Τρύπες στα γενια

Kostasskorp

New Member
Παιδιά καλησπέρα.Ποιος έχει αντιμετωπίσει τριχοφάγο στα γένια με επιτυχία, να με συμβουλέψει τι να κάνω?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Εγω φιλε μου στο παρελθον εχω γραψει παλιοτερα κιολας για ενεσειμες κορτιζονες απο γιατρο. Επιτυχια εχουν 100%. Αλλα αν θες δοκιμασε και regaine εκει επανω. γιατι τωρα που βλεπω μερικες φορες να ξεκιναω για τριχοφαγο το προλαβαινω με regaine και δεν εχω ξανα προβλημα με τριχοφαγο. Οποτε για μενα δοκιμασε πρωτα regaine κανενα μηνα αν δεις οτι μενει σταθερο και βγαζεις ανοιχτοχρωμε τριχουλες το συνεχειζεις μεχρι να γινουν κανονικες. Αν δεν δεις αποτελεσμα στο 2 μηνο πανε σε ενα γιατρο να σου γραψει ενεσειμες κορτιζονες για κανενα μηνα ειναι και αυτες
 

Kostasskorp

New Member
Φίλε, βγάζω αρκετές άσπρες δυνατές τρίχες.Αλλα επειδή με αγχωνει θέλω κάτι δραστικό.ειχες αναφέρει τις propiochone ενέσεις.πόσες έκανες και τι παρενέργειες είχες.
 

edyuser1

Active Member
Φίλε, βγάζω αρκετές άσπρες δυνατές τρίχες.Αλλα επειδή με αγχωνει θέλω κάτι δραστικό.ειχες αναφέρει τις propiochone ενέσεις.πόσες έκανες και τι παρενέργειες είχες.
3 ειχα κανει ανα 7 ημερες δεν ειμαι σιγουρος ομως περιπου 1 μηνα με ειχε παρει με τις ενεσεις.μετα απο 2 μηνες ειχαν επιστρεψει κααι τα γενια κανονικα.αλλα πανε πρωτα σε γιατρο και πες του να σου τα γραψει
 

Kostasskorp

New Member
3 ειχα κανει ανα 7 ημερες δεν ειμαι σιγουρος ομως περιπου 1 μηνα με ειχε παρει με τις ενεσεις.μετα απο 2 μηνες ειχαν επιστρεψει κααι τα γενια κανονικα.αλλα πανε πρωτα σε γιατρο και πες του να σου τα γραψει
Σε ευχαριστώ φίλε.Θα επανέλθω σχετικά
 
Μπλουζα