Πρόταση δερματολόγου(γιατρού με ειδίκευση στα μαλλιά)

kyriakos123

New Member
Γειά σας. Ψάχνω κάποιον δερματολόγο(ή γιατρό σχετικό με μαλλιά) για να πάρω μια ιατρική γνώμη(να ακολουθήσω κάποια θεραπεία) γιατί έχω τριχόπτωση-έχουν αραιώσει τα μαλλιά μου και θα ήθελα να το σταματήσω και να το επαναφέρω όσο μπορώ.
Όσο αυτό είναι δυνατό θα ήθελα μια ανθρώπινη άποψη και όχι ένα γιατρό που απλώς θέλει λεφτά. Έχω δοκιμάσει γνώστο γιατρό-επιχείρηση στο Μαρούσι.
Αν γνωρίζει κάποιος ένα αξιόλογο γιατρό τον παρακαλώ να μου στείλει inbox.

Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Καλησπέρα Φίλε, και εγώ ψάχνω κάποιον δερματολόγο που να έχει εξειδίκευση στην τριχόπτωση με καλά αποτελέσματα και να μην κοιτάζει την τσέπη, έχω κατά νου 3-2 δύο 70ε που με κάποια εξέταση επιπλέον φτάνει 100ε, 'ένας άλλος πρέπει να γίνει το trichotest fagron που απ 'οτι θυμάμαι είναι πανάκριβο, υπάρχει κάποιος που να έχει κάνει το τεστ από δερματολόγο σε οικονομικό κόστος?
Υπάρχει κανένας που να γνωρίζει κάτι για κανέναν καλό δερματολόγο?
Σας ευχαριστώ
 

Kostas97

Well-Known Member
Καλησπέρα Φίλε, και εγώ ψάχνω κάποιον δερματολόγο που να έχει εξειδίκευση στην τριχόπτωση με καλά αποτελέσματα και να μην κοιτάζει την τσέπη, έχω κατά νου 3-2 δύο 70ε που με κάποια εξέταση επιπλέον φτάνει 100ε, 'ένας άλλος πρέπει να γίνει το trichotest fagron που απ 'οτι θυμάμαι είναι πανάκριβο, υπάρχει κάποιος που να έχει κάνει το τεστ από δερματολόγο σε οικονομικό κόστος?
Υπάρχει κανένας που να γνωρίζει κάτι για κανέναν καλό δερματολόγο?
Σας ευχαριστώ
Μου προταθηκε στην αρχη, κοστιζε 300ευρω. Στη δευτερη συνεδρια και αφου χρησιμοποιησα μινο μου ειπε δεν υπαρχει λογος να το κανεις. :D . Μην μπαινετε σε τετοια τριπακια παιδια. Πιο πολυ ειναι για να τα γραφουν οι γιατροι και να φαινεται στην εταιρεια αφου μονο απο γιατρο μπορεις να το κανεις.
 
Μπλουζα