Τελικη Αποφαση

Chris34

Active Member
Για Ελλάδα οι επιλογές είναι συγκεκριμένες σύμφωνα με αυτά που έχω δει εγώ.
Αναστ#σακ* με τη συμπεριφορά που έχω δει σε ανθρώπους που τον εμπιστεύτηκαν και δεν πήγε καλά το αποτέλεσμα δεν θα πήγαινα ποτέ.
Σύμφωνα με το budget μου εγώ επέλεξα Advanc*d hair clinic με συγκεκριμένη γιατρό που έχει ακουστεί στο φόρουμ και έως τώρα πάει πολύ καλά. Μελέτησε το φόρουμ και δες τι σου ταιριάζει. Θα ακούσεις πολλές γνώμες.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

seeker

Verified MM member
Αν σκεφτόμουν τι άλλο θα έκανα με τα 2000ε θα πήγαινα στον Τυρκάλα. Αν δεν με ένοιαζε, θα πήγαινα στον Μάρα. Αν είχα χρόνο, δεν με φόβιζε το εξωτερικό και σκεφτόμουν τι θα έκανα με τα 2000 θα πήγαινα στον Yaman. Αν είχα να διαθέσω τα 5πλάσια και δεν σκεφτόμουν τι θα έκανα με τα 4πλάσια θα πήγαινα στον Lorenzo. Αν τέλος δεν ήθελα να ξεβολευτώ από Αθήνα, θα πήγαινα στον Αναστασάκη.
Σωστος, τα ειπες ολα.
 

Kostas97

Well-Known Member
Εχω ξεκινησει σε διαλυμα μαζι με μινοξ. Το οποιο δεν νομιζω να ειναι αρκετο...
Αν ειναι δλδ να αναλαμβανει μονο καποιον που εχει παρει φιναστεριδη σε χαπι τοτε οι διθυραμβοι για τον γιατρο ως προς το τι ;
Προς θεου δεν τον αμφισβητω απλα θα μπορουσε να κανει σε εναν σαν εμενα μια επεμβαση θεωρωντας τα οσα υπαρχοντα μαλλια θα χαθουν και να κανει μια πυκνωση με οσα διαθεσιμα απο την δοτρια.
Δεν ξερω μπερεδευτηκα. Θεωρησα με το να παω σε εναν τοπ γιατρο θα ελυνα το προβλημα. Αλλα απο οτι φαινεται χωρις φινα δεν λυνεται τπτ.
Αν ηταν να εχω παρει φινα θα την ειχα ξεκινησει χρονια πριν και δεν θα ηθελα μεταμοσχευση λογικα...
Σκεψου οτι και η διαδικασια της μεταμοσχευσης ειναι μια επεμβαση. Αρα ενας Top γιατρος σου εξασφαλιζει περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχιας στη διαδικασια αυτη, η οποια εχει μια συνθετοτητα που δεν μπορεις να αγνοησεις. Ενας γιατρος με μεγαλυτερη εμπειρια θα σου προσφερει με μεγαλυτερη σιγουρια το αποτελεσμα που θες, δεδομενης παντα της καταστασης.
Η Μινοξιδιλη οπως σωστα λες δεν αρκει. Φαντασου οτι εγω 3 χρονια μετα την βαζω πιο αραια και δεν εχω δει καμια διαφορα, σε σημειο που σκεφτομαι οτι τωρα μαλλον δε μου προσφερει κατι ουσιαστικο.

Σε ολους του κλαδους σημερα, ακομα και στη Θωρακοχειρουργικη αν θεωρησουμε οτι ειναι η επιτομη στη δυσκολια επεμβασης, δυσκολα θα βρεις μεγαλο χασμα μεταξυ εγκριτων χειρουργων, ενως εποχε Σπυρου μιλουσαμε για εναν και θεο, εφοσον ηθελες να εισαι στα καλυτερα χερια.

Αν θες τη γνωμη μου απο ενα Email μη παιρνεις τιποτα τις μετρητοις. Εδω ειδαμε αρκετα περιστατικα του Lorenzo και διαφορετικα μεταξυ τους. Μου φαινεται δυσκολο λοιπον να μη βρεθει η χρυση τομη για να πατε παρακατω.
Αρκει βεβαια να γινει πρωτα το consultation, το οποιο θελει καποια αναμονη.
Εχεις βαλει καπου φωτογραφιες της καταστασης σου;
 

gerakas8

New Member
Σκεψου οτι και η διαδικασια της μεταμοσχευσης ειναι μια επεμβαση. Αρα ενας Top γιατρος σου εξασφαλιζει περισσοτερες πιθανοτητες επιτυχιας στη διαδικασια αυτη, η οποια εχει μια συνθετοτητα που δεν μπορεις να αγνοησεις. Ενας γιατρος με μεγαλυτερη εμπειρια θα σου προσφερει με μεγαλυτερη σιγουρια το αποτελεσμα που θες, δεδομενης παντα της καταστασης.
Η Μινοξιδιλη οπως σωστα λες δεν αρκει. Φαντασου οτι εγω 3 χρονια μετα την βαζω πιο αραια και δεν εχω δει καμια διαφορα, σε σημειο που σκεφτομαι οτι τωρα μαλλον δε μου προσφερει κατι ουσιαστικο.

Σε ολους του κλαδους σημερα, ακομα και στη Θωρακοχειρουργικη αν θεωρησουμε οτι ειναι η επιτομη στη δυσκολια επεμβασης, δυσκολα θα βρεις μεγαλο χασμα μεταξυ εγκριτων χειρουργων, ενως εποχε Σπυρου μιλουσαμε για εναν και θεο, εφοσον ηθελες να εισαι στα καλυτερα χερια.

Αν θες τη γνωμη μου απο ενα Email μη παιρνεις τιποτα τις μετρητοις. Εδω ειδαμε αρκετα περιστατικα του Lorenzo και διαφορετικα μεταξυ τους. Μου φαινεται δυσκολο λοιπον να μη βρεθει η χρυση τομη για να πατε παρακατω.
Αρκει βεβαια να γινει πρωτα το consultation, το οποιο θελει καποια αναμονη.
Εχεις βαλει καπου φωτογραφιες της καταστασης σου;
Σε ευχαριστω για την απαντηση.
Ουτε καν consultation δεν δεχτηκε. Με εκοψε με την μια :(
Οχι αλλα θα ανεβασω.
 
Μπλουζα