ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BISANGA

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΛΗ ΤΟΥ FOROUM.META ΑΠΟ ΠΟΛΛΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΡΙΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ (ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ
) ΑΠΟΦΑΣΙΣΑ ΚΑΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΗΞΩ ΣΤΗΝ ΛΥΣΗ B.......A
EXΩ ΚΛΕΙΣΕΙ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗΣ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

Ποσες μ/μ εκανες φιλε ολα αυτα τα χρονια ?
Εισαι δηλαδη διατεθειμενος να κανεις ταξιδι στο εξωτερικο για μ/μ στον συγκεκριμενο γιατρο ?
 
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

εχω κανει ηδη τρια στριπ και μια fue(kypros)δυστηχως τα αποτελεσματα δεν ειναι τα αναμενομενα.παιζω το τελευταιο μου χαρτι στον Bisanga
 

lmg 7

Active Member
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

ανεβασε καμια φωτο σου να δουμε,ποσο χρονων εισαι κ τι nw? o bis..ga εθεσε καποια συκγκερκιμενη ημερομηνια για δωρεαν consultations ?
 

tropheus

Well-Known Member
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

Ο Δημήτρης είναι φίλος μου και είναι ο άνθρωπος που παρακίνησε το Bis**ga να έρθει στην Αθήνα.

Ξέρω λεπτομεριακά τις περιπέτειες που έχει περάσει αλλά καλό είναι να τα πει ο ίδιος. Έχει ένα πρόβλημα με τον υπολογιστή που έχει στο σπίτι του και αναγκάζεται να στέλνει τα μηνύματά του από τη δουλειά του αλλά πιστεύω πως σύντομα θα απαντήσει σε όλα τα ερωτήματα.

Είναι μια πολύ ενδιαφέρουσα περίπτωση...
 

nucky

Active Member
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

Αναμένουμε λεπτομέρειες με μεγάλο ενδιαφέρον . Παρακαλώ να πείτε και ονόματα έστω και με αστερίσκους .
 

petrospap

Active Member
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

3 strip?? απο καουτσουκ ειναι φτιαγμενο το κεφαλι σου? :p
ποιες χρονιες τις εκανες τις μεταμοσχευσεις κυπρο αν επιτρεπεται??
 

zotrix

Active Member
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

Αν πας για λίγες τρίχες κάνεις FUE. Δεν αφήνεις κληρονομιά μια γραμμή στο κεφάλι από πίσω σου αν θες λίγα τριχοθιλακια.
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Δημητρης38

Active Member
Δημητρης Σκ είπε:
εχω κανει ηδη τρια στριπ και μια fue(kypros)δυστηχως τα αποτελεσματα δεν ειναι τα αναμενομενα.παιζω το τελευταιο μου χαρτι στον BIS**GA


Συνονοματε αφησες καθολου μαλλι πισω ?
Με τον ρυθμο που πας πισω θα εισαι ποιο αραιος απο μπροστα

Για καντε μου μια χαρη...
Γιαααα ρωτηστε καποιος τον μεγαλογιατρο αν τα μαλλια της εμφυτευσης σε βαθος χρονου πεφτουν ή αν οι επεμβασεις που κανει εχουν μονιμο αποτελεσμα ...

Γιατι σιγα σιγα μαθαινω καποιοι στην Ελλαδα αρχιζουν να καταλαβαινουν τι συμβαινει με τα "μαλλια που δεν πεφτουν ποτε" !!!
 
RE: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΟΝ BIS**GA

Καλημερα σας...καποια στιγμη θα ανεβασω στο forum τα παντα καντε λιγο υπομονη.αυτο που εχω να πω ειναι οτι μιλησα με τον leandro εχθες και θα ειναι κανονικα τον Νοεμβρη και αυτος στην ΑΘΗΝΑ[ampl][/ampl]
 
Μπλουζα