Σαμπουαν καταλληλο για ξηροδερμια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

giannis1991

Well-Known Member
παιδες αν μπορει καποιος να βοηθησει και να μου πει ας παραθεσει.....ψαχνω για σαμπουαν που να ειναι καταλληλο για την ξηροδερμια.....
γενικα πιο παλια ειχα πλ ξηροδερμια αλλα τωρα οχι και τοσο πλ(παντως υπαρχει αρκετη)....επιπλεον εχω και αρκετα λιπαρα μαλλια......
για το θεμα της λιπαροτητας θα παρω το t-gel normal to oily που εχω ακουσει τα καλυτερα......
για ξηροδερμια ομως δεν εχω ακουσει καποιο καλο...αλλοι λενε πως το fungoral βοηθαει και αλλοι πως επιδεινωνει την ξηροδερμια........ξερετε τπτ?????
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Σαμπουαν καταλληλο για ξηροδερμια

http://www.hairlossgr.com/forum/index.php?action=search2

καλο διαβασμα φιλε μου ;D .

Επισης οπως λενε τα παιδια φουνγκοραλ 3 φορες την βδομαδα κ ανα δυο-τρεις μερες λαδακια πανω στο κεφαλι μας με ζεστη πετσετα γυρω γυρω ,βοηθανε στην ποιοτητα της τριχας κ στην ξηροδερμια .
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Σαμπουαν καταλληλο για ξηροδερμια

φιλε ακη δεν ειμαι τεμπελης....εχω ψαξει και εχω βαλει πολλα για αναζητηση αλλα δε βρηκα τοσα πολλα και μερικα που βρηκα αναιρουνταν καπου αλλου...για αυτο εφτιαξα θεμα μηπως καποιος γνωριζει να μου πει ''εγγυημενα''......
 

akishellas3

Well-Known Member
Απ: Σαμπουαν καταλληλο για ξηροδερμια

Εγω το λεω ειμαι τεμπελεης μερικες φορες κ ειδικα οταν βιαζομαι .
Το πιο σιγουρο ειναι αυτο με τα λαδια δοκιμασετο θα δεις μεγαλη διαφορα αστα 1-2 ωρες με την πετσετα κ μετα βγαλτη κ βαλτη πανω απο το μαξιλαρι κ πεσε για υπνο με τα λαδια ακομα αλλα πλεον πανω στην πετσετα ,την αλλη μερα μολις κανεις ενα μπανιο θα δεις διαφορα ,το σαμπουαν που λες απο τι λενε τα παιδια ειναι μια χαρα .
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Σαμπουαν καταλληλο για ξηροδερμια

εγω φιλε στο συγκεκριμενο δεν τεμπελιαζω γτ θελω να βρω μια λυση και θα ηταν παραλογο χωρις καν να ψαξω να ζηταω να μου πειτε....
ευχαριστω για τη συμβουλη,δεν ξερω μπορει να το δοκιμασω...... ;)
τωρα οσο για το φουνγκοραλ ακουσ πολλες γνωμες(οτι κανει καλο στην ξηροδερμια-απο την αλλη ξηραινει το κεφαλι,παντως και τα 2 σιγουρα δεν ισχυουν :D :D)
τεσπα καποια στιγμη θα το χρησιμοποιησω,θα δω τι κανει και θα σας πω.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα