Σχετικα με παραγγελιες!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

karaflas_1

New Member
Παιδια οταν παω να παραγγηλω κατι απο το ιντερνετ στο order form μου λεει καπου "name on card" ή " "name as it Appears on card" εντομεταξυ η καρτα που εχω δεν εχει ονομα πανω.
Μηπως εννοει τον τυπο τις καρτας δηλαδη prepaid card ?
Οταν παρηγγηλα το revivogen δεν ειχε τετοια επιλογη ενω σε ολα τα αλλα site μου παραγγελνεις εχει
Ξερει κανεις κατι να μου πει?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

barman

Member
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

ειναι δυνατον να μην εχει ονομα η καρτα σου επανω? καθε πιστωτικη η χρεωστικη καρτα αναγραφει το ονομα του κατοχου της καρτας.. με λιγα λογια το ονομα σου! γραψε το ονομα που εδωσες οταν σου εβγαλαν την καρτα,σε περιπτωση που δεν ειναι στο ονομα σου η καρτα.. αν και τωρα τελευταια πρεπει το ονομα και η διευθυνση του παραληπτη της παραγγελιας να ειναι ιδιο με αυτα που εχει η τραπεζα για τον κατοχο της καρτας..πολλα site ειναι λιφο απαιτητικα.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

Ξερεις η καρτα δεν ειναι ουτε χρεωστικη ουτε πιστωτικη
Αλλα ειναι προπληρωμενη visa και πανω δεν αναγραφει ονομα
Στο site του revivogen δεν χρειαζοταν αλλα σε ολα τα αλλα λεει για το ονομα !
Λες να μην μπορω να αγορασω με προπληρωμενη?
 

barman

Member
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

την εχεις βγαλει για να παιζεις στοιχημα στο internet ε? ;D δωσε το ονομα σου και αν γινει αποδεκτη, εγινε..αλλιως ψαξε αλλο site η ψωνισε με αλλη καρτα!
 

karaflas_1

New Member
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

Δεν ασχολουμε με στοιχηματα την εβγαλα για το λογο οτι αν γινει καποιο λαθος να χασω τα λεφτα που θα ειχα μεσα στην καρτα
ειναι ποιο ασφαλης απο πιστωτικη καρτα
Αυριο θα παω στην τραπεζα να ρωτησω εκτυπωσα και την φορμα παραγγελιας θα δω τη θα μου πουνε
Γιατι στο revivogen δεν θελει ενω στα αλλα θελει?
 

barman

Member
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

τυχαινει αναλογα με το site.δεν υπαρχει συγκεκριμενος κανονας.το καθε site εχει τους δικους του κανονες.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

Ολα τα αλλα χρειαζονται το ονομα οπως αναγραφετε στην καρτα.
Αυριο στην τραπεζα για περεταιρω εξηγησης αυτη θα ξερουν καλυτερα θα μου πουν
 

Άκης

Administrator
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

στο revivogen, θέλει, απλώς θα τσεκάρει το όνομα σου από αριστερά που το γράφεις.
Δοκίμασε να βαλεις το ονομα σου κανονικά και να συμπληρώσεις τα υπολοιπα όπως τα ζητάει.
Ισως ο κωδικός της κάρτας να παραπέμπει σε προπληρωμένη και να το επιτρέπουν.
 

karaflas_1

New Member
Απ: Σχετικα με παραγγελιες!

Aκη τελικα το βρηκα επειδη η καρτα που εβγαλα ειναι prepaid και ειναι και ανωνυμη πρεπει να την κανω επωνυμη ευτιχως στο revivogen δεν χρειαζοταν. Για ολες τις αλλες ομως παραγγελιες χρειαζετε θα παω να την αλλαξω αυριο
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα