Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

nikos76

Member
Παιδιά

Από τις λοσιόν που πολούνται στα φαρμακεία και δεν είναι φάρμακα (π.χ regaine) ποια πιστεύετε ότι κάνει δουλειά;

Έχω δοκιμάσει μόνο της Vichy Dercos...αλλά βλέπω και κάποιες άλλες όπως

1)Ducray
2)Folten
3)Crestina

................ κ.α

Έχω ακούσει ότι κάνουν καλή δουλειά της Crestina αλλά είναι πολύ ακριβές..εσείς έχετε δοκιμάσει κάποια?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

dim74

Member
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

crescina θες να πεις...υπαρχουν για ολα αυτα ειδικα θεματα εδω μεσα...διαβασε τα και θα παρεις απαντησεις...για μενα τιποτα ιδιαιτερο...ασε που ειναι και σχετικα ακριβα,ιδιως το crescina...
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

είναι τα ΜΕΓΑΛΎΤΕΡΑ snake oils που χρησιμοποίησα (για 3 μήνες!)
και έμεινα άφραγκος σαν φοιτητής τότε, και 3ν τώρα... :mad:
 

Άκης

Administrator
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Τα έχω χρησιμοποιήσει και εγώ.
Δεν κάνουν απολύτως τπτ. Καλό θα ήταν να κάνανε δουλειά και να μην είχαν παρενέργειες, αλλά κάνουν το ένα από τα 2 και δυστυχώς το 2ο.
 

magic810

New Member
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Μεινε οσο πιο μακρια μπορεις......
:-X
τωρα καποιοι λενε για οτι ειδαν διαφορα με προιοντα που περιεχουν aminexil...
Εγω παλι το μονο που ειδα ηταν λαμψη κατω απο το φως......
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Παρέλειψες κ τον δικο μας παιδι-που γιατρευει επιπροσθετως το αυχενικό, την τερηδόνα την ηλίαση και τον κοκίτη :D 8) :p :mad: :eek:
 

nikos76

Member
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Tι να πω ρε παιδιά.. :-\
Ο Ρονάλντο πάντως έβγαλε εκατό κιλά μαλί με το crecsina!! :D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

ο ξεδοντιάρης απλώς το διαφήμισε - δεν σημαίνει ότι το χρησιμοποίησε κιόλας ;)
 

bigdreamer

New Member
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Βρε σπυρο πληγωνομαι να λες ξεδοντιαρη τον αγαπημενο μου ποδοσφαιριστη και καλυτερο (κατ' εμε) παιχτη που εχω δει να παιζει(barcelona 96-97). Αλλα η αληθεια ειναι οτι πιο πολυ πληγωνομαι που ο ronaldo με εκανε να περασω μαυρες πεινες σα φοιτητης κ εγω με το πανακριβο crescina που αγοραζα. Και φυσικα για αποτελεσματα ουτε λογος.. niko76 μακρια..
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

εμένα να δεις πλήγμα με τον πανάσχημο παραπληγικό - 1500€ στοίχημα τον έπαιξα 1ο σκόρερ στην Ίντερ,και στα μέσα τραυματίστηκε... :mad:
 

Teri

New Member
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Σπύρος είπε:
εμένα να δεις πλήγμα με τον πανάσχημο παραπληγικό - 1500€ στοίχημα τον έπαιξα 1ο σκόρερ στην Ίντερ,και στα μέσα τραυματίστηκε... :mad:
-off topic-
Φίλε Σπύρο,αν περιμένεις να δεις προκοπή απο Βραζιλιάνο άστο καλύτερα. Να σου αναφέρω για για άλλους υποτιθέμενους next big thing όπως Ronaldinho,Adriano..

Αυτή τη στιγμή βέβαια το φαινόμενο της εποχής ονομάζεται Lionel Messi. Όπως πάει θα μπει για πλάκα στην τριάδα Zidane,Maradona,Pele.

Είδωμεν.

Καλό θα ήταν να ανοίγαμε αθλητικό topic αλλά είδα στους κανόνες ότι απαγορεύεται.Πάω πάσο λοιπόν.

-off topic-
 

Pathetic_Losser

New Member
Απ: Τοπικές Λοσιόν Εμπορίου

Teri είπε:
[quote author=Σπύρος link=topic=593.msg8989#msg8989 date=1237312213]
εμένα να δεις πλήγμα με τον πανάσχημο παραπληγικό - 1500€ στοίχημα τον έπαιξα 1ο σκόρερ στην Ίντερ,και στα μέσα τραυματίστηκε... :mad:
-off topic-
Αν περιμένεις να δεις προκοπή απο Βραζιλιάνο άστο καλύτερα. Να σου αναφέρω για για άλλους υποτιθέμενους next big thing όπως Ronaldinho,Adriano..

Αυτή τη στιγμή βέβαια το φαινόμενο της εποχής ονομάζεται Lionel Messi. Όπως πάει θα μπει για πλάκα στην τριάδα Zidane,Maradona,Pele.

Είδωμεν.

Καλό θα ήταν να ανοίγαμε αθλητικό topic αλλά είδα στους κανόνες ότι απαγορεύεται.Πάω πάσο λοιπόν.

-off topic-
[/quote]

Μην το ψαχνεις Teri εδω για πραγματα με αποδειξεις κ ερευνες κ υπαρχουν διαφωνιες-αν αρχισουμε να μιλαμε για μπαλα κ μουσικη θα χασουμε τα αυγα κ τα πασχαλια ;)
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα