ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

tmad77

Member
ΓΙΑ ΧΑΡΑ ΣΕ ΟΛΗ ΤΗ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ FORUM.
ΜΠΑΙΝΩ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΣΤΟ ΨΗΤΟ.
ΚΑΝΩ ΧΡΗΣΗ REGAIN 5% ΕΔΩ ΚΑΙ 10 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.
ΤΟ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΠΡΟΛΗΠΤΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΕΧΕΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ
ΙΔΙΑΤΕΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ ΤΡΙΧΟΠΤΩΣΗΣ.
ΕΧΩ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ 2 ΣΗΜΑΔΙΑ ΠΑΡΑΝΕΡΓΕΙΑΣ.
ΠΡΩΤΟΝ ΚΑΠΟΙΟ ΒΑΘΜΟ ΦΑΓΟΥΡΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΚΑΙ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΣΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΔΙΟΓΚΩΘΕΙ ΟΙ ΦΛΕΒΕΣ ΣΤΗΝ ΠΕΡΙΟΧΗ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ REGAIN. ΜΕ ΨΗΛΑΦΗΣΗ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΙΣΘΗΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΕΩΣ ΚΑΙ 0.5 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΔΙΑΜΕΤΡΟ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ.
ΤΟ ΜΠΟΥΚΑΛΑΚΙ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 25 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ. ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΛΑΦΡΟ ΜΟΥΔΙΑΣΜΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ.
ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝΤΙΣΤΙΧΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ?
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

eniote

New Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

10 χρόνια έχει που το παρατηρείς αυτό ή τώρα τελευταία?
Εγώ ρε παίδες έχει 4 μερες που το βάζω τώρα κ δε βλεπω τπτ από παρενέργειες τουλάχιστον (ούτε κάν πρήξιμο στο πρόσωπο)...
μιας κ για αποτελέσματα μάλλον θα περιμένω πολύ...
Μήπως ρε παιδιά παρενέργειες 0 = όχι αποτελέσματα?
Κλείνω κοντά 3 μηνες με revivo κ δεν έχω δεί τπτ ... ούτε κάν από παρενέργειες, shedding κ τετοια..
Λέτε να είμαι από τις λαμπρές εξαιρέσεις όπου καμία αγωγή δεν πιάνει τόπο???? :(
 

tmad77

Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.
ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΤΟ REGAIN ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ?
 
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

@ eniote νωρις ειναι ακομα για παρενεργεις απο regain

@ tmad77 κανεις χρηση regaine εδω και 10 χρονια και δεν ακομα αν σε βοηθαει?
 

Maria

New Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

tmad77 καλύτερα να σε δει γιατρός για αυτό! Η μινοξιδιλη είναι αντιυπερτασικό αλλά ένας γνωστός μου υποστηρίζει ότι έκανε πίεση λόγω χρήσης ρεγκαιν, μου έλεγε ότι σε μακροχρόνια χρήση μπορεί να έχει αντίθετα αποτελέσματα στην πίεση.
Μια σκέψη λέω, για να είσαι υποψιασμένος και για αυτό το ενδεχόμενο, δε χάνεις τίποτα να τσεκάρεις την πίεσή σου πάντως.
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

tmad77 είπε:
ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.
ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΤΟ REGAIN ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ?
μετά από μία αρχική επανέκφυση που δίνει σε ληθαργικούς θύλακες - χνούδι,
τα αποτελέσματα-σε μονο-θεραπεία με μινοξ.-εξασθενούν και σταματάνε στο 2χρονο :-[
 
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Τα αποτελεσματα απο τη ΦΙΝΑ? Δηλαδη αν βαλουμε τους 6-12 μήνες που λειτουργει στο 100% μετα απο ποσο καιρο εξασθενει και αυτη?
 

Conan

Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Σπύρος είπε:
[quote author=tmad77 link=topic=1591.msg27515#msg27515 date=1267110426]
ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ 2-3 ΧΡΟΝΙΑ ΠΕΡΙΠΟΥ.
ΑΛΛΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΝ ΤΟ REGAIN ΟΝΤΩΣ ΚΑΝΕΙ ΔΟΥΛΕΙΑ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ ΚΑΘΕΝΟΣ?
μετά από μία αρχική επανέκφυση που δίνει σε ληθαργικούς θύλακες - χνούδι,
τα αποτελέσματα-σε μονο-θεραπεία με μινοξ.-εξασθενούν και σταματάνε στο 2χρονο :-[

[/quote]
Εννοεις οτι βγαζεις αυτα που βγαζεις και μετα τα συντηρεις με την συνεχιζομενη χρηση μινοξ , ετσι?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

εννοώ ότι αν δεν συνδυάσεις την μινοξ. με dht blocker,
ακόμα και τα αρχικά αποτελέσματα που δίνει η μινοξ. εξασθενούν μετά τον 1ο χρόνο
 

Conan

Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Ναι ρε συ αλλα ειχα δει εδω μια ερευνα απο ενα γιατρο που ελεγε οτι πολλοι που χρησιμοποιουν μινοξ μετα απο κανα δυο χρονια τη σταματανε επειδη βλεπουν σταθεροποιηση. Στη πραγματικοτητα, ελεγε ο γιατρος, η μινοξ βοηθουσε στη συντηρηση των τριχων που βγηκαν. Ειχε προσφερει οτι ειχε να προσφερει. Και προετρεπε ολους τους χρηστες να μην την σταματουν .
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

όπα-δεν λέω ότι πρέπει να σταματήσει κανένας την χρήση μινοξ.!

=> πρέπει να συνδυαστεί η μινοξ. με dht blocker για μεγιστοποίηση των αποτελεσμάτων,
ειδάλλως μετά τον 2ο χρόνο μόνο με μινοξ. τα αρχικά αποτελέσματα εξασθενούν

ελπίζω να έγινα κατανοητός :grandpa:
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Conan

Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Ναι ρε συ οκ :) Παντως για προσωπικη χρηση τοπικου dht blocker ποτε να αρχισω? Ειμαι 17 τωρα. Απο 18 και μετα?
 

Σπύρος

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

τώρα πρέπει να αρχίσεις-για να έχεις απαιτήσεις αποτελεσμάτων,
ώστε να είσαι σε καλύτερη κατάσταση όταν ολοκληρώσεις την-θεωρητικά-εφηβεία..
 

Hopefull

New Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Εγω λεω οταν εισαι στην εφηβεια μακρια απο τα αντιανδρογονα...πηγαινε σε ενα γιατρο conan και μην ακους κανεναν απο το internet...ωραιο πραγμα το μαλλι αλλα αλλο εφηβος αλλο ενηλικας. Ο εφηβος ειναι ακομα στην αναπτυξη και τα ανδρογονα του βαρανε κοκκινο για συγκεριμενους λογους, αν σταματησεις τη μηχανη σε αυτη την ηλικια δε ξερεις τι μπορει να γινει.
 

heyya

New Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

hopefull είπε:
Εγω λεω οταν εισαι στην εφηβεια μακρια απο τα αντιανδρογονα...πηγαινε σε ενα γιατρο conan και μην ακους κανεναν απο το internet...ωραιο πραγμα το μαλλι αλλα αλλο εφηβος αλλο ενηλικας. Ο εφηβος ειναι ακομα στην αναπτυξη και τα ανδρογονα του βαρανε κοκκινο για συγκεριμενους λογους, αν σταματησεις τη μηχανη σε αυτη την ηλικια δε ξερεις τι μπορει να γινει.

+1
 

Conan

Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Ενταξει παιδια καταλαβα! Πρωτα απο' ολα θελω να σας ευχαριστησω για το ενδιαφερον σας και για τις συμβουλες που μου δινετε :) Πραγματι, κι εγω θα ηθελα να τελειωσει η εφηβεια και μετα να βαλω κατι τοπικο για dht. Κατι παρομοιο μου ειχε πει και ο genesis.Αλλωστε η κατασταση μου ειναι σχετικα νορμαλ αυτη τη στιγμη. Η αληθεια ειναι πως ο genesis μου ειχε πει να δοκιμασω ενα jojoba + πρασινο τσαι και Tricomin, μεχρι να ερθει η ωρα να βαλω τοπικο αντι-dht. Απο οτι εχω διαβασει αυτα τα βρισκω μονο απο ιντερνετ ε? (Σε γιατρο εχω παει ρε σεις.Εκεινος μου εδωσε αυτα εκει κατω)
 

heyya

New Member
Απ: ΠΙΘΑΝΗ ΠΑΡΕΝΕΡΓΕΙΑ ΑΠΟ ΧΡΗΣΗ REGAIN?

Jojoba, green tea μόνο από νετ; :-\ πέρα από αυτά + αλόη να φτάχνεις τα μαλλάκια σου πριν βγεις ;D
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα