ΣΚΕΎΑΣΜΑ ΑΠΟ ΞΕΝΟ ΣΆΙΤ

Paul_bouk

New Member
Καλησπέρα σας παιδιά χρησιμοποιώ κάποια σερουμ με μινοξιδιλη από το ίντερνετ τύπου TEMU site , και ξεκίνησα και φιναστεριδη 1/5 , είναι αξιόπιστα σκευασματα???
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

edyuser1

Active Member
Δεν νομιζω να εχει παρει κανενας απο τετοια site μινοξιδιλη.προσωπικη μου αποψη ειναι να παρεις μια πιο γνωστη μαρκα να εχεις το κεφαλι σου ησυχο οτι βαζεις στο κεφαλι πιο εγκεκριμενα πραγματα
 

dlazaros

Well-Known Member
Καλησπέρα σας παιδιά χρησιμοποιώ κάποια σερουμ με μινοξιδιλη από το ίντερνετ τύπου TEMU site , και ξεκίνησα και φιναστεριδη 1/5 , είναι αξιόπιστα σκευασματα???
Από τη στιγμή που το εμπιστεύτηκες το κινέζικο.. και του έδωσες τα λεφτά σου.. και στο έστειλε.. και το έβαλες στο κεφάλι σου.. μάλλον εσύ θα μας πεις αν είναι αξιόπιστο...
 

Paul_bouk

New Member
Από τη στιγμή που το εμπιστεύτηκες το κινέζικο.. και του έδωσες τα λεφτά σου.. και στο έστειλε.. και το έβαλες στο κεφάλι σου.. μάλλον εσύ θα μας πεις αν είναι αξιόπιστο...
Το χρησιμοποιώ 2 μισή εβδομάδες δεν μου παρουσίασε κάτι δερματικό αντιθετος ούτε λαδωμένο δέρμα έχω, θα δείξει
 

dlazaros

Well-Known Member
Το χρησιμοποιώ 2 μισή εβδομάδες δεν μου παρουσίασε κάτι δερματικό αντιθετος ούτε λαδωμένο δέρμα έχω, θα δείξει
Τέλεια, δώσε μας μερικές πληροφορίες να ξέρουμε τι είναι. Όνομα, τιμή, περιεκτικότητα σε % μινοξιδίλη, μλ. Βάλε και μια φωτό του.
 
Μπλουζα