Τελικά το μεταμοσχευμένο μαλλί κάνει μπαμ;

Geo246

Member
καλησπέρες συνκάραφλοι

τελικά δεν έχω καταλάβει αν το μεταμοσχευμένο μαλλί φαίνεται και μπορεί να το καταλάβει κάποιος ή όχι. Εννοώ να το καταλάβει ο μέσος άνθρωπος και όχι κάποιος γνώστης και υποψιασμένος.

Σχεδόν όλοι οι "μεταμοσχευμένοι" αναφέρουν ότι το μεταμοσχευμένο μαλλί (τουλάχιστον στην αρχή) δεν στρώνει εύκολα και δεν είναι αρμονικό σε σχέση με το "μαμά". Ισχύει; αν ναι, για πόσο καιρό συμβαίνει αυτό;

Εξυπακούεται ότι αναφέρομαι στις 3 σοβαρότερες εταιρείες, ωστόσο περισσότερο με ενδιαφέρουν οι γνώμες αυτών που την έκαναν στην HDC, την εταιρεία που έχω επιλέξει.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pithikas

Well-Known Member
Γνώμη μου, είναι πως σε όλους φαίνεται όταν έχουν επέμβει χερλάιν. Τουλάχιστον, εγώ τους μυρίζομαι από χιλιόμετρα μακριά. Κανένα χέρι γιατρού, μα κανενός, όσο και ικανοποιητικά να επέμβει, δε μπορεί να δώσει αυτό που μας έδωσε η φύση αλλά δυστυχώς επάρθη πίσω κατά τις βουλές της καράφλας. Πιστεύω φαίνεται και από αματέρς.:D
 

aeratos28

Just aeratos
δηλαδή η γνώμη αυτών που δεν έχουν κάνει στην hdc δεν σε ενδιαφέρει?? ενός που δεν έχει κάνει πουθενά δηλαδή και τους βλέπει εντελώς αντικειμενικά?είναι σαν να με ρωτάς για το αμάξι μου αν είναι καλό,για να πάρεις και εσύ ίδιο..!!
 

pithikas

Well-Known Member
δηλαδή η γνώμη αυτών που δεν έχουν κάνει στην hdc δεν σε ενδιαφέρει?? ενός που δεν έχει κάνει πουθενά δηλαδή και τους βλέπει εντελώς αντικειμενικά?είναι σαν να με ρωτάς για το αμάξι μου αν είναι καλό,για να πάρεις και εσύ ίδιο..!!
E ναι ρε συ. Αυτοί θα του πούνε πόσο κουλ γίνανε αλλά παρόλα αυτά ξημεροβραδιάζονται δω μέσα.:D
 

Geo246

Member
δηλαδή η γνώμη αυτών που δεν έχουν κάνει στην hdc δεν σε ενδιαφέρει?? ενός που δεν έχει κάνει πουθενά δηλαδή και τους βλέπει εντελώς αντικειμενικά?είναι σαν να με ρωτάς για το αμάξι μου αν είναι καλό,για να πάρεις και εσύ ίδιο..!!

Δεν είπα ότι δεν με ενδιαφέρει. Είπα ότι με ενδιαφέρουν οι 3 κυριότερες (κατά την γνώμη μου) εταιρείες (HDC, MHRC, DHI), αλλά περισσότερο η HDC γιατί εκεί έχω αποφασίσει να την κάνω (αν την κάνω).
 

aeratos28

Just aeratos
μα και όπου και αν εχεις κάνει λογικό είναι να πεις ότι είναι τέλειο..αν και τα παιδιά από hdc είναι cool και δεν λένε μ@λ@κιες γενικά ούτε ωραιοποιουν τα πραγματα
 

Geo246

Member
μα και όπου και αν εχεις κάνει λογικό είναι να πεις ότι είναι τέλειο..αν και τα παιδιά από hdc είναι cool και δεν λένε μ@λ@κιες γενικά ούτε ωραιοποιουν τα πραγματα

δεν νομίζω ότι όλοι ισχυρίζονται κάτι τέτοιο για την επέμβαση τους, ούτε και αυτοί που τους σχολιάζουν ...
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Εμενα ειναι φυσικοτατο και ακομη και μεταμοσχευμενοι αν δεν ξερουν τιποτα οτι εκανα μεταμοσχευση πιστευω δεν θα το καταλαβουν.Αυτοι που δεν εχουν ιδεα σιγουρα δεν θα το καταλαβουν ποτε και εμενα ολη μου η hairline ειναι χτισμενη να φανταστεις.
Θεωρω 100% φυσικοτατο το αποτελεσμα μου.αν οχι 100% ενα 99%
 

aeratos28

Just aeratos
τους επιτυχημένους αν ρωτήσεις λέω,όχι τον καθένα που μπορεί να πήγε απλα καλά η μπορεί και όχι..ένας που έφτιαξε σωστά το κεφάλι του,έβαλε αυτά που πραγματικά είχε ανάγκη και είχε καλό γιατρό,το αποτελεσμα του είναι εντυπωσιακά..εμένα γνώμη μου είναι πως αν έγιναν αυτά που προειπα δεν κάνει μπαμ τίποτα..εκτός αν έρθει και κάτσει ακριβώς πάνω από το κεφάλι σου η έρθει και κολησει τη μούρη του μεντη δική σου και κοιτάει την hairline.εκεί οκ κατι θα καταλάβει..αλλά υπό κανονικές συνθήκες σε καμία περίπτωση δεν φαινεται
 
Μπλουζα