Τι πιστευετε οτι χρειαζομαι?

DIMITRIS RO

New Member
Ποσα τριχοθυλακια πιστευετε χρειαζομαι για ενα οκ αποτελεσμα?παιρνω αγωγη εδω και ενα χρονο και εχω σταθεροποιηθει απλως!απλως επειδη σε λιγα χρονια σκεφτομαι να προβω σε καποια μμ,τα φωτα σας λοιπον
 

Συνημμένα

  • 278925629_312579027679176_5469555697904834871_n.jpg
    278925629_312579027679176_5469555697904834871_n.jpg
    74.7 KB · Προβολές: 60
  • 279070931_519285593079291_1176472552069767865_n.jpg
    279070931_519285593079291_1176472552069767865_n.jpg
    64.7 KB · Προβολές: 60
  • 279055572_723815358797444_6445393145076411982_n.jpg
    279055572_723815358797444_6445393145076411982_n.jpg
    94.1 KB · Προβολές: 60

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

platanos

Well-Known Member
Καλωσήρθες φίλε μου!
Από τις φώτος αυτές δεν βγαίνουν ασφαλή συμπεράσματα, πρέπει να ανεβάσεις με λίγο μαλλάκι, έστω και λίγο παλαιότερες (μέσα στο 22)
 

aeratos28

Just aeratos
Δλδ ο έμπειρος από μία φωτό με ξυρισμένο κεφάλι,τι θα δει? Ακτίνες Χ έχει και βλέπει αλλα?πρέπει να έχεις μακρύτερο μαλλί φίλε για να δει κάποιος κάτι .τώρα δεν φαίνεται τπτ.
αμα εισαι εμπειρος βγαινουν μια χαρα!!!περιμενε
 

DIMITRIS RO

New Member
Δλδ ο έμπειρος από μία φωτό με ξυρισμένο κεφάλι,τι θα δει? Ακτίνες Χ έχει και βλέπει αλλα?πρέπει να έχεις μακρύτερο μαλλί φίλε για να δει κάποιος κάτι .τώρα δεν φαίνεται τπτ.
οχι,αλλα φαινεται ακριβως που λειπουν τα τριχοθυλακια 100% καθαρα
 

aeratos28

Just aeratos
Ούτε από τις φωτό στο άλλο νήμα βγαίνει ασφαλή συμπερασμα..όλα χτενισμένα μπροστά τα έχεις τα μαλλια.
Φίλε δεν φαίνεται ουσιαστικά τπτ .τώρα αν βρεθεί κάποιος που θα σου πει με ακρίβεια τι και πως ,ας μας πει και εμάς.δεν βγαίνει άκρη με αυτά που έχεις ανεβάσει .εδώ consultation κάνεις με γιατρούς και σου λέει να μην έχεις κουρευτεί ένα μήνα πριν σε δει..από κοντά κιόλας θα σε δει ο γιατρός..και εσύ πατάς ξουρα και λες πόσα grafts θέλω,πείτε μου .
οχι,αλλα φαινεται ακριβως που λειπουν τα τριχοθυλακια 100% καθαρα
 

DIMITRIS RO

New Member
Ούτε από τις φωτό στο άλλο νήμα βγαίνει ασφαλή συμπερασμα..όλα χτενισμένα μπροστά τα έχεις τα μαλλια.
Φίλε δεν φαίνεται ουσιαστικά τπτ .τώρα αν βρεθεί κάποιος που θα σου πει με ακρίβεια τι και πως ,ας μας πει και εμάς.δεν βγαίνει άκρη με αυτά που έχεις ανεβάσει .εδώ consultation κάνεις με γιατρούς και σου λέει να μην έχεις κουρευτεί ένα μήνα πριν σε δει..από κοντά κιόλας θα σε δει ο γιατρός..και εσύ πατάς ξουρα και λες πόσα grafts θέλω,πείτε μου .
τι ακριβεια ρε μαν,σοβαρεψου...στο περιπου λεω,πιστευεις οτι θα περιμενα ποτε ακριβεια απο ενα φορουμ?και τι να κανω δηλαδη να τα σηκωνω καρφακια?ελεος...εσυ δεν καταλαβαινεις καποιοσ αλλος μπορει ,τεσπα
 

platanos

Well-Known Member
τι ακριβεια ρε μαν,σοβαρεψου...στο περιπου λεω,πιστευεις οτι θα περιμενα ποτε ακριβεια απο ενα φορουμ?και τι να κανω δηλαδη να τα σηκωνω καρφακια?ελεος...εσυ δεν καταλαβαινεις καποιοσ αλλος μπορει ,τεσπα
Φίλε μου αυτό δεν καταλαβαίνεις, με τις φώτος αυτές κανένας δεν μπορεί να σου πει ακόμα και προσεγγιστικά, να βοηθήσουμε προσπαθούμε μην είσαι επιθετικός
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

DIMITRIS RO

New Member
Φίλε μου αυτό δεν καταλαβαίνεις, με τις φώτος αυτές κανένας δεν μπορεί να σου πει ακόμα και προσεγγιστικά, να βοηθήσουμε προσπαθούμε μην είσαι επιθετικός
οκ καταλαβαινω!!!απλα εγω που μου λειπυον τα μαλλια τωρα που τα εχω ξυρισει φαινεται καλυτερα στο ματι μου,γιαυτο το λεω!!
 

platanos

Well-Known Member
οκ καταλαβαινω!!!απλα εγω που μου λειπυον τα μαλλια τωρα που τα εχω ξυρισει φαινεται καλυτερα στο ματι μου,γιαυτο το λεω!!
Αυτό ισχύει γιατί σε περιπτώσεις σαν τη δικιά σου που έχεις παντού μαλλάκι αλλά με αραίωση (διάχυτη όπως φαίνεται) κάνει καλό illusion, οπότε πολλοί όταν έχουν εξαντλήσει ή δεν μπουν σε καποια μεταμοσχευση κρατάνε αυτό το look
 

aeratos28

Just aeratos
Εσένα στο μάτι σου που ξέρεις το κεφάλι σου,εμείς λες να σε ξέραμε από το δημοτικό και να έχουμε όλοι την εικόνα σου του πριν με το τώρα.? Σου λέω ότι οι γιατροί πριν σε δουν από κοντά,σου λένε ένα μήνα να μην έχεις κουρευτεί ώστε να μπορούν να δουν όσο καλύτερα γίνεται και συνεχίζεις να περιμένεις κανέναν άλλον που θα μπορεί να σου πει. Περίμενε να σου απαντήσει κανένας.
οκ καταλαβαινω!!!απλα εγω που μου λειπυον τα μαλλια τωρα που τα εχω ξυρισει φαινεται καλυτερα στο ματι μου,γιαυτο το λεω!!

,τι να σου πω
 

dlazaros

Well-Known Member
Ποσα τριχοθυλακια πιστευετε χρειαζομαι για ενα οκ αποτελεσμα?παιρνω αγωγη εδω και ενα χρονο και εχω σταθεροποιηθει απλως!απλως επειδη σε λιγα χρονια σκεφτομαι να προβω σε καποια μμ,τα φωτα σας λοιπον
Είδα τα παλιά, είδα και τα νέα. Η φίνα έχει κάνει δουλειά και έχει ακόμα να κάνει. Δεν βλέπω να είσαι υποψήφιος για ΜΜ. Έχεις διάχυτη που απο μόνη της είναι δύσκολη (και εγώ το ίδιο έχω + dupa η οποία είναι καράφλα απο τον σβέρκο και προς τα πάνω πίσω απο τα αυτιά).
Αν δεν σε πιάσει βιασύνη και τα αφήσεις απο εδώ να μακρύνουν λίγο θα δείς οτι δεν είναι όπως παλιά και έχουν βελτιωθεί. Το πόσο δεν φαίνεται απο τις φωτό, θέλει απο κοντά για να καταλάβεις. (αμα πας σε συνεδρία γιατρού μπορεί να σε "πείσουν" για μμ...).
Εγώ θα έκανα υπομονή μερικούς μήνες ακόμα να δω την φίνα παραπέρα, έχεις κάνει ξούρα οπότε δεν έχεις και τίποτα να χάσεις, όταν κυκλοφορείς έτσι σημαίνει οτι σε παίρνει!
 
Μπλουζα