Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Hopefull

New Member
Το παιδι ειχε 7500 grafts συνδυασμο scalp hair+BHT, δεν παιρνει propecia και τα κοβει και πολυ κοντα. Δεν εχει φυσικο μαλλι πολυ ειναι nw6
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Hopefull

New Member
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

Μια χαρα φωτογραφιες ακομη και κατω απο direct sunlight θα ελεγε καποιος φαινεται αξιοπρεπες πολλοι θα συμβιβαζομαστε με αυτο αντι για nw6!

Mη βιαστειτε να κρινετε ομως δειτε και αυτες.
 

Συνημμένα

  • 1_image1057.jpg
    1_image1057.jpg
    31.9 KB · Προβολές: 65
  • 1_image1061.jpg
    1_image1061.jpg
    35.5 KB · Προβολές: 72

Hopefull

New Member
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

Ειναι ο οδιος ανθρωπος και τις τραβηξε την ιδια μερα απλα αποφασισε να δειξει τι βλεπει αυτος οταν κοιταζεται στο καθρεπτη και τον χαλαει οχι τι φαινεται στις φωτογραφιες στο internet.

Ηθικο διδαγμα για καποιους που πιστεουν οτι μπορει να παρουν μια ιδεα απο φωτογραφιες στο internet και video HD η δε ξερω τι. Ο καθενας μπορει να δειξει οτι θελει να δειξει! το ιδιο το μαλλι δειχνει αλλιως αναλογα τα φωτα...αλλου οταν βγαινει εξω θα φαινεται normal αλλου θα φαινεται αυτο που βλεπετε!

Προσεχετε τι βλεπετε και ποτε δεν ξερετε αν ακομα και απλοι ασθενεις τα δειχνουν ολα. Δε μιλαω για αυτους που τα παιρνουν μιλαω για...απλους ασθενεις που πληρωσανε για μεταμοσχευση πολλα λεφτα

Καμια φορα τα πραγματα ειναι τοσο ασχημα που ουτε και οι φωτογραφιες δεν μπορουν να το δειξουν οπως πρεπει μονο απο κοντα βλεπεις την αληθεια. Η μεταμοσχευση του overall ειναι απο τις καλες για nw6 αν εξαιρεσεις τα bht και καποτε εδειχνε και καλυτερα αλλα... propecia δεν παιρνει, οτι βλεπετε ειναι μονο τα μεταμοσχευμενα (δεν παιζουν φυσικα), και τα κοψε και κοντα αν τα χε πιο μακρυα θα καλυπτοταν καλυτερα.
 
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

Όντως υπάρχει μεγάλη διαφορα. Κατά τη γνώμη μου ούτε οι πρώτες αλλα ούτε και οι τελευταίες αντικατοπτρίζουν τη πραγματικότητα, η οποια μάλλον βρίσκετε κάπου στη μέση. Αυτοί που ασχολούνται καιρό με αυτό το αντικείμενο γνωρίζουν πολύ καλά πως η γωνια φωτογράφισης και ο φωτισμός μπορούν να παραμορφώσουν το αποτέλεσμα μιας μεταμόσχευσης (ακόμα και το φυσικό μαλλί φαίνεται ποτε πιο πυκνό, ποτε πιο αραιό, ανάλογα πάντα με το φωτισμό)...και προς το καλύτερο αλλα και προς το χειρότερο. Οποτε, οποιος ενδιαφέρεται για μεταμόσχευση καλά θα κάνει -πέρα από την ερευνα στα φορα- να δει και κάποια αποτελέσματα live.
 

alexXXX

Active Member
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

ασε ρε φιλε που ειναι οκ το αποτελεσμα στις πρωτες φωτο .αισχος ειναι σαν να ειναι αρρωστος και του εχουν πεσει τα μαλλια απο την παλιοαρρωστια furious3 furious3 furious3 :down :down :down :down εγω αν ημουν ετσι (χτυπα ξυλο) θα προτημουσα να ημουν καραφλας με μια ωραια ξουρα αλλα να δειχνω υγειης παρα αυτα τα χαλια.απλα στις αλλες φωτο φαινεται και η τραγικοτητα της υποθεσης ,τεσπα κριμα το παλικαρι .μακρυα απο μας!!!
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

δυστυχως η συνεχεια της θεραπειας μετα την μετεμοσχευση ειναι μονοδρομος για να υπαρχει φυσικο αποτελεσμα :(
μονο στις 2 πρωτες φωτο φαινετε καλουτσικα αλλα αυτος ο φωτισμος δεν θα ειναι παντα με το μερος μας.
εγω παντως το εχω παρει αποφαση οτι θα το παλευω τα επομενα 40 χρονια(ελπιζω μονο να μην κουραστω) ;D
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

Πρεπει να τα αφήσει ποιο μακρια τα μαλλια να δουμε πως ειναι.Ετσι πως τα εχει τωρα ειναι απαραδεκτα.
Συμφωνώ σε ολα με τον alexXXX.
 

ApofasismenosPsyxakias

Καραφλοφυτευθείς Νεο-Κουκλεντές
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

Σωπάτε ρε, εμείς οι "καινούριοι" θα κουμπώσουμε TRX2 και όλα μέλι-γάλα :D

ΥΓ Πάντως ο aleXXX έχει δίκιο. Αν είναι να κάνεις μεταμόσχευση και να μπλέξεις με φίνες, το αποτέλεσμα πρέπει να είναι *ΤΕΛΕΙΟ* ακομα και κάτω απο προβολέα. Αλλιώς πάρτο απόφαση και ξύρισέ τα. Το παλλικάρι θα σκασε ένα κάρο παράδες για να χει λούκ "Αχ τον καημένο σ'ένα χρόνο θα 'χει καραφλιάσει τελείως..."

Κρίμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Ε.Α.

New Member
Απ: Πως σας φαινεται αυτο το αποτελεσμα?

Παιδιά εγώ είμαι της άποψης ότι το να έχεις λίγα μαλλιά είναι καλύτερα από το να μην έχεις καθόλου. Άρα στην προκειμένη περίπτωση θα διάλεγα την μεταμόσχευση του παιδιού κι ας φαίνονται αραιά. Αραιά είναι εντάξει. Αφύσικα να μην είναι.

Το πρόβλημα είναι όταν η μεταμόσχευση είναι τελείως αφύσικη. Και όταν λέμε αφύσικη ενοούμε αυτό που είχανε κάνει τα βλαστάρια μας εδώ στην Ελλάδα στο δικό μου κεφάλι. Με μαλλιά κούκλας. Με τριπλά και πολλαπλά τριχοθυλάκια στην τριχογραμμή και άλλες τέτοιες χοντράδες. Εδώ οι φωτό του παληκαριού είναι ντάξει. Δεν μιλάμε για την απόλυτη μεταμόσχευση γιατί δεν έχει πυκνότητα. Αλλά αυτός ο ευλογημένος ας αφήσει τα μαλλιά να μεγαλώσουνε και λίγο. Κατά πάσα πιθανότητα θα δείξει καλύτερα.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα