Στον εισαγγελέα τα «medi jeunesse» διότι δεν είχαν άδεια λειτουργίας

aeratos28

Just aeratos
Μενεις στην αγγλια και θες να ερθεις στα μεντι ζενες να κανεις μεταμοσχευση..?? Και εχεις συζητησει και με την kord κιολας και σου φαινονται πολλα τα λεφτα της kord,που οι μισθοι σας εκει ειναι 2000-3000€ το μηνα??σαν να μην μας τα λες καλα ρε φιλε.!
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

cm2004

New Member
Μενεις στην αγγλια και θες να ερθεις στα μεντι ζενες να κανεις μεταμοσχευση..?? Και εχεις συζητησει και με την kord κιολας και σου φαινονται πολλα τα λεφτα της kord,που οι μισθοι σας εκει ειναι 2000-3000€ το μηνα??σαν να μην μας τα λες καλα ρε φιλε.!

λοιπον για να μην περδευεσαι.....
μενω Αγγλια αλλα αυτο τον καιρο ειμαι ανεργος κ επειδη ειμαι ανεργος ειπα να κανω εμφυτευση τωρα. οποτε να μην φανει η εμφυτευση. Παει αυτο οκ? Θα ειμαι Ελλαδα για 3 βδομαδες κ σκεφτηκα να το κανω εκει! Ρωτησα σε μεντι κ Κορντ οκ? Η κορντ ειπε αυτα που εκανα copy paste. Η μεντι πιο κατω. Στην Αγγλια, ειπα ειδα σε σαιτ τις τιμες κ βγαινει πανω κατω 4000 χιλιαρικα ευρω. Σε λιρες ειναι λιγο πιο κατω. Κ ναι οταν ζητει η Κορντ 5000 ευρω ειναι πολλα. Που περδευτηκες? Τελικα θα μου πει καποιος γιατι τα μεντι δεν ειναι καλα? που ειναι το προβλημα με αυτους? θελω να εχω μια εικονα πριν παω για επισκεψη κ σε αυτους κ αλλου.
 

aeratos28

Just aeratos
Καταρχην ,μπερδευεσαι ειναι,οχι περδευεσαι η περδευτηκες που γραφεις..μολις το ειδα λεω,τι γραφει ο τυπος.!μου λεει οτι κλανω και μου το λεει μορφωμενα??χαχα!o_O,anyway κολησε του γερου η βελονα εισαι.!εδω ολοκληρο αρθρο οτι δεν ειχαν αδεια ποσο καιρο,τους κυνηγησανε εισαγγελεις κτλ,τους το ειχαν κλεισει κιολας μια περιοδο,μεχρι τωρα εδω και 10+ χρονια που ειναι το φορουμ ,ενα αποτελεσμα δεν εχουμε δει απο εκει και εσυ το κολλημα σου,επειδη ειναι φτηνοι..το φτηνο το κρεας ουτε οι σκυλοι δεν το τρωνε να ξερεις..προβληματισου λιγο γιατι
 

cm2004

New Member
Καταρχην ,μπερδευεσαι ειναι,οχι περδευεσαι η περδευτηκες που γραφεις..μολις το ειδα λεω,τι γραφει ο τυπος.!μου λεει οτι κλανω και μου το λεει μορφωμενα??χαχα!o_O,anyway κολησε του γερου η βελονα εισαι.!εδω ολοκληρο αρθρο οτι δεν ειχαν αδεια ποσο καιρο,τους κυνηγησανε εισαγγελεις κτλ,τους το ειχαν κλεισει κιολας μια περιοδο,μεχρι τωρα εδω και 10+ χρονια που ειναι το φορουμ ,ενα αποτελεσμα δεν εχουμε δει απο εκει και εσυ το κολλημα σου,επειδη ειναι φτηνοι..το φτηνο το κρεας ουτε οι σκυλοι δεν το τρωνε να ξερεις..προβληματισου λιγο γιατι

ναι σωστα ειναι μπερδευεσαι. εφαγα ενα μ! Το αρθρο που λεει οτι δεν εχουν αδεια το διαβασα . απλα ηθελα να ρωτησω/ξερω, αν ειναι μονο αυτο το προβλημα! Απο περσι εβγαλαν αδεια?Ασχετου αδειας , κανουν καλη δουλεια.? Μονο μια περιπτωση διαβασα εδω που δεν ηταν ικανοποιημενος καποιος. Ξερουμε απο αλλους αν ειχε επιτυχια?
Κ γιατι δεν τους το κλεινουν αφουν δεν εχουν αδεια? εσυ απο αυτους που εχετε Ελλαδα που θα πηγαινες? εχεις κανει εμφυτευση?
 

tasos33

Well-Known Member
φιλε ακουσε μας και μην ξαναρωτησεις για μεντι ζενες ,
κανε μια αναζητηση στο διαδυκτιο και βρες αποτελεσματα των μεντι, αν βρεις ανεβασε τα να τα δουμε και μεις, ολοκληρο site και δεν εχει φωτο με αποτελεσματα.

μην ρωτας 22000 φορες τα ιδια και τα ιδια, αν θες να πας πηγαινε, εμεις σου ειπαμε.

οικονομικα ελλαδα dhi και ahc, ανεβασε και καμια φωτο


ναι σωστα ειναι μπερδευεσαι. εφαγα ενα μ! Το αρθρο που λεει οτι δεν εχουν αδεια το διαβασα . απλα ηθελα να ρωτησω/ξερω, αν ειναι μονο αυτο το προβλημα! Απο περσι εβγαλαν αδεια?Ασχετου αδειας , κανουν καλη δουλεια.? Μονο μια περιπτωση διαβασα εδω που δεν ηταν ικανοποιημενος καποιος. Ξερουμε απο αλλους αν ειχε επιτυχια?
Κ γιατι δεν τους το κλεινουν αφουν δεν εχουν αδεια? εσυ απο αυτους που εχετε Ελλαδα που θα πηγαινες? εχεις κανει εμφυτευση?
 
Τελευταία επεξεργασία:

felaini

Active Member
Ρε θα τρελαθουμε τελειως με δαυτον...ρε φιλαρακι εισαι αγγλια κ θες να ρθεις μεντι ζενε για να κανεις εμφυτευση;;; σορρι που στο λεω αλλα κατι δεν στεκει σ ολο αυτο...!! Δηλαδη εισαι διπλα σε καλες κλινικες στην βρετανια οπως η royal clinic που εκανε ο ρουνει κ θες να ρθεις μεντι ζενε στη πατησιων να κανεις εμφυτευση;;
 

dimitris50423

Well-Known Member
Παιδια οταν καποιος δεν γνωριζει απο μεταμοσχευση μαλλιων ναι θα ρωτησει και για αυτους και για την k*rd. Γιατι απλα δεν ξερει.
Φιλε μου σε αυτα τα ινστιτουτα δεν θα πω κλινικη τη m*di je. Δεν θα εχεις φυτρωση στα ελαχιστα μοσχευματα που θα σου βαλουν και οσα βγουν θα ειναι αφυσικα. Εχουμε ακουσει και δει περιπτωσεις. Βασιζονται μονο στη διαφημιση και οχι στα αποτελεσματα που βγαζουν. Οποιος τσιμπησει τσιμπησε.
Για Ελλαδα σε δυο κλινικες μπορεις να παρεις αποτελεσμα advanc*d hair cl*nic και dh* . δες τα αποτελεσματα στο φορουμ για να παρεις μια ιδεα. Ξεχνα τις κλινικες που λενε 79ευρω οι 100τριχες.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ρε θα τρελαθουμε τελειως με δαυτον...ρε φιλαρακι εισαι αγγλια κ θες να ρθεις μεντι ζενε για να κανεις εμφυτευση;;; σορρι που στο λεω αλλα κατι δεν στεκει σ ολο αυτο...!! Δηλαδη εισαι διπλα σε καλες κλινικες στην βρετανια οπως η royal clinic που εκανε ο ρουνει κ θες να ρθεις μεντι ζενε στη πατησιων να κανεις εμφυτευση;;

Παιδια εξωτερικο παιζουν τρελες τιμες. Μπορει η μμ που θα κανει Ελλαδα να κοστιζει 3000 και στη royal clinic που λες να κανει 15000 με οχι απαραιτητα καλυτερο αποτελεσμα. Οι τιμες διαμορφωνονται αναλογα και με το βιοτικο επιπεδο της καθε χωρας. Για αυτο και στην Ελλαδα εχουμε και πολλους ξενους που ερχονται.
 

Stripar

Established Member
Στην αγγλια ποιος ειναι ρε φιλε μεγαλο ονομα??μετρημενοι στα δαχτυλα ειναι φιλε οι δυνατοι γιατροι και δεν ειναι προς αγγλια μερια..
Στην Αγγλία ο Farjo είναι ένας απο τους δυνατούς , εκεί ήταν και ο Lorezo για κάμποσα χρόνια...
 

anargiros88

Well-Known Member
Κανονικά σε καθε κλινικη και γραφειο γιατρου που κανει μμ θα επρεπε να ειχε μια ταμπελα μεγαλη που θα εγραφε .......ΦΑΛΑΚΡΕ ΜΗΝ ΜΠΕΙΣ ΜΕΣΑ ΑΝ ΠΡΩΤΑ ΔΕΝ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΊΣ ΚΑΙ ΜΕΛΕΤΉΣΕΙΣ ΤΟ ΧΕΡΛΟΣΣ.ΓΡ ! ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΜΑΘΕΙΣ ΕΚΕΙ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑ ΠΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΜΙΑ ΚΛΙΝΙΚΗ ! ΤΕΛΟΣ .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Stripar

Established Member
στην αγγλια μενω κ ειχα δει σε σαιτ οτι ζητανε κοντα 4000 ευρω. λιγο πιο κατω ισως. Κ θα ειναι κ διπλα στο σπιτι μου που λεει ο λογος γιατι Αγγλια μενω. Τελικα τα μεντιζενες γιατι δεν ειναι καλα? δεν κανουν καλη δουλεια? εχει ασχημο αποτελεσμα η εμφυτευση?

Φίλε μου στο Λονδίνο ζώ και δουλεύω τον τελευταίο καιρό , και μίας και έχω κάνει ενδελεχή έρευνα αγοράς με 4000euro μόνο φρύδια φτιάχνεις !!!

Αν κάνεις μία βόλτα στην Harley Street ή στην Cavendish Street που είναι η Meca των κλινικών στο Λονδίνο κάτω απο 2,2 GBP δέν θα βρείς πουθενά και μάλιστα την τρίχα και όχι το μόσχευμα...
 

cm2004

New Member
Παιδια οταν καποιος δεν γνωριζει απο μεταμοσχευση μαλλιων ναι θα ρωτησει και για αυτους και για την k*rd. Γιατι απλα δεν ξερει.
Φιλε μου σε αυτα τα ινστιτουτα δεν θα πω κλινικη τη m*di je. Δεν θα εχεις φυτρωση στα ελαχιστα μοσχευματα που θα σου βαλουν και οσα βγουν θα ειναι αφυσικα. Εχουμε ακουσει και δει περιπτωσεις. Βασιζονται μονο στη διαφημιση και οχι στα αποτελεσματα που βγαζουν. Οποιος τσιμπησει τσιμπησε.
Για Ελλαδα σε δυο κλινικες μπορεις να παρεις αποτελεσμα advanc*d hair cl*nic και dh* . δες τα αποτελεσματα στο φορουμ για να παρεις μια ιδεα. Ξεχνα τις κλινικες που λενε 79ευρω οι 100τριχες.

σε ευχαριστω πολυ Δημητρη. Κυριως για την ευγενεια του γραπτου σου λογου. Βρηκα καποιες απαντησεις το λιγοτερο ειρωνικες, για να μην πω κατι αλλο, αλλα οκ. Δεν πειραζει! Καλη καρδια! Ναι η αληθεια ειναι οτι δεν ξερω γι αυτο ρωτησα ξανα κ ξανα το ιδιο πραγμα γιατι διαβασα για το θεμα της αδειας αλλα οχι κατι αλλο οπως ειπες εσυ. Ευχαριστω. Θα μιλησω κ με DHi κ θα δω. Να δωσω 5000ευρω που ζηταει η Κοντ με τιποτα! Κ το θεμα ειναι οτι πηγε γνωστος συγγενικου προσωπου κ του ειπαν 3χιλ κ μετα 2μιση κ εμενα τα διπλασια? Οσο για αγγλια οκ αν καποιος τα εχει ας παει Κ επειδη διαβασα για τον Ρουνει... ο Ρουνει βγαζει εκατονταδες χιλιαδες ευρω την εβδομαδα. Μην τρελαθουμε κ ολας. Κ σε περιοδο κρισης στην Ελλαδα περιμενεις καλυτερες τιμες. Τιμες πανω απο 2μισι 3 χιλιαδες ειναι για να γελας. Εκτος κ αν τα εχεις. Ευχαριστω κ παλι Δημητρη.
 

anargiros88

Well-Known Member
Κανεις δεν έχει σκοπο να σε ειρωνευτει φιλε . Σκοπος του φόρουμ ειναι η ενημέρωση και παρέχεται δωρεάν και αμεσα . Τωρα αν αυτο που ακουμε δεν μας αρεσει ειναι αλλο θεμα .
 

cm2004

New Member
Κανεις δεν έχει σκοπο να σε ειρωνευτει φιλε . Σκοπος του φόρουμ ειναι η ενημέρωση και παρέχεται δωρεάν και αμεσα . Τωρα αν αυτο που ακουμε δεν μας αρεσει ειναι αλλο θεμα .
otan diabazeis apantiseis, ti leei autos? k exeis rwtisi 22000 fores to idio pragma ktl... auto einai to ligotero eirwniko.
ρωτησα για τα μεντι γιατι δεν ηξερα κ περα απο το θεμα της αδειας δεν ειδα κατι αλλο . Ο Δημητρης απαντησε κ ειπε κατι περι του θεματος κ καταλαβα.
 

anargiros88

Well-Known Member
Αν δεν μπήκες στον κοπο να ριξεις μια ματια στο φορουμ ρε συ τι απαντηση περιμένεις να παρεις . Και αφου ειχες την απορια για την κλινικη και την αδειοδοτηση της γιατί δεν εκανες τον κοπο να παρεις εσυ Προσωπικά ενα τηλέφωνο να ρωτησεις και έπειτα να ενημερωσεις και το φορουμ ;
 

aeratos28

Just aeratos
Πλεον σαν ο καλυτερος στην αγγλια θα ειναι αυτο που ειπες ,4000€ για φρυδια..και μαλλον για φρυδι καλυτερα..θα διαλεγα καποιον αλλον στα τοσα λεφτα και οχι farjo..γι αυτο και δεν τον βαζω στους δυνατους τους γνωστους που συζηταμε συνεχεια..εκτος απο αυτον υπαρχει αλλος? γι αυτο λεω δεν ειναι προς αγγλια μερια το αφαν κατε.!
Στην Αγγλία ο Farjo είναι ένας απο τους δυνατούς , εκεί ήταν και ο Lorezo για κάμποσα χρόνια...
 

tasos33

Well-Known Member
δεν ειρωνευτηκαμε ,αστειευομενοι τα γραφουμε, χρειαζεται και το πειραγμα.
otan diabazeis apantiseis, ti leei autos? k exeis rwtisi 22000 fores to idio pragma ktl... auto einai to ligotero eirwniko.
ρωτησα για τα μεντι γιατι δεν ηξερα κ περα απο το θεμα της αδειας δεν ειδα κατι αλλο . Ο Δημητρης απαντησε κ ειπε κατι περι του θεματος κ καταλαβα.
 

Sofia_GR

New Member
δεν ειρωνευτηκαμε ,αστειευομενοι τα γραφουμε, χρειαζεται και το πειραγμα.
Εγώ θα σας πω το εξής.
Παω στο κατάστημα του Περιστεριου.
Πρώτα θα σας πω πως οι αποδείξεις που δίνουν δεν έχουν καμια σχέση με τα χρήματα που έδωσα.
Εχω δώσει έως τώρα 1600 euro και το μονο που λένε είναι ότι θέλει καιρό για να δεις αποτελέσματα.
Πρέπει να πίνεις πολύ νερό και θα δεις.
Σου λένε πως έχεις κάνει παράδειγμα 8 επισκέψεις ενώ έχεις κάνει 7 άρα σιγά σιγά θέλουν να σου φάνε επισκέψεις.
Στην αρχή σου λένε ένα ποσο τεράστιο 1200 και μετά σου λένε πως το κατεβάζουν στα 600.
Για να δείξουν πως σου κάνουν και μεγάλη έκπτωση.
Στην αρχή έχεις κάνει συνεννόηση με κάποια Ε...
Μετά αν δεν βρείς την Ε... σου λέει μια άλλη πως δεν έχεις επισκέψεις πια.
Βρίσκεις την Ε... και σου λέει η Ε... έπρεπε σε εμενα να έρθεις γιατί μαζί μου είχαμε κάνει την συνεννόηση.
Πας άλλη μέρα στην Ε... και σου λέει αυτή που σου είχε πει να μιλάς μονο μαζί της, πήγαινε στην τάδε σε άλλο όροφο αυτή είναι υπεύθυνη.
Υποτίθεται πως είναι μια εταιρία εκεί.
Έχουν περάσει σε computer τα στοιχεια σου και ξέρουν τι έχεις πληρώσει και τι έχεις ακόμα να κανεις.
Πρέπει να βρείς της συγκεκριμένη που συνεννοήθηκες;
Και αυτή να σου λέει μετά πήγαινε σε άλλη;
Γέλια πράγματα.
Οτι νάναι γίνετε εκεί μέσα.
Φυσικά δεν έχω χάσει ούτε γραμμάριο.
Τους λες δώστε μου κάποια εγγύηση και σου λένε πως δεν γίνετε αυτό γιατί μπορεί εσύ να τρως διαφορα έξω και δεν ξέρουμε αν τηρείς κάποια δίαιτα.
Ενταξη σύμφωνο.
Δώστε μου κάποιο χαρτί που να λέει τι θα κάνουμε και ποιο θα είναι το αποτέλεσμα που θέλουμε με αυτές της θεραπείες που πλήρωσα.
Οχι τίποτα.
Κάθε φορα που πας στην γραμματεία σου δίνει ένα χαρτί εκτύπωση από computer που λέει τι έχεις να κανεις σήμερα.
Δηλαδή μια θεραπεία.
Το ποσο που γραφει κάτω είναι ένα ευτελές ποσο σε σχέση με τα χρήματα που έδωσες σαν σύνολο.
Καμια σχέση δηλαδή σαν απόδειξη με τα χρήματα που κατέθεσες στην τράπεζα τους.
Κάποια στιγμή μίλησα και με άλλους ανθρώπους και μου ανάφεραν και αυτοί παρα πολλά παραδείγματα παραπόνων από το συγκεκριμένη εταιρία
 
Μπλουζα