Πονος στο στηθος... Γιατι τωρα??

lab_rat

Member
Εδω και 4 μερες, Νιωθω ενα πονο στο δεξι στηθος! Οχι ιδιαιτερα δυνατο αλλα υπαρχει! Το παραδοξο ειναι οτι εχω σταματησει τη spiro εδω και περιπου 25 μερες λογω παρενεργειων (αλλου τυπου) οι οποιες τελικα υποχωρησαν τελειως πριν 5 μερες!
Οσο ομως τη χρησιμοποιουσα τετοιο συμπτωμα δεν ειχα (ειχα παλιοτερα με σπιρο αλλα σε μεγαλυτερη περιεκτικοτητα και με την προγεστερονη)!
Ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ο πονος δεν ειναι απο κατι αλλο! Ειναι παντα στο δεξι στηθος και ο ιδιος! Να το χα και πριν και να μη το χα παρατηρησει?? ::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Adriano

Well-Known Member
Απ: Πονος στο στηθος... Γιατι τωρα??

Ρε πας γυμναστήριο?Μήπως έχεις καμμια θλασούλα και δεν το έχεις πάρει χαμπάρι?Ή κάποιο μικροτραυματισμό?
 

lab_rat

Member
Απ: Πονος στο στηθος... Γιατι τωρα??

Adriano είπε:
Ρε πας γυμναστήριο?Μήπως έχεις καμμια θλασούλα και δεν το έχεις πάρει χαμπάρι?Ή κάποιο μικροτραυματισμό?
Οχι! Επισης εκανα αλλα τωρα ψιλοσταματησα! Τωρα μπορει απο καμια αποτομη κινηση... τι να πω!
 

kos1987

New Member
Απ: Πονος στο στηθος... Γιατι τωρα??

Μπορεις να περιγραψεις αυτον τον πονο?(εντοπιση, αν νιωθεις πρηξιμο, ειναι συνεχης, εμφανιζεται μετα απο κινηση, πιεση κλπ)
 

lab_rat

Member
Απ: Πονος στο στηθος... Γιατι τωρα??

kos1987 είπε:
Μπορεις να περιγραψεις αυτον τον πονο?(εντοπιση, αν νιωθεις πρηξιμο, ειναι συνεχης, εμφανιζεται μετα απο κινηση, πιεση κλπ)
Πιο πολυ ενοχληση ειναι! Ειναι στο δεξι στηθος αρκετα δεξια, σχεδον κατω απο τη μασχαλη! Μοιαζει με πιασιμο-κρυωμα κλπ αλλα και οταν ειχα ξεκαθαρα παρενεργειες απο φαρμακα ετσι εμοιαζε στο πιο εντονο!! Δεν ειναι συνεχης η ενοχληση, πιο πολυ οταν σφιγγω το καταλαβαινω! Υπαρχει ενα πρηξιμο το οποιο δε φαινεται, μονο στην αφη μπορω να το καταλαβω! (μπορει και να ειναι επειδη ειναι η δεξια μου πλευρα πιο γυμνασμενη).
 
Μπλουζα