ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

baggelis7

New Member
καλησπερα παιδια,πηγα σημερα στον a##nto...για να με δει και να μου πει αν μπορω να κανω τωρα μεταμοσχευση..ειμαι στην κλιμακα 2 της αραιωσης..μου ειπε να περιμενω λιγο..απλα μου φανηκε γενικα ολο το κλιμα μεσα στην κλινικι πολυ καλο..θα ηθελα να σας ρωτησω,επειδη δεν εχω καθολου εμπειρια απο αυτα,αν εχει κανει κανεις μεταμοσχευση στη συγκεκριμενη κλινικη..και γενικα αν ειναι καλα τα αποτελεσματα....
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Panos1982

Well-Known Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?

baggelis7 είπε:
καλησπερα παιδια,πηγα σημερα στον a##nto...για να με δει και να μου πει αν μπορω να κανω τωρα μεταμοσχευση..ειμαι στην κλιμακα 2 της αραιωσης..μου ειπε να περιμενω λιγο..απλα μου φανηκε γενικα ολο το κλιμα μεσα στην κλινικι πολυ καλο..θα ηθελα να σας ρωτησω,επειδη δεν εχω καθολου εμπειρια απο αυτα,αν εχει κανει κανεις μεταμοσχευση στη συγκεκριμενη κλινικη..και γενικα αν ειναι καλα τα αποτελεσματα....

καλο κλιμα εχει κ στο σαλονι μου.......αν θες να πληρωσεις λεφτα για να βρεις καλο κλιμα...πηγαινε.....αν θες να πληρωσεις για να βαλεις μαλλια.....καλυτερα να μην πας.....
Αλλωστε το κλιμα οταν ειναι να οσυ παρουν λεφτα παντα καλο θα ειναι αυτο να το ξερεις καλα στη ζωη σου!!!! και ποιος σου ειπε οτι ειχε καλο αποτελεσμα???? βεβαια το καλο ειναι σχετικο για τον καθε εναν.....
το καλο γι αυτον που στο ειπε ισως για μενα να ηταν τραγικο......αυτα παιζουν.....
δες εδω ενα αποτελεσμα του Σ*ντος.....ισως εσενα σου φανει καλο δε ξερω....
http://www.hairlossexperiences.com/view_topic.php?id=666&forum_id=3
 

dim74

Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?

εχω παει εδω και καιρο στην b.k...μου ειπαν κοστος επεμβασης 3,500 ευρω.τους ζητησα να μου δειξουν ατομα απο κοντα...μου εχουν δωσει τρια τηλ...ειδα μεχρι τωρα τον εναν...ειχε κανει προσφατα επεμβαση και δεν ειδα πολλα!σε λιγες μερες θα δω τους αλλους δυο που εχουν κανει την επεμβαση καιρο...αντε να δουμε τι εχουν κανει σε αυτους...
 

Lord Raflas

New Member
Απ: ΜΕΤΑΜΟΣΧΕΥΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ?

dim74 είπε:
εχω παει εδω και καιρο στην b.k...μου ειπαν κοστος επεμβασης 3,500 ευρω.τους ζητησα να μου δειξουν ατομα απο κοντα...μου εχουν δωσει τρια τηλ...ειδα μεχρι τωρα τον εναν...ειχε κανει προσφατα επεμβαση και δεν ειδα πολλα!σε λιγες μερες θα δω τους αλλους δυο που εχουν κανει την επεμβαση καιρο...αντε να δουμε τι εχουν κανει σε αυτους...

Αυτος ο ενας τι γνωμη ειχε για την μεταμοσχευση του?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Μπλουζα