AlexXXX, FUE, 3900g, 16/4/2020

alexXXX

Active Member

Συνημμένα

  • IMG_20200429_172312.jpg
    IMG_20200429_172312.jpg
    1.8 MB · Προβολές: 268

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

andy.k

Active member
Μπορείς να δεις φίλε στην πρώτη σελίδα που έχω φωτό μετά το χειρουργείο που φαίνεται ακριβώς μέχρι π έχουμε βάλει μοσχεύματα...
Έχω δει τη φωτό στην οποία αναφέρεσαι. Είναι ξεκάθαρο ότι μπήκαν και πίσω μοσχεύματα. Αυτό που δεν έχω δει είναι πόσο άδειος ήσουν πίσω πριν γίνει η επέμβαση. Από μια φωτό που έχεις προ μμ οπου φαίνεσαι από το πλαι, φαίνεται αχνά ότι και πίσω είχες κάποιο προβληματακι, δεν ήσουν 100% εντάξει. Τώρα είσαι allover μια χαρά, και δεδομένου ότι ο κύριος όγκος των μοσχευμάτων προφανώς μπήκε μπροστά, προσπαθώ να καταλάβω, τι μεγέθους πρόβλημα διορθώθηκε και πίσω. Οκ αν βρεις καποια παλιά φωτό, όχι απαραίτητα τραβηγμένη στο πλαίσιο της παρουσίασης, που να φαίνεται το πρόβλημα πίσω, κάνε την crop και ποσταρε την. Καταλαβαίνω ότι αυτό είναι μάλλον απιθανο (ποιος τραβάει φωτό το πίσω μέρος του κεφαλιού του άνευ λόγου?), αλλά αν τυχόν έχεις βάλε για να φύγει η απορία.
 

vlafo

Well-Known Member
Εδώ φαίνεται που ακριβώς έχουν μπει τα μοσχεύματα...
Από τα 4000g συνολικά η κατανομή γνωρίζεις πως έγινε?
Γιατί δεν αναφέρεται πουθενά.
Χερλάιν 2000g και τα υπόλοιπα πίσω ?
Διαφωτίσε μας λίγο.
Επίσης Στατιστικά δεν έχουμε?
Μόνο ότι μπήκανε πάνω από 10.000 τρίχες?
 

alexXXX

Active Member
Από τα 4000g συνολικά η κατανομή γνωρίζεις πως έγινε?
Γιατί δεν αναφέρεται πουθενά.
Χερλάιν 2000g και τα υπόλοιπα πίσω ?
Διαφωτίσε μας λίγο.
Επίσης Στατιστικά δεν έχουμε?
Μόνο ότι μπήκανε πάνω από 10.000 τρίχες?
Από τα 4000g συνολικά η κατανομή γνωρίζεις πως έγινε?
Γιατί δεν αναφέρεται πουθενά.
Χερλάιν 2000g και τα υπόλοιπα πίσω ?
Διαφωτίσε μας λίγο.
Επίσης Στατιστικά δεν έχουμε?
Μόνο ότι μπήκανε πάνω από 10.000 τρίχες?
Πρέπει να έχουν μπει γύρω στα 2500 μπροστά κ τα υπόλοιπα πίσω ...
Τα ακριβή μοσχεύματα 2τριχα,3τριχα...μου τα είπε η Σταυρούλα όπως κ το λόγο αλλά δεν έδωσα πολύ σημασία το μόνο που κράτησα ήταν ότι έχουν μπει 3900 μοσχεύματα με πάνω από 10000 τρίχες ...
 

vlafo

Well-Known Member
Πρέπει να έχουν μπει γύρω στα 2500 μπροστά κ τα υπόλοιπα πίσω ...
Τα ακριβή μοσχεύματα 2τριχα,3τριχα...μου τα είπε η Σταυρούλα όπως κ το λόγο αλλά δεν έδωσα πολύ σημασία το μόνο που κράτησα ήταν ότι έχουν μπει 3900 μοσχεύματα με πάνω από 10000 τρίχες ...
Ο λόγος σου με βάση αυτά που έβαλες είναι περίπου στο 2.50 και πάνω.
Δεν ξέρουμε περιοχές λόγο για να κρίνουμε καλύτερα,αλλά ο γιατρός χρησιμοποιεί ψηλούς λόγους γενικότερα και αυτό είναι πολύ καλό και ελπιδοφόρο για εντυπωσιακά αποτελέσματα.
 

makis25

Well-Known Member
Ο λόγος σου με βάση αυτά που έβαλες είναι περίπου στο 2.50 και πάνω.
Δεν ξέρουμε περιοχές λόγο για να κρίνουμε καλύτερα,αλλά ο γιατρός χρησιμοποιεί ψηλούς λόγους γενικότερα και αυτό είναι πολύ καλό και ελπιδοφόρο για εντυπωσιακά αποτελέσματα.
ναι αλλα εμενα ο υψηλος λογος μου προκαλει μια ανησυχια απο την πλευρα της δοτριας
 

vlafo

Well-Known Member
ναι αλλα εμενα ο υψηλος λογος μου προκαλει μια ανησυχια απο την πλευρα της δοτριας
Εμένα καθόλου αρκεί ο γιατρός να έχει κάνει σωστή εξαγωγή.
Δεν έχω δει κάποιο πρόβλημα στα μέχρι τώρα περιστατικά.
Πάντως είναι ο μόνος εν Ελλάδι που χρησιμοποιεί το μοντέλο Ισπανίας.
Και να σου πω και κάτι.
Επιτέλους όλο λέμε για τη δότρια και καλώς λέμε να είναι σε άριστη κατάσταση,αλλά αυτή τη ρημάδα την πυκνότητα εδώ στην Ελλάδα ποιος την δίνει?
Κανείς..
 
Τελευταία επεξεργασία:
  • Like
Reactions: tol

makis25

Well-Known Member
ναι αλλα εχουμε προς το παρον μονο 3 περιστατικα στο φορουμ. Θα δουμε πως παει . Αν πανε καλα αυτα ή/και εμφανιστουν και αλλα θα πρεπει να δωσουμε παραπανω προσοχη στον νεο γιατρο
 

Giorgos-3

Well-Known Member
ναι αλλα εχουμε προς το παρον μονο 3 περιστατικα στο φορουμ. Θα δουμε πως παει . Αν πανε καλα αυτα ή/και εμφανιστουν και αλλα θα πρεπει να δωσουμε παραπανω προσοχη στον νεο γιατρο
Τρία "πράγματικα" περαστικά ....θα ακολουθήσουν και άλλοι κ όλοι θα είμαι έτσι ...αληθινά περιστατικά και ανεξάρτητα ......να Σάι σίγουρος ότι δεν θα δεις δουλειά που θα σε απογοητεύσει......
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

vagosx

Well-Known Member
Ένα ακόμη παρα πολυ καλο αποτέλεσμα από το συγκεκριμένο γιατρό.
Κάλυψε πολυ μεγάλη περιοχή μπροστα,
η hairline του βγήκε εξαιρετική, ανεξαρτήτως μεγέθους προβλήματος μπήκε και στο crown για να μη χρειαστεί σύντομα και άλλη επέμβαση, ενώ χρησιμοποιεί και μεγάλους λόγους όταν η δότρια το επιτρέπει.
Επισης πρέπει να επισημανθουν και οι πολυ αποκαλυπτικές φωτο από όλα τα παιδια που έχουν κάνει μέχρι σημερα παρουσίαση.
Αν συνεχίσει σε αυτό το tempo, ο γιατρος αυτος έχει όλα τα φωντα να γίνει world class γιατρος, δεδομενου ότι κάνει μόνο ένα χειρουργείο την ημέρα και τα κάνει σχεδον όλα μόνος του, θα μπορούσε να εξελιχθεί στον Έλληνα Kaan Pekiner.
 

manly_Man

Well-Known Member
φιλε μια χαρα παει, ομως στην πανοραμικη με φλας οντως καπως περίεργα φαινεται που το εγραψες κ εσυ....αν μπορεις βγαλε μια πανοραμικη χωρις φλας σε συνθηκες εξωτερικου φωτισμου (οχι να πεφτει ο ηλιος πανω).
 
  • Like
Reactions: tol

Stratos

Well-Known Member
Εχω την εντυπωση από τα περιστατικά που εχουμε δει εδω μεσα οτι ειναι ο καλύτερος Έλληνας στις μμ και με πολυ καλη τιμη. Και για να μην αρχίσετε τα διαφορα για συμφέροντα κλπ, εγω εκανα στην Τουρκία μμ και το επάγγελμα μου ειναι εκπαιδευτικός.
 

Georgie

Well-Known Member
Εχω την εντυπωση από τα περιστατικά που εχουμε δει εδω μεσα οτι ειναι ο καλύτερος Έλληνας στις μμ και με πολυ καλη τιμη. Και για να μην αρχίσετε τα διαφορα για συμφέροντα κλπ, εγω εκανα στην Τουρκία μμ και το επάγγελμα μου ειναι εκπαιδευτικός.
Ας κανουμε υπομονή να ολοκληρωθούν τα αποτελέσματα για να εχουμε μια πιο καθαρή εικόνα.
Εχει ξεκινήσει καλα η αλήθεια ειναι πάντως
 

vlafo

Well-Known Member
Η δυναμική πάντως που έχει αναπτύξει φαίνεται.
Πυκνότητες,πολλά g,ωραίοι σχεδιασμοί χερλάιν μέχρι τώρα, μένει το τελικό αποτέλεσμα να δούμε να επικυρωθεί.
Μέχρι τώρα δε βλέπω κάτι αρνητικό.
Αντιθέτως βλέπω προσεγγίσεις περιστατικών,μοναδικές στην Ελλάδα.
Επιπλέον έχει και τη σωστή τιμή που ανταποκρίνεται επαρκώς στα δεδομένα της Ελλάδος.
Ίδωμεν.
 
Μπλουζα