Μεταμόσχευση Groupon

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

BWolfgr

New Member
Καλησπέρα,

Είδα αυτήν την προσφορά μεταμόσχευσης σήμερα στο Groupon.

# Αποκτήστε και πάλι μαλλιά χωρίς τομές, ράμματα και ταλαιπωρία με την μέθοδο S.A.F.E την πιο σύγχρονη One by One τεχνική εμφύτευσης μαλλιών παγκοσμίως!
# Οι εφαρμογές γίνονται σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη από Ιατρικές ομάδες με 20αετή εμπειρία στις εμφυτεύσεις μαλλιών.
# Η νέα τεχνική σας χαρίζει νέα φυσικά μαλλιά τα οποία μεγαλώνουν κανονικά, κουρεύονται και δεν ξαναπέφτουν ποτέ. Διασφαλίζει, επίσης, 60% μεγαλύτερη πυκνότητα και φυσικότητα ενώ ενδείκνυται για αποκατάσταση ουλών και σημαδιών από παλιές τεχνικές εμφύτευσης όπως και για φρύδια και πύκνωση ανάμεσα σε υγιή μαλλιά.
τιμή: 57€ για κάθε 100 τρίχες.


Η τιμή είναι πολύ καλή αλλά ανησυχώ για το αν θα έχει καλό αποτέλεσμα. Έχω έναν συνάδελφο ο οποίος έκανε μεταμόσχευση Ελλάδα και το αποτέλεσμα μοιάζει με μαλιά κούκλας. Αναρωτιέμαι αν η τεχνική SAFE που διαφημίζουν μπορεί να έχει καλά αποτελέσματα καθώς και για το αν υπάρχει κάποια εγγύηση ότι όλα θα είναι ΟΚ...
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

BWolfgr

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Groupon

Δεν βάζω Link γιατί δεν θέλω να χαρακτηριστεί το post ως διαφήμιση. Αν μπεις στο site του groupon μπορείς να δεις την προσφορά.
 

mvichos

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Groupon

Παιδια τι ξερετε για αυτην την κλινικη; Ειναι αξιοπιστη; εχει κανει κανεις μεταμοσχευση;
 

Panos1982

Well-Known Member
Απ: Μεταμόσχευση Groupon

καλα ειστε σοβαροι??? μιλατε για τα μεντί ζενές????
57 ευρω οι 100 τριχες και ιστοριες??? μονο κ μονο αυτο που λενε...θα επρεπε να σας πιανουν τα γελια....
αυτο δεν ειναι κλινικη...αυτο ειναι σουπερμαρκετ.....
ο τσακαλος εχει 5 χρονια που τα λεει ο μαυρος......μακρυα απ αυτα..... πηγαιντε στο Βασιλοπουλο καλυτερα να αγορασετε τριχες.....
 

BWolfgr

New Member
Απ: Μεταμόσχευση Groupon

Καλά είναι 57€ χ 30 = 1710€ για 3000 εμφυτεύματα.
Το ερώτημα είναι αν το αποτέλεσμα θα είναι καλό ή αν θα μετανοιώσουμε την ώρα και την στιγμή που πήγαμε.
Το περίεργο είναι το γεγονός ότι πρώτα πρέπει να κάνεις την παραγγελία και να πληρώσεις (μέσα στις επόμενες 3 ημέρες) και μετά θα σε δει ο γιατρός.

Προσωπικά, αποφάσισα να περιμένω, να κάνω οικονομίες και όταν το κάνω να είναι σε κάποια δοκιμασμένη κλινική.
 

LOK

Member
Απ: Μεταμόσχευση Groupon

Panos1982 είπε:
καλα ειστε σοβαροι??? μιλατε για τα μεντί ζενές????
57 ευρω οι 100 τριχες και ιστοριες??? μονο κ μονο αυτο που λενε...θα επρεπε να σας πιανουν τα γελια....
αυτο δεν ειναι κλινικη...αυτο ειναι σουπερμαρκετ.....
ο τσακαλος εχει 5 χρονια που τα λεει ο μαυρος......μακρυα απ αυτα..... πηγαιντε στο Βασιλοπουλο καλυτερα να αγορασετε τριχες.....
Χαχαχαχαχαχαχαχαχα....... Ρε είστε σοβαροί που λέει και ο Πάνος.... :D Δεν ξέρω τί μου επιτρέπεται να γράψω...,αλλα αντι να κάνω super Deal με κουπόνια και προσφορές στην M..i J......se, προτιμώ να δω το Deal με τον Φερεντίνο στον ΑΝΤ1...
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα