Πορεία θεραπείας

Rhcp

Member
Καλησπέρα. Ξεκίνησα τέλη Αυγούστου χρήση μόνο και φίνα. Στους 2 μήνες πρπ σταμάτησα την φίνα και συνέχισα μονο με μινιξυδιλη και prp. Συγκρίνοντας φωτό πριν την χρήση και σημερινές το πρόβλημα έχει προχωρήσει αλλά όχι σε μεγάλο βαθμό. Κάποια σημεία φαίνονται χωρίς τρελή προσπάθεια αλλά πρέπει να βγάλω τα μάτια μου για να καταλάβω ότι χειροτέρεψε. Σχόλια καράφλας δεν έχω πάρει αλλά εγώ πιστευω ότι εκεί θα καταλήξω. Το ότι δεν έχω δει ακόμα αποτελέσματα είναι φυσιολογικό? Είναι νωρίς ακόμα η θα έπρεπε να είχα δει κατι?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

tol

Well-Known Member
Στους 2 μήνες πρπ σταμάτησα την φίνα και συνέχισα μονο με μινιξυδιλη και prp

Αστοχη ενεργεια, φιλε μου.

Αφησες το μπαζουκας και πορευεσαι στον πολεμο κατα της αλωπεκιας με νεροπιστολα. Οι μαχες δεν κερδιζονται με σφεντονες. Ενα μοναδικο, επιστημονικα εγκεκριμενο, οπλο υπαρχει...η φιναστεριδη.
 

Mizerix

Active Member
Φίλε τα prp είναι πραγματικά πεταμένα λεφτά. Η φιναστερίδη είναι το κύριο όπλο για να σταθεροποιήσεις την τριχόπτωση.
 

Kostas97

Well-Known Member
Χωρις blocker αποτελεσματα μη περιμενεις. Οσα κανεις εχουν το οποιο νοημα εφοσον εχεις ρυθμισει το κομματι dht.
 

Rhcp

Member
Καλησπέρα ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Φιναστεριδη δεν θα ξαναπάρω. Το ξέρω ότι αυτό είναι το βασικό και θα ήθελα να την χρησιμοποιώ αλλά μετά τον ένα μήνα που την χρησιμοποιούσα η στύση ήταν πάρα πολύ χάλια ποτέ δεν ήταν ικανοποιητική. Και πριν τον ένα μήνα είχε διάφορα άλλα όχι τόσο. 2 βδομάδες αφού την έκοψα είδα βελτίωση και τώρα επανήλθα κανονικά και δεν θέλω να το ρισκάρω.
 

bobby

Well-Known Member
Καλησπέρα ευχαριστώ για τις απαντήσεις. Φιναστεριδη δεν θα ξαναπάρω. Το ξέρω ότι αυτό είναι το βασικό και θα ήθελα να την χρησιμοποιώ αλλά μετά τον ένα μήνα που την χρησιμοποιούσα η στύση ήταν πάρα πολύ χάλια ποτέ δεν ήταν ικανοποιητική. Και πριν τον ένα μήνα είχε διάφορα άλλα όχι τόσο. 2 βδομάδες αφού την έκοψα είδα βελτίωση και τώρα επανήλθα κανονικά και δεν θέλω να το ρισκάρω.
Δοκίμασε με μικρότερη δόση, π.χ. μέρα παρά μέρα.
 
Μπλουζα