ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Para_Trixa

New Member
Καλησπερα στο αγαπητο κ συμπα8ητικο forum..

8α η8ελα να 8ει3ουμε λιγο το 8εμα:Ποσο και Αν επηρεαζει μια γυναικα η καραφλα στον αντρα..

Το 2ο πραγμα μετα τον ιδιο μας τον εαυτο,το 99% των αντρων 8ελουν να αρεσουν στο αντι8ετο φυλο...τις γυναικες..
Κακα τα ψεμματα παιδια,ολοι 8υμομαστε οταν ερχονταν τα κοριτσακια,μασ χαιδευαν το κεφαλι και μας λεγανε:Αχχχ τι ωραιο μαλλακι που εχεις,και τι ομορφο κ απαλο που ειναι..(κ εμεις γουσταραμε κ προχωρουσαμε στο ψητο 8))
Τωρα πια ρε παιδια...παει αυτο...Δεν προκειται να το 3ανακουσουμε οι περισσοτεροι απο καμια ::)

Εκει αρχιζουν ολα,τα κομπλεχ,το αγχος,οι ανασφαλειες,η καταστροφη της αυτοπεποι8ησης,η στενοχωρια...
Εκει ο αντρας εφωσον βλεπει οτι υστερει σε κατι πολυ ομορφο κ ελκυστικο που κατειχε παλιοτερα(τα πλουσια μαλλια μας δλδ),ή αρχιζει κ δινει σημασια σε αλλα πραγματα που ελκυουν τισ γυναικες(οπως τα καλογυμνασμενα σωματα 8)ή τον παιρνει απο κατω,κ απο κει που εβλεπε 8ηλυκο κ ελεγε(αυτη σημερα 8α την .......ω!!!),τωρα τη βλεπει κ τον πιανει κρυος ιδρωτας,μην δει η κοπελα να γυαλιζει κατι στο κεφαλι!!!...κ προφανως κα8εται στα αυγα του(δειλιαζει να κανει κινηση δλδ,επειδη του λειπει η αυτοπεποι8ηση)...Κ ΤΟ ΚΑΚΟ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΟΣ ΤΑ ΕΞΩ ΠΑΙΔΙΑ!...κ οι γυναικες το μυριζονται ευκολα...

Μηπως τα πραγματα δεν ειναι τοσο τραγικα?Μηπως αμα νιω8εις καλα με τον εαυτο σου,το ε3ωτερικευεις κ στις κοπελες αυτο κ σταματανε να δινουν σημασια στην καραφλα ς?

Εμενα η κοπελα μου,μου λεει οτι οταν καραφλιασω(τελειως δλδ) 8αμαι πιο sexy,γιατι οι καραφλες(σε οσους παει το 3υρισμενο κεφαλι),ειναι πολυ Sexuales..

Τωρα 8α μου πειτε,ειναι κοπελα μου...αλλα ΟΥΤΕ κ σε αλλες κοπελες εχω παρατηρησει ρατσισμο στους καραφλες..
ΜΗΠΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΜΑΣ??
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

takis7

New Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

ΕΛΛΗΝΕΣ ΑΕΙ ΠΑΙΔΕΣ.Οι περισοτεροι μας νομιζω ανισιχουμε για την εμφανιση μας για το αλλο φυλο.διαβαζω ομως εδω μεσα απο συναγωνιστες παντρεμενους πουετοιμαζονται μαλιστα και να τεκνοποιησιυν οτι συνεχιζουν θεραπειες!!!και λεω ημαρτον ρε παιδια αφου τον δεσατε τον γαιδαρο σας γιατι συνεχιζεταινα ρισκαρετε υγεια και χρημα.ηματρον που λεει και αυτος
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΟΥΤΖΑ
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

Λαθος φιλε μου που άνοιξες τέτοιο θεμα εδω.
Επρεπε να ρωτησεις κατευθείαν το μελος Panos1982 αυτος ξερει τις γυναίκες πολυ καλα.
Ολοι οι αλλοι ειμαστε γατακια ;)
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

ANAR είπε:
Λαθος φιλε μου που άνοιξες τέτοιο θεμα εδω.
Επρεπε να ρωτησεις κατευθείαν το μελος Panos1982 αυτος ξερει τις γυναίκες πολυ καλα.
Ολοι οι αλλοι ειμαστε γατακια ;)

χαχα.....εγω λεω να μας απαντησει ο γιαννης....να δουμε κ τι εχει μαθει ενα χρονο εδω μεσα.........
ε πες οτι εγω αυριο παθω κατι......να μην υπαρχει ενας να δωσει μια σωστη απαντηση?????
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=2179.msg39815#msg39815 date=1284966514]
Λαθος φιλε μου που άνοιξες τέτοιο θεμα εδω.
Επρεπε να ρωτησεις κατευθείαν το μελος Panos1982 αυτος ξερει τις γυναίκες πολυ καλα.
Ολοι οι αλλοι ειμαστε γατακια ;)

χαχα.....εγω λεω να μας απαντησει ο γιαννης....να δουμε κ τι εχει μαθει ενα χρονο εδω μεσα.........
ε πες οτι εγω αυριο παθω κατι......να μην υπαρχει ενας να δωσει μια σωστη απαντηση?????
[/quote]

Δεν παθαινεις τιποτα εσυ.. το πολυ πολυ να μην σου κανει κουκου απο την φινα που παίρνεις :D :D
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=2179.msg39817#msg39817 date=1284967382]
[quote author=ANAR link=topic=2179.msg39815#msg39815 date=1284966514]
Λαθος φιλε μου που άνοιξες τέτοιο θεμα εδω.
Επρεπε να ρωτησεις κατευθείαν το μελος Panos1982 αυτος ξερει τις γυναίκες πολυ καλα.
Ολοι οι αλλοι ειμαστε γατακια ;)

χαχα.....εγω λεω να μας απαντησει ο γιαννης....να δουμε κ τι εχει μαθει ενα χρονο εδω μεσα.........
ε πες οτι εγω αυριο παθω κατι......να μην υπαρχει ενας να δωσει μια σωστη απαντηση?????
[/quote]

Δεν παθαινεις τιποτα εσυ.. το πολυ πολυ να μην σου κανει κουκου απο την φινα που παίρνεις :D :D
[/quote]

δε πειραζει......ας μου κανει νιαου νιαου τουλαχιστον.....χαχαχα....
 

xk

Active Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

Para_Trixa είπε:
Καλησπερα στο αγαπητο κ συμπα8ητικο forum..

8α η8ελα να 8ει3ουμε λιγο το 8εμα:Ποσο και Αν επηρεαζει μια γυναικα η καραφλα στον αντρα..
.
.
.

το 16χρονο θελει να σου χαϊδευει τα μαλλια...το 22χρονο θελει να σου χαϊδευει τα... 8) οπότε μην αγχωνεσαι :grandpa:


σοβαρα τωρα ριξε μια ματια εδω http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,257.0.html
 

Lord Raflas

New Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

xk είπε:
[quote author=Para_Trixa link=topic=2179.msg39809#msg39809 date=1284945631]
Καλησπερα στο αγαπητο κ συμπα8ητικο forum..

8α η8ελα να 8ει3ουμε λιγο το 8εμα:Ποσο και Αν επηρεαζει μια γυναικα η καραφλα στον αντρα..
.
.
.

το 16χρονο θελει να σου χαϊδευει τα μαλλια...το 22χρονο θελει να σου χαϊδευει τα... 8) οπότε μην αγχωνεσαι :grandpa:


σοβαρα τωρα ριξε μια ματια εδω http://www.hairlossgr.com/forum/index.php/topic,257.0.html
[/quote]

ΣΚΛΗΡΑ ΛΕΜΕ :hdanc: :1m: :21m: :14m:
 

Para_Trixa

New Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

tropheus είπε:
[quote author=xk link=topic=2179.msg39875#msg39875 date=1284987866]
το 16χρονο θελει να σου χαϊδευει τα μαλλια...

και όχι μόνο ...
ξέρω τι σου λέω ...
[/quote]

Eδω που τα λεμε τωρα πια τα 16χρονα εχουν 3εφυγει λιγο παιδια...εδω 6η δημοτικου ειναι μοδα νασαι κοπελα κ ναχειw κανει την πρωτη ς ΜΠΟΥΚΙΤΣΙ( u know 8))
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΠΩΣ ΒΛΕΠΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΤΗΝ ΚΑΡΑΦΛΑ ΜΑΣ..

tropheus είπε:
[quote author=xk link=topic=2179.msg39875#msg39875 date=1284987866]
το 16χρονο θελει να σου χαϊδευει τα μαλλια...

και όχι μόνο ...
ξέρω τι σου λέω ...
[/quote]

σε φανταζομαι φιλε...αλλωστε τα βλεπεις απο πρωτο χερι εσυ....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα