ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

kon

New Member
παιδια γεια σας κι απο μενα και συγχαρητηρια για την πολυ καλη δουλεια που γινεται στο hairloss. πραγματικα μπορει καποιος να εχει πολυ καλη ενημερωση.ειμαι 26 και ειμαι norwood 2. ξερω οτι υπαρχουν αλλοι με μεγαλυτερο προβλημα απο μενα αλλα πραγματικα δεν μπορειτε να φανταστειτε το τι αντικτυπο εχει στην ψυχολογια μου. επαιρνα proscar για δυο χρονια χωρις ιδιαιτερη βελτιωση και ισως με παρενεργειες. η hairline μου με απασχολει ολη την ημερα καιμε μπλοκαρει σε οποιαδηποτα δραστηριοτητα μου εδω και περιπου 5 χρονια.αποφασισα να ψαξω για μεταμοσχευση και εδω θα ηθελα την πολυτιμη βοηθεια σας. σκεφτομαι με αυτα που εχω διαβασει να απευθυνθω στον shapiro. απο την αλλη οι δικοι μου ειναι πολυ επιφυλακτικοι και το ιδιο κι εγω οσον αφορα το θεμα της αποστασης και αν πραγματικα αξιζει και μου προτεινουν να επισκεφθω πρωτα το hdc. υπαρχει καποιος εδω που θα μπορουσε να με βοηθησει? σας ευχαριστω εκ των προτερων
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Fenimore

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ

:welc: και καλή συνέχεια, γράφε αν θες όμως με μικρά γράμματα, είναι κανόνας του φόρουμ.
 

LOK

Member
Απ: ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΙΣΜΕΝΟΣ

Καλως ήρθες φίλε. Οι περισσότεροι εδώ μέσα καταλαβαίνουμε τί θα πεί τριχόπτωση και ψυχολογία...(εκτός απο κάτι απατεώνες με κακό σκοπό που παίζουν με τον πόνο μας μόνο και μόνο για τα λεφτά μας...) :(
Για το θέμα σου τώρα, σχετικά με ποιον θα επιλέξεις, πιστεύω οτι δεν υπάρχει συγκεκριμένη απάντηση... έχουν αναφερθεί κάποια καλά αποτελέσματα απο συγκεκριμένες κλινικές-γιατρούς εδώ στο forum,αλλα και πάλι υπάρχουν αμφιβολίες... Για εμένα να το ψάξεις πολύ, και αν θες προσπάθησε να δεις απο κοντά κάποια άτομα που έχουν κάνει μεταμόσχευση. Δες και την ενότητα 'μεταμόσχευση' του site.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα