ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑΤΕ.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

rastavrasta

New Member
καλησπερα φιλε........ πολυ καλο αποτελεσμα απο οτι μπωρο να δω απο της φωτογραφιες....... μπραβο θα ηθελα να μου πεις αν γινεται που την εκανες την ΜΜ...... ποσα grafts..... κ ποσο πηγε το μαλλι........ σε ευχαριστω κ καλη επιτυχεια σου ευχομαι να πετηχεις το αποτελεσμα που επιθυμεις......
 

n094

Active Member
εγώ πάλι δεν έχω καταλάβει τι δείχνουν οι φωτογραφίες;;; ποια είναι τι. ποια είναι η πριν, ποια η μετά, για ποια μ/μ απευθύνονται από τις πολλές που έχεις κάνει; όλες στον ίδιο γιατρό-κλινική; αλλά το πιο σημαντικό ερώτημα είναι το πρώτο: δλδ η τρίτη φωτογραφία δείχνει την πρότερη κατάσταση;
 

djvanalmi777

New Member
η τρίτη φωτό είναι μέχρι το τρίτο strip.στην ουσία 2 strip αλλά έκανα και ένα τρίτο με λίγα μοσχεύματα λόγω του ότι είχε ξεχυλώσει για να την μαζέψω.LASER LINE όλα τα STRIP.μικρος ανόητος και πανω απ'ολα απογοητευμενος και καταθλιπτικος. η πρωτη φωτο ειναι μεχρι και την δευτερη σε fue.ειναι κοκκινο γιατι τραβηχτηκε αμεσως μετα την τριτη στην Α και λιγο στην Β ζώνη.οπότε περιμενετε για τα αποτελεσματα της τριτης.και πηγαίνω για body για να γεμίσω την Γ
 

ΜΙΚΕΣ

Well-Known Member
Φιλε μου οντως κ εγω δεν μπορω να καταλαβω.Για πες μας γενικα τις εμπειριες σου κ ποσα λεφτα χαλασες σε καθε μεταμοσχευση κ ποσα graft εβαλες.Μην ξεχνας οτι εδω ειμαστε ολοι ενα κ εχουμε να αντιμετωπισουμε το ιδιο προβλημα.
 

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Θα αναρτήσεις φωτογραφίες και από τις άλλες μεταμοσχεύσεις που έχεις κάνει για να επιβεβαιωθεί ως περιστατικό, αλλιώς το θέμα θα φύγει.
 

djvanalmi777

New Member
Έχετε δίκιο ότι τις επισύναψα λίγο μπερδεμένα.επειδή το ιστορικό πηγαίνει χρόνια πίσω σε 2 ημέρες θα έχετε τα πάντα και όσες φωτο έχω να σας δείξω.moder θεωρώ ότι εννοείται πως πρέπει να θεωρηθεί ως περιστατικό ( γεγονός).δν καταλαβαίνω για ποιόν λόγο θεώρησες ανεπαρκές το post μου.τλπ.είμαι εντελώς νέος στο φόρουμ και δεν έχω πολύ συχνά πρόσβαση στο Internet.
 

Adriano

Well-Known Member
Χαρακτήρισε ανεπαρκές το ποστ σου γιατί σαν κωμήτης ξεκινάς "οποιοσδήποτε επιθυμεί ρωτάει "

Μου θύμισε κάτι σαν "Bond.James Bond."
 

djvanalmi777

New Member
και μια φωτο με διόρθωση strip.έγινε παράλληλα (πρώτη φωτο που βλέπετε) με πύκνωση στην περιοχή Α και μισά της Β.Γι'αυτό είναι ματωμένο στο εμπρός μέρος.Η πρώτη φωτο που βλεπετε ειναι αποτελεσματα 2 στριπ και και 2 fue.προχωρησα σε τριτη και εκανα ενα ναυτικο κουρεμα για να πυκνωσω οπως προανεφερα Α και Β και στριπ.η τριτη φωτο ειναι αποτελεσματα των 2 στριπ και μονο.δν εχω δυστυχως στο αρχειο μου φωτο απο την πρωτη fue.πριν και μετα.συνολικα με όλα οσα εχω κανει τα αποτελεσματα ειναι στην πρωτη φωτο.
 
Μπλουζα