Συμβουλή για μεταμοσχευση στην Θεσσαλονίκη

ippo94

New Member
Καλησπέρα παιδιά!

Μπαίνω εδω και καιρο στο φορουμ και εχω διαβασει πολλα και τωρα εχω παει την αποφαση να κανω μεταμοσχευση. Ειμαι 26 χρονων και χρησιμοποιω regaine τα τελευταια 2 χρονια.

Που θα με συμβουλευατε να παω για μεταμοσχευση στην Θεσσαλονικη? Καποιος συγκεκριμενος γιατρος? Επισης ποσα grafts θεωρειτε πως χρειαζομαι για να εχω μια ιδεα και το αντιστοιχο κοστος περιπου?

Σας ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια.
 

Συνημμένα

  • Inked1_LI.jpg
    Inked1_LI.jpg
    418 KB · Προβολές: 95
  • Inked3_LI.jpg
    Inked3_LI.jpg
    843 KB · Προβολές: 100
  • 1.jpg
    1.jpg
    236.4 KB · Προβολές: 57
  • 2.jpg
    2.jpg
    215.8 KB · Προβολές: 57
  • 3.jpg
    3.jpg
    209.7 KB · Προβολές: 60
  • 4.jpg
    4.jpg
    258.5 KB · Προβολές: 55
  • 5.jpg
    5.jpg
    258.5 KB · Προβολές: 51

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Ippo,,μην ντρέπεσαι μαν,σκύψε το κεφάλι,βγάλε τα γυαλιά από πάνω και βγάλε μία πανοραμική σε εξωτερικό χώρο να δούμε τι παίζει γιατί από τα λίγα που βλέπω,παίζει θεματακι δυνατο.!
 

ippo94

New Member
Μολις ανεβασα τις φωτο, νομιζω φαινεται καθαρα το προβλημα τωρα!
 
Τελευταία επεξεργασία:

aeratos28

Just aeratos
Ότι βλέπεις αραιό η ψιλοαραιο θα φύγει σε λίγο καιρό..έχεις υποχώρηση και στα temples ..έχει κατέβει και πίσω βλέπω,αδερφέ consultation με κανένα σοβαρό γιατρό να δεις από δοτρια που βαδίζεις και αν έχεις την οικονομική άνεση και υπομονή να ξεκινήσεις το Γολγοθά που σε περιμένει τοτε ξεκινάς..η δική μου γνώμη είναι πως θα χρειαστείς πάνω από 6-7000 grafts μήπως είναι και λίγα και από λεφτά από 7-8-9k Ελλάδα ,εξωτερικό το λιγότερο 11-12k +.
 

ippo94

New Member
Ότι βλέπεις αραιό η ψιλοαραιο θα φύγει σε λίγο καιρό..έχεις υποχώρηση και στα temples ..έχει κατέβει και πίσω βλέπω,αδερφέ consultation με κανένα σοβαρό γιατρό να δεις από δοτρια που βαδίζεις και αν έχεις την οικονομική άνεση και υπομονή να ξεκινήσεις το Γολγοθά που σε περιμένει τοτε ξεκινάς..η δική μου γνώμη είναι πως θα χρειαστείς πάνω από 6-7000 grafts μήπως είναι και λίγα και από λεφτά από 7-8-9k Ελλάδα ,εξωτερικό το λιγότερο 11-12k +.
Κατάλαβα... Ευχαριστώ πολύ για τον χρόνο σου! Θα κλείσω τώρα μεσα στον Οκτώβρη για consultation να δουμε τι θα γινει. Καλή συνέχεια!
 

piros75

Well-Known Member
Θα συμφωνήσω με Αεράτο, εκτός και αν είσαι διατεθειμένος να ξεκινήσεις φίνα για να κρατήσεις το χνούδι σου και να το ενισχύσεις μετατρέποντας το σε δυνατή τρίχα. Αλλιώς τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο συνάδελφος....
 

ippo94

New Member
Θα συμφωνήσω με Αεράτο, εκτός και αν είσαι διατεθειμένος να ξεκινήσεις φίνα για να κρατήσεις το χνούδι σου και να το ενισχύσεις μετατρέποντας το σε δυνατή τρίχα. Αλλιώς τα πράγματα είναι όπως τα λέει ο συνάδελφος....
Μολις διαβασα για το finasteride, δεν το γνωριζα εως τωρα. Ευχαριστώ. Σε αυτη την φαση ειμαι διατεθιμενος να δοκιμασω τα παντα χαχαχα. 26 χρονων και σχεδον φαλακρος τι να πεις κληρονομικο. Θα κανω και το consultation να μου πουνε και αυτοι.
 
Μπλουζα