Παρακαλώ τη βοήθεια σας επιεγόντως για κλινική Be***** K***

moutro

New Member
Παιδιά είμαι έτοιμος να κλείσω για μεταμόσχευση στη κλινική Β****** Κο**. Μόλις χθες το βράδυ βρήκα το blog σας. Θελω να ρωτήσω όσους έχουν προσωπική εμπειρία από τη κλινική αυτή είτε από συγγενικά τους πρόσωπα να με ενημερώσουν (εστω και με προσωπικό μήνυμα) και όχι που απλά έχουν ακούσει από κάπου ή κάποιον κλπ. Σας παρακαλώ πολύ παιδιά έχω πονέσει πολύ ψυχολογικά από την τριχόπτωση και θέλω να τελειώνω με αυτό αλλά να γίνει σωστή δουλειά.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

athenian

Well-Known Member
Έχω γνωστό μου που έκανε σχετικά πρόσφατα εκεί με την μέθοδο strip. Άσχημη τομή, επιτυχής επιβίωση μοσχευματων, μέτρια φυσικότητα αποτελεσματος. Δεν μπορώ να πω ότι μου άρεσε.
 

tasos33

Well-Known Member
καποια στιγμη το θεμα της μπεργκμαν πρεπει να απαγορευτει εδω μεσα,χαλαμε μελανι ασκοπα, να μπει ενα πλαισιο που να λεει οτι η εν λογω κλινικη ειναι για να εισπρατει απο τον πονο μας να κλεινει το θεμα,,,αγορι μου μακριαααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα απο κειειιιιιιι και αν θες στειλε μου μυνημα με με το τηλ σου να σε παρω τηλ να σου πω,

υσ. ενα θα πω 20 εκατοστα τομη επι 1 πλατοσ επι 80τριχθλ μασ κανει 1600,μου βαλανε 750 τρθλ, και αντε θα πω οτι δεν ηταν 1600 αλλα 1200 που ειναι τα υπολοιπα οεοοοοο,ερασιτεχνεςςςςςςςςς με ολη την σημασια,ασε που θα με κανανε σαν τον καραφωτη
 

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
Και εγω ημουν ετοιμος να κλεισω πριν,πανω απο 3 χρονια και βρηκα το forum τελευταιες μερες και τα γειωσα ολα.
Μen κανε υπομονη διαβασε και κρινε,απο κει και περα up2you
 

Salvadore

Member
Εγω εκανα εκςι πριν δυο χρονια περιπου.δεν μπορω να πω οτι δυσαρεστηθηκα η οτι ειναι χαλια το αποτελεσμα μου,απλα περιμενα κατι παραπανω. Αναλογα τι προσδοκει ο καθενας κ φυσικα τι προσωντα εχει για ενα καλο αποτελεσμα. Εμενα απλα με χαλασε που η hairline μου ειναι λιγο ψηλα και δεν μου την κατεβαζαν με τπτ
 

moutro

New Member
Ευχαριστώ πολύ φίλοι μου. Αποφάσισα τελικά να το σκεφτώ καλύτερα το θέμα της μεταμοσχευσης. Αυτό που με προβλημάτισε περισσότερο για τη συγκεκριμένη κλινική ειναι η παντελής απουσία θετικων αποτελεσμάτων στο διαδίκτυο! Δεν γίνεται να κρύβονται όλοι οι ικανοποιημένοι πελατες. Επίσης με παρεξένεψε το γεγονός ότι ο υπεύθυνος της κλινικής μου ειπε ότι μπορούμε να κλείσουμε για επέμβαση σε μια βδομάδα από την πρώτη φορά που πήγα εκεί! Τόσο σύντομα ειπα από μέσα μου, πως είναι δυνατόν; Που είναι οι υπόλοιποι, δηλαδή, που περιμένουν να κάνουν μεταμόσχευση; Θα το ψαξω περισσότερο το θέμα τελικά. Ευχαριστώ μάγκες και είχα αγχωθεί!
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Παλι καλα που δεν πηγες...μετα θα καταλαβαινες τι πραγματικα θα πει η λεξη ΑΧΓΟΣ....
Τουλαχιστον τωρα εχεις μια παρθενα δοτρια χωρις να στην εχει βιασει κανενας...γιατι περι βιασμου συζηταμε...δεν εχεις ΙΔΕΑ τι περιπετειες γλυτωσες.
Κατσε και ψαξου χωρις βιασυνες και πανικους γιατι δεν βγαζει πουθενα με αυτον τον τροπο.αλλοι παθαινουν και μαθαινουν,αλλοι βλεπουν και μαθαινουν.εσυ φροντισε να εισαι στην δευτερη κατηγορια.
 

moutro

New Member
ρε παιδια και πως εχουν φτιαξει 10 κλινικες στα Βαλκανια αν ειναι τοσο ασχετοι; τοσο κοσμο κοροιδεψαν;
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Και τα ΜcDonalds εχουν καταστηματα ...σκεψου τι τρως...
Φιλε εγω την γνωμη μου σου ειπα.δεν θα κατσω να αναλυσω τα οικονομικα της εν λογο εταιρειας και πως επιβιωνει.δεν με ενδιαφερει.
Αν τωρα εσυ βαριεσαι να ψαξεις και θες να τελειωνεις γρηγορα φτηνα και κοντα ειναι δικο σου θεμα.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

moutro

New Member
tasos33 είπε:
υσ. ενα θα πω 20 εκατοστα τομη επι 1 πλατοσ επι 80τριχθλ μασ κανει 1600,μου βαλανε 750 τρθλ, και αντε θα πω οτι δεν ηταν 1600 αλλα 1200 που ειναι τα υπολοιπα οεοοοοο,ερασιτεχνεςςςςςςςςς με ολη την σημασια,ασε που θα με κανανε σαν τον καραφωτη

τον καραφωτη μου τον δειξανε και μενα όταν πήγα. Και αυτό με παρεξενεψε επίσης αφού οι φωτογραφίες ήταν από διαφημιστκά εμφανισεων του σε κεντρα διασκεδασης, που λογικό είναι να έχει πέσει επεξεργασία, όπως και με όλους τους γνωστούς που μου έδειξαν. Και εγώ με τοπικ γίνομαι μαλλιάς.

Το πιο περίεργο όμως ήταν μια βιασύνη να κλείσουμε τη μετμόσχευση. Εκεί είπα από μέσα μου ότι κάτι δεν πάει καλά. Σας ευχαριστώ όλους για τη βοήθεια παιδια
 
Μπλουζα