ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΟ

Samba

Member
Είδα πως δεν υπάρχει μία ενότητα στο forum σχετικά με το μεταφυσικό και είπα ας κάνω μία! Όταν λέω μεταφυσικό εννοώ εμπειρίες δικές σας ή άλλων προσώπων σας που είχαν μία μεταφυσική εμπειρία όπως πνεύματα, εξωγήινοι, ούφο και άλλα παράξενα.

Εγώ δυστηχώς δεν έχω καμμία προσωπική εμπειρία να παραθέσω αλλά έχω του αδελφού μου ο οποίος μου είπε ένα βράδυ έξω στο μπαλκόνι το 2008 είδε έναν ιπτάμενο δίσκο με χιλιάδες φώτα μου το περιέγραψε σαν ιπτάμενη πολιτεία. Μάλιστα ξύπνησε και την αραβωνιαστικιά του (τώρα πια γυναίκα του) και με το που το είδε κόντεψε να τα κάνει πάνω της και την χαλάρωσε ο αδελφός μου. Μου είπε πως πήρε τηλέφωνο σε εφημερίδα και του είπανε πως το είδανε και άλλοι και επικοινώνησαν μαζί τους αλλά την επόμενη μέρα δεν γράφτηκε κάτι ούτε είπαν κάτι στις ειδήσεις.....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

hairlosscursed

Well-Known Member
Εγω ειδα ενα UFO την ωρα που πηγαινα για δουλεια.κατεβαινει ενα τυπακι καταπρασινο με full head και μου λεει:καλα ρε...ειναι δυνατον να μην εχετε βρει ακομα λυση με την τριχοπτωση το 2014 και ασχολειστε ΑΚΟΜΑ με minox και fina και μεταμοσχευσεις;;;και εκτος αυτου να κυβερναει στην Ελλαδα Σαμαροβενιζελος;;;;ειστε απαραδεκτοι,αξιοι την μοιρας σασ,κακομοιρηδες και δεν αξιζει να ερχομαι εδω να βλεπω τα κακομοιρα μουτρα σας...μου ειπε νευριασμενος...δεν θα ξαναπατησω εδω γιατι ειστε πολυ πισω και ανεγκεφαλοι...και μετα εξαφανιστηκε
Αυτο ειναι το μεταφυσικο που εζησα προσφατα και ομολογω πως τρομαξα με αυτα που μου ειπε.αν τον ξαναδω θα τον παρακαλεσω να με παρει μαζι του...και θα ιδρυσω νεο site...hairlossmemories.gr
 

Bouklas

Well-Known Member
Δεν ειν κακό, για φανταστείτε, σαν κοινοί θνητοί με τόσο αδύναμα μέσα που έχουμε να εξερευνήσουμε κάποτε τον κόσμο του μεταφυσικού. Να επικαλεστούμε τίποτα μεγάλες δυνάμεις :worshipper και ως δια μαγείας να πυκνώσουμε. :dying: >:D

Πιο πολλές ελπίδες θα έχει να συμβεί αυτό παρά να βγει το μαγικό χάπι στην αγορά.
 

danceworld_2001

Well-Known Member
Είχα εμπειρία αστρικής προβολής, ενώ ήμουν σπίτι μου και κοιμόμουν, 27/28-12-13 βρέθηκα στην Κύπρο και έβαζα μαλλιά.
 

hairz

New Member
Kοιταξε:

Στον κοσμο του hailossgr αισθανομαι οτι ονειρευομαι>
Αισθανομαι οτι στο ονειρο ειναι πρωταγονιστηs ο καπα
οπου αλλαζει απο βολταρεν σε κουρκουμινη ανα τακτα χρονικα διαστηματα>

Η αληθεια ειναι οτι εχω πολλεs μεταφυσικεs εμπειριεs αλλα καλο ειναι ο καθεναs να τηs κραταει >

Αυτο που ειδαν οι φιλοι σου μαλλον ηταν υπερτεχνολογια στρατου>
Ο στρατοs (αμερικανικοs_ρωσικοs) βρισκεται εκατο χρονια μπροστα απο τη δικη μαs τεχνολογια>
Σε μαs πεταξανε καποιεs θεωριουλεs που βασιζονται σε ψεμματα για αυτο και η εξελιξη μαs ειναι ψευδηs του φαινεσθαι>Πραγματικα η ιατρικη ολο και χειροτερα παει πχ>
Η υπερ επιστημη η δικια μαs ειναι χολυγουντ και τιποτα αλλο _του κωλου ψεμματα>

Ισωs να ηταν και κατι αλλο αλλα αποκλειω εξωγηινουs>Οι εξωγηινοι ειναι επιση απο τα θεματα που πηγαν πισω την ανθρωποτητα>Και γενικα οτι παει πισω την ανθρωποτητα δεν ειναι αληθινο>
γιατι η αληθεια σε εξελισσει και σε ελευθερωνει
 

pithikas

Well-Known Member
hairz είπε:
Ισωs να ηταν και κατι αλλο αλλα αποκλειω εξωγηινουs>Οι εξωγηινοι ειναι επιση απο τα θεματα που πηγαν πισω την ανθρωποτητα>Και γενικα οτι παει πισω την ανθρωποτητα δεν ειναι αληθινο>
γιατι η αληθεια σε εξελισσει και σε ελευθερωνει
Eδω εχεις ενα φαουλ, υπαρχει σοβαρη πιθανοτητα ο καπα ο πρωταγωνιστης να ειναι εξωγηινος και να προσπαθει να μας παει πισω με την κουρκουμινη.
 

hairz

New Member
xaxaxaax

ισωs ανηκει στουs ψευδοπροφητεs >το εχω πει και στο παρελθον

Το θεμα ειναι οτι εχει χαλασει τοσα πολλα χρηματα>Με αυτα τα χρηματα
θα επαιρνα το καλυτερο μπλεντερ στον κοσμο και εναν αυτοματο πορτοκαλοστιφτη
σαν εκεινουs που εχει στο γρηγορη και με ενα κουμπι θα εφτιαχνα παπαδεs>
 

hairlosscursed

Well-Known Member
Εγω προτεινω μια ενοτητα με θεμα την μαγειρικη...νομιζω πως θα εχει πιο πολυ ενδιαφερον απο τις τριχες που συζηταμε σε αυτο το φορουμ.
Τουλαχιστον στην μαγειρικη υπαρχει προοδος,εμπνευση και αμεσο αποτελεσμα.με την τριχοπτωση εχουμε πλεον κατασταλαξει...γνωριζουμε πως δεν παιζει τιποτα και τελος.τσακωνομαστε συν της αλλης και δουλεια δεν κανουμε.
επισης και μια ενοτητα για την χλωριδα και την πανιδα.
Ισως και μια για την ανακυκλωση....
Αααα και μια με κριτικες κινηματογραφικων ταινιων...και αν καποτε βγει καμια σοβαρη λυση για μαλλια μπορουμε να επιστρεψουμε στο πραγματικο αντικειμενο του φορουμ που μας αφορα.εγω ζω καθημερινα την μεταφυσικη μου πραγματικοτητα
με την γνωστη παρανοια της ΑΑ και δεν θελω αλλο.
Για οποιον ενδιαφερεται για μεταφυσικη δραστηριοτητα εκτος απο αυτην που ζουμε καθημερινα, και θελει και εξτρα,υπαρχει ΕΙΔΙΚΟ επισημο φορουμ καθαρα για τετοιου ειδους ανησυχιες που ειναι πραγματικα πληρες.

http://www.metafysiko.gr/forum/

Εδω θα βρειτε και πολλες αναρτησεις και παρεμβασεις σε πασης φυσεως μεταφυσικων φαινομενων του αγαπημενου μας πανου λυδιου με το ψευδωνυμο Panos from Lydian.
 

hairz

New Member
ZSkOe9w.jpg



:D :) :) :p
 

kapa

Μέλος του προσωπικού
hairlosscursed είπε:
http://www.metafysiko.gr/forum/

Εδω θα βρειτε και πολλες αναρτησεις και παρεμβασεις σε πασης φυσεως μεταφυσικων φαινομενων του αγαπημενου μας πανου λυδιου με το ψευδωνυμο Panos from Lydian.
εχουμε και σε αυτο το φορουμ μεταφυσικα φαινομενα :5m: http://www.hairlossgr.com/forum/thread-9168-post-123842.html#pid123842
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα