Πλάνο μεταμόσχευσης.

Georgie

Well-Known Member
Τότε δεν γνώρισες τον John John... :D :p
Θα σε τσεκαρω σύντομα ;)
Αν και πρέπει να είσαι δυνατό εργαλείο !
Εγώ βέβαια μόνο με @tol θα έπαιζα δυνατή μπάλα .
Αλλά είναι μονογαμικός.
Κρίμα, θα χτυπαγαμε top class γαλλικά με πιάνο.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Εσυ Σαλονικη δεν είσαι πως δεν σε σκέφτηκα να έρθεις και εσύ με τον HarryG.... Θα κάναμε μια εξαίρεση γιατί η συναντήσεις είναι αυστηρά για καραφλούς.
όχι δεν είμαι στην κόρη του βορρά. Έχω περάσει εκεί 5-6 πολύ ωραία χρόνια. Αν ήμουν εκεί εννοείται. Για την συναντηση θα ξύριζα τα πάνω και θα άφηνα τα πλάγια :p
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Θα σε τσεκαρω σύντομα ;)
Αν και πρέπει να είσαι δυνατό εργαλείο !
Εγώ βέβαια μόνο με @tol θα έπαιζα δυνατή μπάλα .
Αλλά είναι μονογαμικός.
Κρίμα, θα χτυπαγαμε top class γαλλικά με πιάνο.

Fb δεν εχεις? Καλα ο tol τσεκαρει η γυναικα του το φορουμ ισως χαχα.
 

Georgie

Well-Known Member
Εγώ έκλαψα εχθές, αλλά με άλλο !
Βρεθήκαμε το απόγευμα σε μια pub στο Δουβλίνο 5 καλοί φίλοι λόγω της επιστροφής ενός φίλου από τη Σκωτία .
Ευκαιρία να συναντηθούμε όλοι μαζί μετά από σχεδόν 2 χρόνια .
Μέσα σε αυτούς και ο Tommy .
Ο Tommy τα έκανε όλα αργά στη ζωή του .
Παντρεύτηκε στα 48, έγινε πατέρας στα 52, και καραφλιασε στα 53 !!!!
Ήταν NW 3 max μέχρι και πριν τα lockdowns τότε που τον είδα για τελευταία φορά, πριν από εχθές !
Καθαρό γυαλί NW5 δυνητικά 6αρης έφτασε σε 1 χρόνο + .
Μόλις έβγαλε το σκούφο ανατριχιασα !
Δεν είμαστε καλά !
 

oreo

Well-Known Member
Εγώ έκλαψα εχθές, αλλά με άλλο !
Βρεθήκαμε το απόγευμα σε μια pub στο Δουβλίνο 5 καλοί φίλοι λόγω της επιστροφής ενός φίλου από τη Σκωτία .
Ευκαιρία να συναντηθούμε όλοι μαζί μετά από σχεδόν 2 χρόνια .
Μέσα σε αυτούς και ο Tommy .
Ο Tommy τα έκανε όλα αργά στη ζωή του .
Παντρεύτηκε στα 48, έγινε πατέρας στα 52, και καραφλιασε στα 53 !!!!
Ήταν NW 3 max μέχρι και πριν τα lockdowns τότε που τον είδα για τελευταία φορά, πριν από εχθές !
Καθαρό γυαλί NW5 δυνητικά 6αρης έφτασε σε 1 χρόνο + .
Μόλις έβγαλε το σκούφο ανατριχιασα !
Δεν είμαστε καλά !
Πόσα χτυπήματα να αντέξει ο καψερός. Γάμος,παιδί και εγκλεισμός μετά τα 50 είναι το τρίπτυχο της επιτυχίας :p
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Πόσα χτυπήματα να αντέξει ο καψερός. Γάμος,παιδί και εγκλεισμός μετά τα 50 είναι το τρίπτυχο της επιτυχίας :p

Και ημουν σε φαση να προχωρησω ....τετοια ακουω τωρα και θα φοβαμαι μην πεσουν και τα μμ
 

Harris_G

Well-Known Member
Εκει που ειναι ο Τζονι εχει πολλα υποσχομενη νεολαια (ανω των 18 μη παραξηγηθουμε ετσι;). Θα κανει PRP απο την αφαιμαξη νεαρων κορασιδων και δε θα γερασει ποτε.
 

tasos33

Well-Known Member
Εκει που ειναι ο Τζονι εχει πολλα υποσχομενη νεολαια (ανω των 18 μη παραξηγηθουμε ετσι;). Θα κανει PRP απο την αφαιμαξη νεαρων κορασιδων και δε θα γερασει ποτε.
Εντωμεταξυ το νήμα...Πλάνο μεταμόσχευσης...έχει εξελιχθει σε νήμα....Πλάνο αποπλάνησης...
 

tol

Well-Known Member
Εγώ βέβαια μόνο με @tol θα έπαιζα δυνατή μπάλα .
Αλλά είναι μονογαμικός.

Φιλε Γιωργο, τι με θελεις; Ως αλλος Διογενης να σου κρατω το φαναρι; Αφου το ξερεις, δεν ειναι αυτα τα "σπορ" για μενα. Πιστευω σε αλλο "θεο". Εναν και μοναδικο. :D;)

Νομιζω οτι καποτε ειχες σχεση με Εβραια. Ετσι δεν ειναι;

Ε, και εγω "Εβραιος" ειμαι (οι Εβραιοι ηταν ο πρωτος μονοθεϊστικος λαος της αρχαιοτητας).

ΥΓ. Εδω και μεγαλο χρονικο διαστημα, φιλαρακι Γιωργο, στο μυαλο μου εχω την υπονοια οτι πρεπει να εχεις στενη συγγενεια με τον γνωστο λαϊκο τραγουδιστη Χρηστακη (τον ερμηνευτη του ασματος...."Θα ζησω ελευθερο πουλι κι οχι κορόιδο στο κλουβι"). :p :p



Fb δεν εχεις? Καλα ο tol τσεκαρει η γυναικα του το φορουμ ισως χαχα.

Κρυβε λογια....κρυβε λογια, φιλε john!!!
Μην κάνεις τετοιες αποκαλυψεις. Μη με ρεζιλευεις. Προσπαθω να χτισω τη φημη του Μποντιμπιλντερα και εσυ αποκαλυπτεις οτι στο σπιτι "πεφτει η παντοφλα συννεφο". o_O:rolleyes:

Τετοιος φιλος εισαι;

Τα εν οικω μη εν δημω.


Και ημουν σε φαση να προχωρησω

Ελα, ρε θηριο!!! Ποια Ταϊλανδεζα επεισες να χορεψετε το χορο του Ησαΐα;

Που σκοπευετε να κανετε το μυστηριο; Απο οσα γνωριζω, το Μπαλι πρεπει να ειναι ιδανικη τοποθεσια. :cool::cool:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Φιλε Γιωργο, τι με θελεις; Ως αλλος Διογενης να σου κρατω το φαναρι; Αφου το ξερεις, δεν ειναι αυτα τα "σπορ" για μενα. Πιστευω σε αλλο "θεο". Εναν και μοναδικο. :D;)

Νομιζω οτι καποτε ειχες σχεση με Εβραια. Ετσι δεν ειναι;

Ε, και εγω "Εβραιος" ειμαι (οι Εβραιοι ηταν ο πρωτος μονοθεϊστικος λαος της αρχαιοτητας).

ΥΓ. Εδω και μεγαλο χρονικο διαστημα, φιλαρακι Γιωργο, στο μυαλο μου εχω την υπονοια οτι πρεπει να εχεις στενη συγγενεια με τον γνωστο λαϊκο τραγουδιστη Χρηστακη (τον ερμηνευτη του ασματος...."Θα ζησω ελευθερο πουλι κι οχι κορόιδο στο κλουβι"). :p :p





Κρυβε λογια....κρυβε λογια, φιλε john!!!
Μην κάνεις τετοιες αποκαλυψεις. Μη με ρεζιλευεις. Προσπαθω να χτισω τη φημη του Μποντιμπιλντερα και εσυ αποκαλυπτεις οτι στο σπιτι "πεφτει η παντοφλα συννεφο". o_O:rolleyes:

Τετοιος φιλος εισαι;

Τα εν οικω μη εν δημω.




Ελα, ρε θηριο!!! Ποια Ταϊλανδεζα επεισες να χορεψετε το χορο του Ησαΐα;

Που σκοπευετε να κανετε το μυστηριο; Απο οσα γνωριζω, το Μπαλι πρεπει να ειναι ιδανικη τοποθεσια. :cool::cool:

Ελληνίδα βρε και δασκάλα παρακαλώ είμαστε μαζί 1 χρόνο.
 
Μπλουζα