ΝΕΑ ΧΤΕΝΑ-ΛΕΙΖΕΡ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

marianthi

New Member
ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΜΑΛΛΙΩΝ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ, ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΧΤΕΝΙΖΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ(ΛΕΙΖΕΡ) ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ ΤΩΝ ΤΡΙΧΟΘΥΛΑΚΙΩΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΩΝ ΘΕΡΑΠΕΙΩΝ.-ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΜΑΛΛΙΩΝ , ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΧΤΕΝΑΣ -ΛΕΙΖΕΡ.
ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ,ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giannis1991

Well-Known Member
Απ: ΝΕΑ ΧΤΕΝΑ-ΛΕΙΖΕΡ

marianthi είπε:
ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΜΑΛΛΙΩΝ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ, ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΧΤΕΝΙΖΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ(ΛΕΙΖΕΡ) ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ ΤΩΝ ΤΡΙΧΟΘΥΛΑΚΙΩΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΩΝ ΘΕΡΑΠΕΙΩΝ.-ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΜΑΛΛΙΩΝ , ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΧΤΕΝΑΣ -ΛΕΙΖΕΡ.
ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ,ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ναι αμε ειναι και αλεξικεραυνο....
παντως για να μην νομιζεις οτι σε κοροιδευω μαριανθη μου και για να μιλησουμε σοβαρα αυτα ολα τα λειζερ και τα σχετικα ειναι χαμενα λεφτα.....ειναι τελειως μουφες...
 

badday

New Member
Απ: ΝΕΑ ΧΤΕΝΑ-ΛΕΙΖΕΡ

mairi δεν θελω να σε στεναχωρησω αλλα ειναι απατες ολα αυτα! Δεν εχω διαβασει καμια περιπτωση βελτιωσης με λειζερ! Καποτε τα ειχε δοκιμασει και η αδερφη μου και δεν ειδε καμια διαφορα!
 

NoMoreLoss

New Member
Απ: ΝΕΑ ΧΤΕΝΑ-ΛΕΙΖΕΡ

mairi είπε:
ΡΩΤΗΣΑ ΣΕ ΕΝΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΟ ΜΑΛΛΙΩΝ ΠΟΥ ΒΡΗΚΑ ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ, ΚΑΙ ΕΜΑΘΑ ΟΤΙ ΧΤΕΝΙΖΕΙΣ ΤΑ ΜΑΛΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΕΚΠΕΜΠΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΚΤΙΝΟΒΟΛΙΑ(ΛΕΙΖΕΡ) ΠΟΥ ΠΡΟΚΑΛΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΑΙΜΑΤΩΣΗ ΤΩΝ ΤΡΙΧΟΘΥΛΑΚΙΩΝ ΚΑΙ ΒΟΗΘΑΕΙ ΝΑ ΑΠΟΡΡΟΦΟΝΤΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΑ ΣΥΣΤΑΤΙΚΑ ΤΩΝ ΘΕΡΑΠΕΙΩΝ.-ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΟΥ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΝ ΤΑ ΔΙΑΦΟΡΑ ΙΝΣΤΙΤΟΥΤΑ ΜΑΛΛΙΩΝ , ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΑΥΤΟ ΤΩΡΑ ΒΓΑΙΝΕΙ ΣΕ ΜΟΡΦΗ ΧΤΕΝΑΣ -ΛΕΙΖΕΡ.
ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΤΙ ,ΘΑ ΕΚΤΙΜΟΥΣΑ ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

ΑΠΛΑ ΞΕΧΑΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΒΛΑΚΕΙΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΕΣ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΜΗΝ ΓΡΑΦΕΙΣ ΜΕ ΚΕΦΑΛΑΊΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΡΑΣΤΙΚΟ ;D
 

Παναγιωτης

Μέλος του προσωπικού
Απ: ΝΕΑ ΧΤΕΝΑ-ΛΕΙΖΕΡ

αν το πουλαν 10 ευρω παρτο

αν το πουλαν 100 ευρω που κατα εκει το κοβω μην το σκεφτεσαι καθολου
 

bark1979

New Member
Απ: ΝΕΑ ΧΤΕΝΑ-ΛΕΙΖΕΡ

γειαααα.οταν ημουν παιδι 8υμαμαι στην τηλεοραση μια διαφημιση που εδειχνε μια χτενα που ειχε ακιδες απο ατσαλοπρογκες που υποσχοταν την ιδια δουλεια αιματωση..κλπ οι ιδιοι απατεωνες 8α ειναι
(ισως τα παιδια τους πια)που εκμεταλευονται τον κοσμο-εμας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα