Μεταμόσχευση fue στην κύπρο

akakios

New Member
Παιδιά καλησπέρα, βρίσκομαι στην Κύπρο και σήμερα ήταν η πρώτη μέρα της μεταμόσχευσης. Αύριο ακολουθεί η συνέχεια. Θα ήθελα μια γρήγορη απάντηση από ανθρώπους που έχουν κάνει μεταμοσχεύσεις στο παρελθόν. Είναι φυσιολογικό να νιώθω τσούξιμο στην λήπτρια περιοχή; Ψεκάζομαι κάθε μισή ώρα με φυσιολογικό ορό νιώθω μια μικρή ανακούφιση αλλά μετά ξανά το ίδιο. Επίσης νιώθω το κεφάλι μου βαρύ και έχω ένα ελαφρύ πρήξιμο. Στην δότρια κανένα πρόβλημα.
Θα παρουσιάσω την επέμβασή μου με λεπτομέρειες όταν νιώσω λίγο καλύτερα. Αυτή τη στιγμή είμαι αρκετά κουρασμένος, με δεδομένο ότι η επέμβαση τελείωσε πριν 4 περίπου ώρες και αυριο ξεκινάει πάλι νωρίς το πρωί.
Ευχαριστώ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

danceworld_2001

Well-Known Member
Που την έκανες στην Κύπρο φίλε μου? Καλή επιτυχία καταρχάς. Όλα όσα λες ειναι απολύτως φυσιολογικά. Μην αγχώνεσαι και να ακούς προσεκτικά τις οδηγίες της κλινικής. Ωστόσο οι απορίες που έχεις ειναι λες και δεν σε έχουν ενημερώσει. Δεν έλαβες ενημερώσεις αναλυτικές για το πως θα νοιώθεις μετά την επέμβαση?
 

zotrix

Active Member
Φυσιολογικό είναι το τσουξιμο, αλλά μην ξύσεις σε καμία περίπτωση τα μοσχεύματα. Καλή επιτυχία
 
Μπλουζα