ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

anthony2

New Member
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.... ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ....ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΒΖΑΖΩ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΗΜΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΡΗΘΜΟ ΤΡΙΧΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΜΙΚΟΣ ΤΟΘ ΜΙΣΟΥ ΕΚΑΤΟΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΘΑ ΕΧΩ 1-2 ΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΕΣ Η ΤΗΑ ΕΙΝΑΙ ΧΝΟΥΔΙ ΑΛΛΑ ΧΝΟΥΔΙ ΜΕΓΑΛΟ...... ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΥΝΑΜΟΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΗ Η ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ.......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

barman

Member
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ

το προβλημα που διακρινω στην περιπτωση σου ειναι οτι πρεπει να εισαι 17 χρονων!!
 

anthony2

New Member
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ

ΚΑΛΑ.....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΙ ΑΣ ΕΙΠΕΣ ΩΛΑΚΕΙΑ...ΓΙΑ ΝΑ ΜΝ ΠΩ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.. ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ
 

aprilianos

New Member
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ

anthony2 είπε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.... ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ....ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΒΖΑΖΩ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΗΜΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΡΗΘΜΟ ΤΡΙΧΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΜΙΚΟΣ ΤΟΘ ΜΙΣΟΥ ΕΚΑΤΟΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΘΑ ΕΧΩ 1-2 ΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΕΣ Η ΤΗΑ ΕΙΝΑΙ ΧΝΟΥΔΙ ΑΛΛΑ ΧΝΟΥΔΙ ΜΕΓΑΛΟ...... ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΥΝΑΜΟΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΗ Η ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ.......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Κοιτα φιλε, δεν ξερω πραγματικά εαν εισαι 20, η το γενετικο σου υπόβαθρο ειναι τέτοιο που σε αυτην την ηλικια δεν εχεις μουσι, σε περιπτωση που εισαι μεγαλος και δεν εχεις δες το απο την καλη πλευρα, αφου εκτός και εαν θες να γινεις ιερωμένος μια χαρα είσαι, και εγω παλαιοτερα δεν ειχα πολυ μούσι, μια χαρα μου ερχόταν, ξυριζόμουν αραια και που, γλίτωνα την ωρα να το κανω, τα παρελκόμενα του ξυρίσματος, και οι γυναίκες παντα με εβλεπαν με φρέσκο προσωπο...
Τωρα κατι που μπορεις να κανεις ειναι, να ξυρίζεσαι τακτικά ωστε οι τρίχες να βγαινουν ολο και ποιο χοντρες (οχι δεν θα βγαινουν περισσότερες η γρηγορότερα) το αλλο που μπορεις να κανεις ειναι να περιμενεις, με τα χρονια θα βγαλεις μουσι.
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ

ANAR είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=1881.msg34281#msg34281 date=1275255910]
θες να βγαλεις μουσια δλδ????

Γιατι το λες αυτο εμενα μαρεσουν τα μουσια ( γενια ) :tease:
[/quote]

:grandpa: ειναι της ηλικιας μαλλον.... ;D
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ

anthony2 είπε:
ΓΕΙΑ ΣΑΣ.... ΕΧΩ ΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ ΜΟΥ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ....ΕΙΜΑΙ 20 ΧΡΟΝΟΝ ΚΑΙ ΒΖΑΖΩ ΣΕ ΕΛΑΧΙΣΤΑ ΣΗΜΙΑ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΑΡΗΘΜΟ ΤΡΙΧΩΝ ΟΙ ΟΠΟΙΕΣ ΓΙΑ ΝΑ ΦΤΑΣΟΥΝ ΣΤΟ ΜΙΚΟΣ ΤΟΘ ΜΙΣΟΥ ΕΚΑΤΟΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΡΕΙ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ. ΣΕ ΑΛΛΑ ΜΕΡΗ ΤΟΥ ΠΡΟΣΩΠΟΥ ΔΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ Η ΘΑ ΕΧΩ 1-2 ΣΚΟΡΠΙΣΜΕΝΕΣ Η ΤΗΑ ΕΙΝΑΙ ΧΝΟΥΔΙ ΑΛΛΑ ΧΝΟΥΔΙ ΜΕΓΑΛΟ...... ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΥΝΑΜΟΣΟΥΝ ΟΙ ΤΡΙΧΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΡΧΙΣΟΥΝ ΝΑ ΒΓΕΝΟΥΝ ΣΕ ΟΛΟ ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΚΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΕΝΤΟΝΗ Η ΤΡΙΧΟΦΥΙΑ.......ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
το μονο που μπορουμε να κανουμε με τα γενια ειναι υπομονη,εγω τωρα στα 30 εχω τα διπλασια απο οσα ειχα στα 20 και συνεχιζουν να πικνωνουν :)
 

ANAR

Well-Known Member
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΡΙΧΟΦΥΙΑΣ ΠΡΟΣΩΠΟΥ

Panos1982 είπε:
[quote author=ANAR link=topic=1881.msg34286#msg34286 date=1275289920]
[quote author=Panos1982 link=topic=1881.msg34281#msg34281 date=1275255910]
θες να βγαλεις μουσια δλδ????

Γιατι το λες αυτο εμενα μαρεσουν τα μουσια ( γενια ) :tease:
[/quote]

:grandpa: ειναι της ηλικιας μαλλον.... ;D
[/quote]

:p :p
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα