Πιθανόν Guinness Record Μεταμόσχευσης μαλλιών!! NW I-II (δείτε και μόνοι σας)

veg

Active Member
παντως το ευχαριστο στην ολη κατασταση ειναι οτι το κεφαλι του ανθρωπου ειναι μια χαρα ,φυσικο εννοω . Και με την τωρινη επιλογη του
θα παει για 'Eros Ramazzotti' .
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Giorgos-3

Well-Known Member
Το συγκεκριμένο case ήταν ο κανόνας το 2003 και ΕΙΔΙΚΑτην πρώτη πενταετία που είχε βγεί η fue.
Παντού γινόντουσαν αυτά και στους κορυφαίους.
Παραδείγματα άπειρα και μέλη που έχουν πάει θυμάμαι Hasson και στους 3 μόνο ο ένας είχε φύτρωση.
Μην κοιτάτε το σήμερα,κανείς δεν μπορούσε να πάρει σημερινό αποτέλεσμα με τα σημερινά δεδομένα την εποχή εκείνη.
Και o Lorenzo και ο κάθε Lorenzo τι νομίζετε δεν περαματιζόταν,δεν εκανε λάθη,δεν είχε αποτυχημένα αποτελέσματα?Απλά επειδή ήταν σοβαρός και μάθαινε δεν έκανε εγκλήματα όπως οι περισσότεροι.
Σε κάθε νέα ανακάλυψη που γίνεται η αρχή είναι πάντα βουνό και οι πρώτοι που πάνε είναι οι άτυχοι και ανοίγουν τις πόρτες στους επόμενους.
Απλά αυτό που διαφοροποιεί τον κορυφαίο,είναι η δίψα για μάθηση,η συνεχής αυτοβελτίωση και η εξέλιξη του και αυτόματα αυτό τον πάει και τον κατατάσσει γρήγορα στην κορυφή.
Ο Lorenzo έγινε σε μια πενταετία τοπ οι
άλλοι χρειάστηκαν 15 χρόνια (και δεν είναι τοπ)
Η αντιμετώπιση από τις κλινικές αν ξεθάβανε τα αρχεία τους και μας τα ποστάρανε θα γέλαγε και ο κάθε πικραμένος.
Το να δείχνουμε με το δάχτυλο τι έγινε πριν 15 χρόνια που ήταν το σύνηθες,θα πρέπει αυτός που το κάνει να μας ποστάρει τα δικά του η τα τοπ αποτελέσματα της εποχής εκείνης και να συγκρίνουμε.
Αλλά καλύτερα ας το αφήσουμε.
Μόλις περιεγραψες σχεδόν με ακρίβεια τον λόγο που δεν θέλω να εμβολιαστω ακόμα ... :p
 

vlafo

Well-Known Member
Μόλις περιεγραψες σχεδόν με ακρίβεια τον λόγο που δεν θέλω να εμβολιαστω ακόμα ... :p
Εντάξει αυτή τη συζήτηση μην την ανοίξουμε γιατί άκρη δε θα βγάλουμε.

Εγώ ένα πράγμα μόνο θα πω και θα βάλω μέσα και τον εαυτό μου.
Δεν ανήκω στην κατηγορία ούτε δεν το κάνω με τίποτα,αλλά ούτε και είμαι ο ένθερμος υποστηρικτής και χαρούμενος που θα πάω να το κάνω.
Και οι περισσότεροι σε πληροφορώ δεν είναι ενθουσιασμένοι που το κάνουν τελικά.
Το αν θα πάω είναι για πολλούς λόγους και το κυριότερο μην μπω στο νοσοκομείο.
Αυτό και μόνο.
Τα υπόλοιπα τώρα τα έχω αξιολογήσει,έχω πάρει άπειρες πληροφορίες και πρέπει να πάρεις μια απόφαση στην τελική σύμφωνα με αυτό που θεωρείς λιγότερο ρίσκο.
Επιλέγει ο καθένας με βάση αυτά που ξέρει.
Οι περισσότεροι δεν γνωρίζουνε και είναι φοβισμένοι
Η ουσία για μένα αφού δεν ξέρεις τι πιθανές συνέπειες θα έχει,γιατί πιθανόν και να έχει,είναι μην βάζεις σε κίνδυνο τους άλλους.
Αυτό είναι πράξη ευθύνης,μείνε μέσα και μην κάνεις τίποτα.
Αυτό το σέβομαι.
Τίποτα παραπάνω όμως.
 
Μπλουζα