Προσθετικη μαλλιων

Tzeni papa

New Member
Καλησπερα θα ήθελα τη γνώμη σας καθώς έχω διάχυτη αραίωση που δε βλέπω να αναστρεφεται κ έχω δοκιμάσει παρα πολλα.. Καθώς με αυτή τη παθηση δεν είμαι κατάλληλη για μεταμοσχευση, διάβασα για την προσθετικη μαλλιών με μια αόρατη σα μεμβρανη που πανω της εμφυτευουν τρίχες που απλά θέλει ανα ένα μήνα κάποια συντήρηση στη τοποθέτηση.. Έχει δοκιμάσει κανεις? Επίσης έχετε κάποια γνώμη για την κλινική Bergman kord? Γιατι εκεί έτυχε να διαβάσω αυτή τη μέθοδο κ με δελεασε.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

aeratos28

Just aeratos
Θα πρέπει να ξυρίσεις το σημείο που θα μπει το προσθετικό.αν είσαι έτοιμη να το κάνεις αυτό οκ..πάντως το ότι έχεις διάχυτη δεν είναι αποτρεπτικό στο να κάνεις μεταμόσχευση μαλλιών..όλες οι γυναίκες διάχυτη εχουν και κάνουν την επέμβαση.μην σε αποθαρρύνει αυτο
 

Tzeni papa

New Member
Θα πρέπει να ξυρίσεις το σημείο που θα μπει το προσθετικό.αν είσαι έτοιμη να το κάνεις αυτό οκ..πάντως το ότι έχεις διάχυτη δεν είναι αποτρεπτικό στο να κάνεις μεταμόσχευση μαλλιών..όλες οι γυναίκες διάχυτη εχουν και κάνουν την επέμβαση.μην σε αποθαρρύνει αυτο
Στη επεξήγηση της τεχνικής λέει ότι δημιουργεί πυκνωση μαζί με τα ήδη υπάρχοντα μαλλιά. Δεν άφηνε να εννοηθεί για ξυρισμα.. Γτ γι αυτό δεν είμαι έτοιμη.
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Απο προσωπικη πειρα θα σου πω να μεινεις μακρια απο την συγκεκριμενη εταιρια.
Η για να το θεσω αλλιως,αν διαθετεις χρηματα τα οποια σου περισσευουν και δεν θες να τα φας στο καζινο η να τα καψεις, τοτε να πας.
 

Tzeni papa

New Member
Απο προσωπικη πειρα θα σου πω να μεινεις μακρια απο την συγκεκριμενη εταιρια.
Η για να το θεσω αλλιως,αν διαθετεις χρηματα τα οποια σου περισσευουν και δεν θες να τα φας στο καζινο η να τα καψεις, τοτε να πας.
Ευχαριστώ πολυ!! Κάποια άλλη αξιόλογη κλινική που να διαθέτει αυτή τη τεχνική γνωρίζεις?
 

Nik.Mos

Well-Known Member
Δυστηχως δεν διαθετω γνωση επι της τεχνικης στην οποια αναφερεσαι.
Απλα γνωριζω αρκετα πραγματα για την εν λογω εταιρια που δεν την καθιστουν αξιολογη η αποτελεσματικη.
 
Μπλουζα