Προιοντα κλινικων μεταμοσχευσεων

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
μιλωντας με καποιον γνωστο ετυχε να μου πει οτι αγοραζει προιον μινοξιδιλης στην τιμη των 50ευρω τιμη κατ'εμε τραγικη και απαραδεκτη

καθως ακομη και στο εμποριο στα φαρμακεια οι τιμες ειναι πολυ κατωτερες
με το γνωστο regaine να μην υπερβαινει τα 30 ευρω συν φπα
αλλα και απο την γνωστη σε ολους kirkland οπου μπορουμε να βρουμε σε τιμη λιγοτερη των 5 ευρω ανα μπουκαλι των 60ml


καπως επισης καποια αλλη κλινικη εδωσε σε αλλον γνωστο μου χαπια φιναστεριδης σε ποσοτητα 1mg ανα χαπι ( σε αυτον δεν ρωτησα τιμη )

καθως λοιπον διαβαζω στο ιντερνετ καποιες κλινικες πωλουν καποιες λοσιον με συστατικα μεσα που κατα την γνωμη μου δεν ανταποκρινονται στην πραγματικη αξια η στην αντικειμενικη αξια του προιντος

επισης καπου στο φορουμ καποιο μελος πιο παλια ειχε γραψει για κατι επισκεψεις σε καποια κλινικη οπου καθε επισκεψη κοστιζε πανω απο 50 ευρω
δεν θυμαμαι να ειχε πει κατι συγκεκριμενο για το αν γνωριζε τι του βαζουν
παντως ειχε πει οτι δεν υπηρξε αποτελεσμα

για αυτους του λογους λοιπον ειμαι ακομη πιο επιφυλακτικος σε οτι αφορα κλινικες

αν καποιος εχει αγορασει κατι ας το ποσταρει τι αγορασε και ποσο
για να κανουμε καποιες σχετικες συγκρισεις με αλλα αντιστοιχα
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

kabamarou

Member
Απ: Προιοντα κλινικων μεταμοσχευσεων

Καλά αυτές οι κλινικές από παντού να τα αρπάξουν.Δεν φτάνει που σου παίρνουν πόσα χιλιάρικα από την επέμβαση.

Αυτό που γράφεις για επίσκεψη σε κλινικές το είχα γράψει και εγώ.
Είχα κανονίσει μια θεραπεία στην laser line και είχα κλήση ένα πρόγραμμα 12 επισκέψεων με 600 ευρώ.Δηλαδή 50 ευρώ η επίσκεψη και μιλάμε για πριν από μια 6ατια περίπου.Τα αποτελέσματα ήταν πάρα πολύ μικρά.Δυστυχώς δεν υπήρχε τότε αυτό το site :'(
Στην fairhair που είχα πάει ήταν 150 ευρώ η επίσκεψη πριν από καμιά 8 χρόνια και νόμιζα αρχικά ότι μέσα στην τιμή ήταν και κάποια προϊόντα και εκ των υστέρων έμαθα ότι δεν έπαιζε τέτοιο πράγμα.
Δράμα η κατάσταση :(
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: Προιοντα κλινικων μεταμοσχευσεων

οταν δεν σε βλεπουαν σαν ανθρωπο αλλα σαν χιλιαρικο
αυτες ειναι δυστυχως οι συνεπειες
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα