Συγχαρητήρια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

topmail

New Member
Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ που παρέχει γνώση στο σκοτάδι της σύγχρονης παραπληροφόρησης σχετικά με το θέμα των μαλλιών και θεραπείας της τριχόπτωσης γενικότερα .
Τυχαία το είδα αυτό το φόρουμ και μετά από λίγη ανάγνωση κατάλαβα πόσο σοβαρό και αξιόπιστο είναι..
Ελπίζω να συνεχιστεί η τόσο καλή προσπάθεια από όλους.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tropheus

Well-Known Member
Απ: Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ

Κρίμα που δεν υπάρχει επιλογή "like" ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ

επειδη ο διαχειριστης απουσιαζει αυτη τη στιγμη.......
μπορω να παραλαβω εγω το οσκαρ κ να του το δωσω?? ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ

αρεσκω,δηλαδη like ;)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ

Ποιος ειναι ο διαχειριστης ρε παιδια; ??? ;D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ

ANAR είπε:
Ποιος ειναι ο διαχειριστης ρε παιδια; ??? ;D

δε ξερω.....κανεις δε τον ειδε....ποτε......
κυκλοφορουν διαφορες τρομακτικες ιστοριες γυρο απ το ονομα του.......
αλλα πολλοι λενε οτι ειναι μυθος.....
αλλοι παλι λενε οτι τα βραδια που μπαινουν στο σαιτ....ακουνε τα βηματα του.....
αλλοι οτι βλεπουν την σκια του στους τοιχους......
τωρα τελευταια.....εμαθα οτι του ηρθε η περαιωση.....και μερικοι ειπαν οτι ακουσαν τις κραυγες του......τι να σας πω.....
εχω την εντυπωση οτι εχει αγριεψει το πραγμα.....και το σαιτ πλεον ειναι στοιχειωμενο.....
καλυτερα να φυγουμε απο δω μεσα οσο ειναι καιρος..... :muahaha: :evil:
 

geofish

New Member
Απ: Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ

Εγώ ξέρω ποιος είναι και μάλιστα τον έχω τραβήξει και φωτογραφία, απλώς δεν φαίνεται με την πρώτη φορά, ωστόσο αν ακολουθήσετε της οδηγίες θα τον δείτε.

1) Χαλαρώστε και συγκεντρωθείτε στις 4 μικρές κουκίδες στο κέντρο της εικόνας για 30-40 δευτερόλεπτα.
2) Αμέσως μετά, κοιτάξτε στο κοντινότερο μονόχρωμο τοίχο.
3) Θα δείτε έναν κύκλο φωτεινό να δημιουργείται.
4) Ανοιγοκλείστε τα μάτια σας αρκετές φορές και θα δείτε μια μορφή να εμφανίζεται...
5) Τί βλέπετε; Ποιόν βλέπετε;
6) Λοιπόν είναι ο διαχειριστής του φόρουμ.

illusion_21.gif
 

Άκης

Administrator
Απ: Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ

topmail είπε:
Συγχαρητήρια στον διαχειριστή αυτού του Φόρουμ που παρέχει γνώση στο σκοτάδι της σύγχρονης παραπληροφόρησης σχετικά με το θέμα των μαλλιών και θεραπείας της τριχόπτωσης γενικότερα .
Τυχαία το είδα αυτό το φόρουμ και μετά από λίγη ανάγνωση κατάλαβα πόσο σοβαρό και αξιόπιστο είναι..
Ελπίζω να συνεχιστεί η τόσο καλή προσπάθεια από όλους.
thx topmail,αν και δεν είναι μόνο έργο του διαχειριστή ;)

Panos1982 είπε:
επειδη ο διαχειριστης απουσιαζει αυτη τη στιγμη.......
μπορω να παραλαβω εγω το οσκαρ κ να του το δωσω?? ;D
Σε φοβάμαι εσένα. Θα αρχίσεις με το οσκαρ και θα ζητήσεις και τις μίζες της merck :)

tropheus είπε:
Κρίμα που δεν υπάρχει επιλογή "like" ;D
"Κατηραμένο" SMF :)
Που θα μου πάει, θα έρθει και το invision :p
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

pr3torian 86

New Member
πολλα συγχαριτηρια σε ολους!

παιδια καλησπερα σε ολους! πολλα συγχαριτηρια σε ολα τα παιδια στο φορουμ για την δημιουργια και την ενημερωση που παρεχει αυτο το φορουμ! ειναι η πρωτη φορα που γραφω αλλα διαβαζω εδω και 8 μηνες και ωφειλω να πω πως ολα οσα γραφονται εδω μου εχουν ανοιξει τα ματια! θα ηθελα να ρωτησω κατι? ειμαι 24 και απο τα 20 μεχρι τα 21 ειχα μια τρελη τριχιπτωση(μιλαμε ειχα αραιωσει παρα πολυ!) απο φουλ μαλλιας που ημουν!!αυτο που θελω να ρωτησω ειναι εαν στην περιπτωση μου επαιξε ρολο το οτι εκανα μια θεραπεια για κυστικη ακμη και επαιρνα καποια φαρμακα ονοματι(accuran)!σας ευχαριστω ολους προκαταβολικα!!
 

pr3torian 86

New Member
Απ: πολλα συγχαριτηρια σε ολους!

και επισης παραλιγο να ξεχαστω πολλα συγχαριτηρια σε ολα τα παιδια που εκαναν το υπερατλαντικο ταξιδι για να πανε στον κορυφαιο γιατρο( κατα την γνωμη μου) τον χασσον! comb,panos1982,omar,ngl,speedy 82! σορι εαν εχω ξεχασει καποιον! παιδια σας παραδεχομαι ολους ειστε μαγκες με ολη την σημασια της λεξεις!!!!!
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: πολλα συγχαριτηρια σε ολους!

pr3torian 86 είπε:
και επισης παραλιγο να ξεχαστω πολλα συγχαριτηρια σε ολα τα παιδια που εκαναν το υπερατλαντικο ταξιδι για να πανε στον κορυφαιο γιατρο( κατα την γνωμη μου) τον χασσον! comb,panos1982,omar,ngl,speedy 82! σορι εαν εχω ξεχασει καποιον! παιδια σας παραδεχομαι ολους ειστε μαγκες με ολη την σημασια της λεξεις!!!!!

Smart Thinkers θα τους αποκαλουσα εγω

pr3torian 86 είπε:
αυτο που θελω να ρωτησω ειναι εαν στην περιπτωση μου επαιξε ρολο το οτι εκανα μια θεραπεια για κυστικη ακμη και επαιρνα καποια φαρμακα ονοματι(accuran)!σας ευχαριστω ολους προκαταβολικα!!

εξαρτατε τι ποσοτητες επαιρνες
παντως ενα side effect ειναι η τριχοπτωση για το συγκεκριμενο φαρμακο
σε στεγνωνει παρα πολυ τοσο που δεν μπορει να λιπανθει η η τριχα
 

pr3torian 86

New Member
Απ: Συγχαρητήρια

φιλε παναγιωτη κατ αρχην σ ευχαριστω για την απαντηση σου! εαν θυμαμαι καλα επειδη εχει περασει πολυς καιρος επαιρνα 3 χαπακια την ημερα(πρωι μεσημερι βραδυ)accuran 20ml και βιταμινη ε.ειναι οντως αυτο που λες μου εκανε τα μαλλια πολυ ξηρα! καπου εκει αρχισα να παρατηρω και αραιωση απο πολυ πυκνο μαλλι που ειχα .ενταξει πιστευω οτι οντως τα μαλλια μου πεφτουν απο κληρωνομικοτhτα διοτι στο σοι μου εχουμε ιστορικο αλλα πιστευω οτι και τα χαπακια αυτα εβαλαν το χερακι τους. ισως να επιταχυναν την διαδικασια
 

jimakos88

New Member
Απ: Συγχαρητήρια

φίλε pr3torian 86 είχα μια υπόνοια και εγώ σχετικά με τα χάπια της ακμής που χρησιμοποιούσα πριν αρκετό καιρό!και το παρατηρώ σε συζητήσεις με αρκετά άτομα.τα side που είχα τα έχω γράψει στο θέμα: ένα ωραίο κείμενο από Έλληνα δερματολόγο.η επιτάχυνση της διαδικασίας ,στην περίπτωσή μου τουλάχιστον, πιστεύω ακράδαντα ότι προήλθε από εκεί και μετά γιατί ήταν δυνατό"χαπάκι" και η ενημέρωση μικρή τότε.
 

pr3torian 86

New Member
Απ: Συγχαρητήρια

ακριβως φιλε jimmakos και γω αυτο πιστευω! και οντως η ενημερωση ηταν μικρη τοτε, βεβαια ποιος να το φανταζοταν θα μου πεις στα 17-18 σου οτι τα χαπακια θα σου φερουν τριχοπτωση αλλα.... παντως εαν γυρναγα τον χρονο πισω δεν θα εκανα ποτε αυτην την θεραπεια!καλυτερα να εχεις σπυρια στο προσοπο και νεανικο δερμα παρα να χανεις τα μαλλια σου, ετσι πιστευω εγω τουλαχιστον
 

jimakos88

New Member
Απ: Συγχαρητήρια

το αποτέλεσμα της θεραπείας μου ήταν εκπληκτικό στο πρόσωπό μου.πλέον είναι πεντακάθαρο για να είμαι δίκαιος γιατί τότε είχε αρχίσει το πρόβλημα να γίνεται βαρύ και δεν με έπαιρνε να το αφήσω!μου κάνει τρομερή εντύπωση το βαρβάτο side effect: permanent hair loss και ότι δεν αναφέρθηκε τίποτα!!!και τι μυαλά να είχαμε φίλε μου στα 17-18 να την ψάξουμε λίγο παραπάνω.δεν πιστεύω ότι θα έμπαινα στην διαδικασία ποτέ να διαπραγματευτώ ένα πρόβλημα με ένα άλλο. ίσως να υπήρχε λιγότερο δραστική θεραπεία και σε θέμα χρόνου πιο μακροχρόνια.αν γύρναγα το χρόνο αυτό θα έψαχνα!μια δεύτερη γνώμη ίσως.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα