τι κετε και εσει?
 

Συνημμένα

  • SI_20151018_130358.jpg
    SI_20151018_130358.jpg
    123.7 KB · Προβολές: 319

zaxosdogkanos

Active Member
αν εισαι επιρρεπης στην καταθλιψη μιλα με τον γιατρο σου γιατι η φινα παιζει με τις ορμονες και με την ψυχολογια σε πολλους
παντως πηρες την αποφαση να αρχισεις ξεροντας τις παρενεργιες.το να καθεσε να διαβαζεις για αυτες και να τρομοκρατησε συνεχως σιγουρα δεν βοηθαει
ηρεμησε,προσπαθησε να μην το σκεφτεσε και αν εχει οντως καποια παρενεργια κοψε
 

arhs

Member
φίλε άστο άμα είναι να πάθεις τόσο τρόμο από την πρώτη μέρα μέσα στην βδομάδα το βλέπω θα την σταματήσεις . έχει και άλες θεραπείες μην μπαίνεις στα βαριά με την πρώτη ... διάβασε αυτό το νήμα και άμα το θες το δοκιμάζεις http://www.hairlossgr.com/threads/derma-roller-1-5mm-μονο-του.10024/
 
Μπλουζα