Μεταφορεις τριχοθυλακιων στην Ελλαδα και αποτελεσματα της πλακας!!!

krhtikos21

Member
και εγώ ως φοιτητής είχα πάει.πριν κλείσει την πόρτα μ είπε χαρακτηριστικά εγώ για τ καλό σου τ λέω έλα σε μένα γτ θα την πατήσεις, άκουσε με.

δεν μπορεί να βγει σε μία εκπομπή ξανά και να πάρω τηλ live να τον ξεφτιλίσω? ο καραγκιοζάκος που θεωρείται και επιστήμονας
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Bouklas

Well-Known Member
Να ήξερα ρε γαμώτο, κάποιοι για τόσο χαζούς τους περνάνε κάποιους? Που λένε το ποιηματάκι τους μες την ψευτιά και νομίζουν ότι το καπαρώσανε το θύμα. Όπως το είπε και ένας φίλος, το βλέπουνε καθαρά συμφεροντολογικά το θέμα, και όχι να κάνουν μια καλή δουλειά σε έναν άνθρωπο που θέλει να φτιάξει την εικόνα του. Δίνεις πχ 3.000 για να σου πει έλα πάλι σε 5 χρονια να στα ξαναπάρω.
 

no_hair

New Member
horhitto4 είπε:
kapa είπε:
Να σας συστήσω τον hairlosscursed.
3 μεταμοσχεύσεις Ελλάδα και hasson

αν εκανε στο hasson θα εχει φανταζομαι αρκετα καλο αποτελεσμα...εκτος αν πηγε να μαζεψει τα ασυμαζευτα απο τους αλλους....

Το αποτέλεσμα σου απο τον Hasson που μπορουμε να το δουμε hairlosscursed? Θα ηθελα πολύ να δω τι δουλειά σου έκανε.
 

Jen_k

New Member
Παιδια σας παρακαλω πολυ καποιος που γνωριζει και εχει εμπειρια απο μμ ειτε απο δικια του ειτε απο αλλους.Να μου στειλει Pm να του στειλω 2 φωτος απο μμ που εκανα προσφατα να μου πει τη γνωμη.ευχαριστω.
 
Μπλουζα