Νεα θεραπεια απο Ινδια

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Νεα θεραπεια απο Ινδια

το ειδα κι εγω πριν καμμια ωρα αλλα δεν εβγαλα ακρη......ασε να δουμε αυριο τα κομεντς,,,,,
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Νεα θεραπεια απο Ινδια

ενα πραγμα που μου κανει εντυπωση...το αρθρο δημοσιευτηκε πριν λιγες μερες....που το τσιμπησατε ρε τσακαλια αμεσως??????
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Νεα θεραπεια απο Ινδια

ναι ρε αλλα τοσο γρηγορα...δλδ τοσες πηγες εχετε?????καθε μερα ψαχνεστε??εγω μονο απο εδω ενημερωνομαι....αν περιμενατε απο μενα παντως το νεο φαρμακο,αυτο θα ειχε βγει και εγω θα ημουν nw7 μεχρι να παρω γραμμη.....
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Νεα θεραπεια απο Ινδια

giannis13 είπε:
ναι ρε αλλα τοσο γρηγορα...δλδ τοσες πηγες εχετε?????καθε μερα ψαχνεστε??εγω μονο απο εδω ενημερωνομαι....αν περιμενατε απο μενα παντως το νεο φαρμακο,αυτο θα ειχε βγει και εγω θα ημουν nw7 μεχρι να παρω γραμμη.....

ναι εχουμε πολλες πηγες.......νερο δε βλεπω να εοχυμε.....χαχαχα......
μη φοβασαι αν ανακαλυψουν το φαρμακο θα σου στειλω π.μ
 

giannis1991

Well-Known Member
Απ: Νεα θεραπεια απο Ινδια

Panos1982 είπε:
[quote author=giannis13 link=topic=2178.msg39800#msg39800 date=1284937818]
ναι ρε αλλα τοσο γρηγορα...δλδ τοσες πηγες εχετε?????καθε μερα ψαχνεστε??εγω μονο απο εδω ενημερωνομαι....αν περιμενατε απο μενα παντως το νεο φαρμακο,αυτο θα ειχε βγει και εγω θα ημουν nw7 μεχρι να παρω γραμμη.....

ναι εχουμε πολλες πηγες.......νερο δε βλεπω να εοχυμε.....χαχαχα......
μη φοβασαι αν ανακαλυψουν το φαρμακο θα σου στειλω π.μ
[/quote]


οκ...κρατα με ενημερο...μη με ξεχασεις...!!
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Νεα θεραπεια απο Ινδια

giannis13 είπε:
[quote author=Panos1982 link=topic=2178.msg39801#msg39801 date=1284937915]
[quote author=giannis13 link=topic=2178.msg39800#msg39800 date=1284937818]
ναι ρε αλλα τοσο γρηγορα...δλδ τοσες πηγες εχετε?????καθε μερα ψαχνεστε??εγω μονο απο εδω ενημερωνομαι....αν περιμενατε απο μενα παντως το νεο φαρμακο,αυτο θα ειχε βγει και εγω θα ημουν nw7 μεχρι να παρω γραμμη.....

ναι εχουμε πολλες πηγες.......νερο δε βλεπω να εοχυμε.....χαχαχα......
μη φοβασαι αν ανακαλυψουν το φαρμακο θα σου στειλω π.μ
[/quote]


οκ...κρατα με ενημερο...μη με ξεχασεις...!!
[/quote]

θα σε παρω τηλεφωνο......
 

Conan

Member
Απ: omit your admired archetypal handbag

coolboy52 είπε:
omit your admired archetypal handbag

Swoon. I`m abiding you`ll all accede with me if I say that these replica handbags are every bit as fabulous, and possibly even added fabulous, than annihilation any of the big designers are afraid on the aerodrome this year. Maybe you`re replica handbags
apprehensive though, why didn`t I accomplish this commodity a addictive Top 3 List, as is so accepted in this blogosphere of ours? Well, I listed this three archetypal accoutrements in no accurate adjustment because I wish to allure you to advance a hierarchy. If you could align these three archetypal accoutrements in a Top 3 replica louis vuitton
Archetypal Handbags list, how would you do it? Or did I shamefully omit your admired archetypal handbag? As we GLT11a10tian GLT11a10tian all know, Louis Vuitton is acclaimed for it signature cipher canvas, the apparent cipher arrangement is around-the-clock affair of this accustomed appearance house.
::)
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα