Μεταμόσχευση Lewis Hamilton!

Massimo

Member
Καλησπέρα παιδιά,

Γνώμη για τη μεταμόρφωση του αγαπημένου ράλι στα;

Οταν τον ρώτησαν είπε ότι ένα μαγικό σαπούνι του επανέφερε τα μαλλια...!!
 

Συνημμένα

  • B7FA2BC4-CB1A-41FC-9AF5-F96D7A2CABB2.png
    B7FA2BC4-CB1A-41FC-9AF5-F96D7A2CABB2.png
    2.5 MB · Προβολές: 190

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

piros75

Well-Known Member
Τα πολύ κατσαρά μαλλιά άφρο έχουν πραγματικά εξαιρετικά δύσκολη εξαγωγή με τεράστιο ποσοστό transaction από ότι έχω διαβάσει στα ξένα φόρουμ και γι' αυτό πολλοί γιατροί δεν πραγματοποιούν ΜΕΤ σε τέτοια κεφάλια. Στην προκειμένη περίπτωση λοιπόν το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό. Το μαγικό σαπούνι δούλεψε.... χεχεχε
 

tol

Well-Known Member
Καλησπέρα παιδιά,

Γνώμη για τη μεταμόρφωση του αγαπημένου ράλι στα;

Οταν τον ρώτησαν είπε ότι ένα μαγικό σαπούνι του επανέφερε τα μαλλια...!!
για μαλλι αφρο που ειναι πολυ δυσκολο, νομιζω οτι ειναι πολυ καλο

Στην προκειμένη περίπτωση λοιπόν το αποτέλεσμα είναι πολύ καλό

Φιλοι μου...προσωπικη αποψη...

Ηταν πολυ καλυτερος με ξυρισμενο κεφαλι παρα τωρα που ειναι σαν φουντωμενο ασβοκουναβο!!! :D :cool:

Αν ειναι να κάνεις μεταμοσχευση και να εχεις αυτο το αποτελεμα, καλυτερα να μεινεις με ξυρισμενο κεφαλι και, σε συνδυασμο με ενα καλογυμνασμενο σωμα, να αποπνεεις μια αρρενωποτητα.
 

dim d

Well-Known Member
Φιλοι μου...προσωπικη αποψη...

Ηταν πολυ καλυτερος με ξυρισμενο κεφαλι παρα τωρα που ειναι σαν φουντωμενο ασβοκουναβο!!! :D :cool:

Αν ειναι να κάνεις μεταμοσχευση και να εχεις αυτο το αποτελεμα, καλυτερα να μεινεις με ξυρισμενο κεφαλι και, σε συνδυασμο με ενα καλογυμνασμενο σωμα, να αποπνεεις μια αρρενωποτητα.
το φουντωμενο ασβοκουναβο οτι καλυτερο εχει γραφτει σε ολα τα φορουμ διεθνως...σνηθως τα ειχε ξυρισμενα στο πλαι κι αφηνε πανω στην αρχη. Τωρα επειδη ασχολουμαι με f1 ολο το στυλ δεν μου αρεσει να πω την αληθεια.
 
Μπλουζα