Νέο μέλος ζητά τη βοήθεια σας

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Και για αισθάνθηκες οτι σε κοροιδευω οπως είπες?? Μου είπες τελειώνοντας τις συμβουλές σου διάβασε να πάρεις μια ιδέα και για Ελλάδα και σου απάντησα στην τελευταία αυτή πρόταση διάβασα πολύ και βλέπω Βεκρη σαν ΜΙΑ λύση (και οχι σαν λυση όπως ειπες). Που είναι η κοροιδια???
 
Τελευταία επεξεργασία:

John_John1

Ειδικός συνεργάτης HDC Hair Clinic Cyprus.
το (ΜΙΑ) λυση με το σκετο λυση δεν εχει καμια σχεση με το (δεν εχω οικονομικο θεμα)ειναι σα να μου λες απο μονος σου πες μου οπουδηποτε αλλου να παω εκτος ελλαδος.Οποιοδηποτε μελος να ανηξει θεμα και το πρωτο πραμα που πει δεν εχω θεμα οικονομικο ακομη και ο ιδιος που εχει την κλινικη απο ελλαδα θα βγει και θα πει πανε στο εξωτερικο .
Εγω αυτο καταλαβα το πηρα σαν κοροιδια και αν δεν εγραφε ο flosk και ο aeratos δεν θα μιλουσα καν για τα p.m μυνηματα οπως και απο πολλους αλλους που με εχουν στειλει ατομα που εχω πλακωθει μαζι τους δεν εχω βγαλει τπτ στην φορα τα κραταω για μενα.Αλλιως θα ειχαν ξηλωθει πολλα κεφαλια απο δω μεσα.
 

aeratos28

Just aeratos
βασικά εσύ ρε φίλε εφόσον δεν έχεις οικονομικό θέμα γιατί δεν πας στον top παγκοσμίως ?? dr jose lorenzo ..ισπανια.γράψε στο youtube το όνομα αυτό και injerto capilar μαζί να δεις βίντεο από τη δουλειά του να μείνεις μ@λ@κ@ς. θα σε κάνει αγνωριστο..βέβαια χονδρικά θα πληρώσει κοντά 20000€ αλλά αφού δεν έχεις θέμα τότε με κλειστά ματια
 

Kaligoulas

New Member
Τελικά οι βαλτοί των κλινικών έχουν αποθρασυνθεί τελείως. Βγαίνει ο τύπος εδώ και μας το παίζει διάσημος (!), λέει ότι δεν έχει πρόβλημα με το οικονομικό αλλά κατά τα άλλα... εδώ θα την κάνει. Πως δε μας είπε ότι παίζει και στο Χόλιγουντ δηλαδή και το έχει πάρει όσκαρ.

Ο άλλος με το 50423 έχει τρεις-τέσσερις λογαριασμούς εδώ μέσα (με πρώτο και καλύτερο τον koumparos) και περιμένει να πιστέψουμε ότι με 2300 grafts γέμισε το μισό κεφάλι του!

Αν δεν ήταν αυτοί που την πάταγαν θα έβγαζε γέλιο η όλη φαση.
 

dimitris50423

Well-Known Member
Ενα μονο λογαριασμο εχω απο τοτε που γραφτηκα στο φορουμ φιλε μου. Το κεφαλι μου το εχουν δει αρκετοι πως ειναι απο κοντα. Επισης μετα απο μενα πηραν κ αλλοι ικανοποιητικα και καλα αποτελεσματα.
Utopia βαλε και ουισκακι με τα doritos.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

mic6

Well-Known Member
Τελικά οι βαλτοί των κλινικών έχουν αποθρασυνθεί τελείως. Βγαίνει ο τύπος εδώ και μας το παίζει διάσημος (!), λέει ότι δεν έχει πρόβλημα με το οικονομικό αλλά κατά τα άλλα... εδώ θα την κάνει. Πως δε μας είπε ότι παίζει και στο Χόλιγουντ δηλαδή και το έχει πάρει όσκαρ.

Ο άλλος με το 50423 έχει τρεις-τέσσερις λογαριασμούς εδώ μέσα (με πρώτο και καλύτερο τον koumparos) και περιμένει να πιστέψουμε ότι με 2300 grafts γέμισε το μισό κεφάλι του!

Αν δεν ήταν αυτοί που την πάταγαν θα έβγαζε γέλιο η όλη φαση.
Προφανώς εκτός από καράφλας εισαι και μέγας τρόμπας
Δε βαριέσαι..
 

Tasmania

Active Member
αυτο με τα προσωπικα μηνυματα εχω αρκετα αλλα δεν θα τα αναφερω σεβομενος αυτους που τα εστελναν διοτι μπορει να αδικησω καποιον..στο ιδιο κλιμα με τις πιο πανω οι συζητησεις... να θελουν να τους πει κανε στην ταδε κλινικη (για να σε πουνε τσιρακι) να τους λες διαβασε στο φορουμ και κανε οτι νομιζεις και να στη λενε κιολας !
 

piros75

Well-Known Member
Παίδες, διακρίνω μεγάλη ένταση, η οποία δεν χρειάζεται κατά την άποψή μου. Το τι ρόλο βαράνε κάποιοι ΟΚ το έχουμε αναφέρει δεκάδες φορές. Και εγώ θα μπορούσα να πω ότι με το που άνοιξα το νήμα μου έλαβα από συγκεκριμένο άτομο ΠΜ με το οποίο με προέτρεπε (σχεδόν σαν να μην υπάρχει αύριο) να πάω να κάνω στον Βεκρή, αλλά θεωρώ πως δεν θα πρέπει να δίνουμε τόσο βάση σε αυτά. Αυτό που πρέπει να λέμε όλοι σε όλους είναι να κάνουν όσο καλύτερη έρευνα αγορά μπορούν, να πάνε σε όλες τις κλινικές της Ελλάδας, να δούνε όσους γιατρούς κλπ έρχονται από Κύπρο, αν μπορούν ακόμα και στο εξωτερικό ή έστω διαδικτυακό consultation με τους τοπ γιατρούς και μετά να αποφασίζουν. Να μην ακούνε τι τους λέω εγώ και το κάθε μέλος εδώ μέσα. Η μμ δεν είναι καφές, είναι μια υπόθεση που σχετίζεται με περιορισμένο αριθμό μοσχευμάτων και δεν μπορείς να παίζεις με αυτό. Μία είναι η δότρια και με συγκεκριμένο αριθμό μοσχευμάτων, οπότε κάθε λάθος είναι μοιραίο.
 
Μπλουζα