Ο FDA ενέκρινε φάρμακο για αλωπεκία- Ξαναφύτρωσαν τρίχες σε πολλούς ασθενείς

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

bobby

Well-Known Member
Αν και από φυσικοτητα δεν μου αρέσει η hairline, (νομίζω κάνει μπαμ ότι είναι ΜΜ), ως προς το αποτέλεσμα για 2810 μόνο και με λόγο 2,5 νομίζω ότι είναι από τα πολύ δυνατά! Από καράφλας βάζει κοκαλάκι για να κρατήσει τα μαλλιά…..:D:D:D:D
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

oreo

Well-Known Member
Αν και από φυσικοτητα δεν μου αρέσει η hairline, (νομίζω κάνει μπαμ ότι είναι ΜΜ), ως προς το αποτέλεσμα για 2810 μόνο και με λόγο 2,5 νομίζω ότι είναι από τα πολύ δυνατά! Από καράφλας βάζει κοκαλάκι για να κρατήσει τα μαλλιά…..:D:D:D:D
Οι περισσότεροι σχεδιασμοί υστερούν, δεν αποκλίνουν απο την παράταξη τα γκραφτς ούτε με ευχέλαιο
 

Aldo

Well-Known Member
Δεν είναι όσο σουπερντουπερ φενεται … κάποια στιγμή στην αρχή του βίντεο φενεται ότι υστερεί στο transition zone, επίσης με 170μονοτριχα που πασσς ;;;

Καλά σε σύγκριση με κάτι αλλά η μέρα με την νύχτα, βεβαίως!!
 

Marios1982

Well-Known Member
Αν και από φυσικοτητα δεν μου αρέσει η hairline, (νομίζω κάνει μπαμ ότι είναι ΜΜ), ως προς το αποτέλεσμα για 2810 μόνο και με λόγο 2,5 νομίζω ότι είναι από τα πολύ δυνατά! Από καράφλας βάζει κοκαλάκι για να κρατήσει τα μαλλιά…..:D:D:D:D
Ακριβως συμφωνώ 100% με την ευκαιρία ποιος γιατρός νομίζεις έχει τα καλύτερα αποτελέσματα σε φυσικότητα hairline??
 

oreo

Well-Known Member
Δεν είναι όσο σουπερντουπερ φενεται … κάποια στιγμή στην αρχή του βίντεο φενεται ότι υστερεί στο transition zone, επίσης με 170μονοτριχα που πασσς ;;;

Καλά σε σύγκριση με κάτι αλλά η μέρα με την νύχτα, βεβαίως!!
Θα διαφωνήσω με τον φίλο aldo , διότι η τελική εικόνα (transition zone) για τον αριθμό των g και με βάση του γεγονότος οτι σχεδιάστηκε πάνω σε μηδέν πάτημα , είναι θεωρώ υπερ του δέοντως απολαυστική (εξαιρώ φυσικότητα- δεν υπάρχει). Τα μονότριχα αν ήταν π.χ 500 , θα συνέβαλαν σε τελείως seethrough effect.
 

Harris_G

Well-Known Member
Ρε θα γινω δευτερος αερατος, τι ειναι αυτα που γραφετε. Ποιο κανει μπαμ οτι ειναι ΜΜ΄??
Εχουμε ξεφυγει λιγο κυριοι.
Προφανως και ειναι κουτοπονηρος (Couto-πόνηρος) στις παρουσιασεις του αλλα ως εκει!
 

bobby

Well-Known Member
Ρε θα γινω δευτερος αερατος, τι ειναι αυτα που γραφετε. Ποιο κανει μπαμ οτι ειναι ΜΜ΄??
Εχουμε ξεφυγει λιγο κυριοι.
Προφανως και ειναι κουτοπονηρος (Couto-πόνηρος) στις παρουσιασεις του αλλα ως εκει!
Μην αρπάζεσαι συνονόματε!! Κάποιοι έχουμε διαφορετική άποψη για την φυσικότητα (κάνει μπαμ ότι είναι ΜΜ λόγω υπερβολικής συμμετρίας και έλλειψης μονότριχων)... για το αποτέλεσμα συμφωνούμε είναι τρομερό για τα graft.
 

oreo

Well-Known Member
Ρε θα γινω δευτερος αερατος, τι ειναι αυτα που γραφετε. Ποιο κανει μπαμ οτι ειναι ΜΜ΄??
Εχουμε ξεφυγει λιγο κυριοι.
Προφανως και ειναι κουτοπονηρος (Couto-πόνηρος) στις παρουσιασεις του αλλα ως εκει!
Γραμμές πάντα καμπύλες
ευθείες μόνο στο χαρτί :D
 
Μπλουζα