Λυση οταν δεν φτανουν

gianniskritikos2

Active Member
Ρε παιδια εχω μια απορια για μια λυση που δεν την προτινει κανεις αν και εμενα μου φενεται λογικηβλεπω καποια παιδια τα οποια ασπουμε με την δοτρια δεν μπορουν να καλυψουν ολη την περιοχη που θελουν αλλα και να το κανουν το αποτελεσμα θα ειναι πολυ φτοχο.... εμενα σαν λυση για αυτην την περιπτωση αν θελει ο αλλος μαλλια ειναι να βαλει μαλλια οσα εχει να δωσει απο δοτρια μονο μπροστα hairline και λιγο ποιο πισο να καλυψη δηλαδει το μπροστηνο κοματι μονο αλλα πολυ καλα και να ειναι πολυ πυκνο και απο πισο βαζει ενα προσθετο στο οποιο κανεις δεν καταλαβενει τιποτα γιατι η hairline ειναι απο μμ αρα δεν κινει υποψιες ουτε χριαζεται να κατεβαζει φρατζα κατο ουτε τιποτα και ειναι μαλλιας κανωνικος χωρις καινα και μαλακιες μονο εγω το βλεπω ετσι? γιατι αν ειναι καποιος να εχει προβλημα σε nw6 περιοχη να μην εχει τιποτα και η δοτρια του να δινει 6000 τριχες ε να βαλει τις 4000 μπροστα να αφησει καποιες στην δοτρια μην την κανει φτωχια και να βαλει προσθετο και θα ειναι τζι τζι ....


το μαυρο ειναι εκει που θα μπουνε τα μμ και το καφε εκει που θα μπει προσθετο ... και ενα προσθετο φοραει εδω ο τυπος στο βιντεο... εκτως απο μια πολυ καλη εστειαση στην hairline δεν καταλαβαινεις τι φοραει...αρα αμα καλυψεις αυτην την ατελεια γιατι να τρεχεις να δινεις ενα καρο λεφτα για μμ να καλυψεις Nw6 περιοχη που φοβασε μην χασεις κιαλα απο την δοτρια σε βαθος χρονου και χιλια δυο?[attachment=7067]


http://www.youtube.com/watch?v=71XGVQiKi18
 

Συνημμένα

  • 10689977_10152652606401760_5346314038797093819_n.jpg
    10689977_10152652606401760_5346314038797093819_n.jpg
    15.2 KB · Προβολές: 194

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

giwrgos athina

Active Member
Φιλε γιαννη εγω διαφωνω..Θα προτιμουσα να ειχα σε ολο το κεφαλι μαλλι δικο μου απο δοτρια και ας ειναι και αραιο..θα βαζα Απο φενννια στηθος εφηβαιο και θα πυκνωνα με τοπικ το αποτελεσμα..Το προτιμω απο το να φοραω μπερουκα το θεωρω καραγκιοζηλικι..Καλυτερα καραφλος...
 

gianniskritikos2

Active Member
http://www.youtube.com/watch?v=rcs5KiELX8w ασπουμε και εδω δεν καταλαβαινεις τιποτα ποσο μαλλον να εχεις και πραγματικη hairline...


ok δεκτο ειναι μια αποψη γιαυτο και ανοιξα το θεμα να δω αν μπορει να βοηθησει σαν ιδεα καποιον
 

Bouklas

Well-Known Member
Γιάννη στην έκταση που θα μπει το πρόσθετο με τον καιρό θα νεκρώσουν όλοι οι θύλακες που προυπήρχαν. Και επίσης μιλάμε συντήρηση εφόρου ζωής, μόνιμο άγχος μην γίνει καμια στραβή, σαν τον Ζερβίνιο της Ρόμα.
http://www.sport24.gr/football/Italy/h_apokalypsh_toy_zervinio.3040534.html
 

gianniskritikos2

Active Member
αυτος φορουσε κορδελα και εριχνε τα μαλλια του μπροστα αλλη η μια περιπτωση και αλλο η αλλη... οταν το μαλλι πιανει απο πισο και οχι απο hairline ειναι δισκολοτερο με αερα με κεφαλιες απο μπαλα η κατι αλλο να πεσει... διοτι οταν πχ εισαι πανο σε μηχανη ο αερας η μεγαλυτερη πιεση σκαει μπροστα στην hairline αρα μικροτερος κινδυνος απο εναν που απλα φοραει περουκα βεβαια υπαρχει αυτο το ανχος το οποιο λες και σε αρκετο βαθμο αλλα οχι τοσο οσο στον φιλο με την κορδελα και σαν εναν με απλο περοθκινι το οποιο το ανχος επισεις εκει ειναι μην σε κοιταξουν καλα στο κεφαλι και δουν οτι κατι φορας... τι να πω...
 

YNWA

New Member
Γιάννη όντως για μεγάλα nw θα μπορούσε να αποτελέσει μια λύση...Έστω και σε συνδυασμό με μμ στην hairline... Γνωρίζει κανείς λεπτομέρειες για την τιμή;; Διάρκεια ζωής;; Κόστος συντήρησης;; Περιοδικότητα συντήρησης και κόστος αντικατάστασης;;; Βέβαια υπάρχει και το ψυχολογικό κομμάτι με το οποίο πρέπει να συμβιβαστεί κανείς...
 

Δημητρης38

Active Member
δηλαδη παιδια οποιος εχει αγχος και κλωταει τοπι εχει ισχυρες πιθανοτητες να του πεσουν τα μαλλια ?
Και οποιος εχει μαλλια δεν εχει αγχος δηλαδη και δεν σκαμπαζει απο μπαλα ?

Ολα ειναι θεμα γεννητικης προδιαθεσης, αν ειναι να πεσουν δεν τα σωζει τιποτα.
Αν ειναι να μην πεσουν, τυχερος αυτος που εχει τα μαλλακια του !!!

Οσον αφορα τις περουκες θα συμφωνησω με παραπανω χρηστη ειναι καραγκιοζιλικια
Να ερθει κανεις να σου αρπαξει το περουκινι και να του μεινουν τα μαλλια στα χερια
Το θεμα ειναι να μην πεσουν... ετσι και πεσουν ....
 

Bouklas

Well-Known Member
gianniskritikos2 είπε:
αυτος φορουσε κορδελα και εριχνε τα μαλλια του μπροστα αλλη η μια περιπτωση και αλλο η αλλη... οταν το μαλλι πιανει απο πισο και οχι απο hairline ειναι δισκολοτερο με αερα με κεφαλιες απο μπαλα η κατι αλλο να πεσει... διοτι οταν πχ εισαι πανο σε μηχανη ο αερας η μεγαλυτερη πιεση σκαει μπροστα στην hairline αρα μικροτερος κινδυνος απο εναν που απλα φοραει περουκα βεβαια υπαρχει αυτο το ανχος το οποιο λες και σε αρκετο βαθμο αλλα οχι τοσο οσο στον φιλο με την κορδελα και σαν εναν με απλο περοθκινι το οποιο το ανχος επισεις εκει ειναι μην σε κοιταξουν καλα στο κεφαλι και δουν οτι κατι φορας... τι να πω...

Ότι πεις Γιάννη, εγώ σε όσους διάβασα λέγανε πως μέσα στην μέρα πάντα θα σκέφτεσαι μην γίνει καμια στραβή όσο δυνατή κόλα και να είχαν βάλει.
 

zotrix

Active Member
Παρότι είμαι εναντίον των προσθετων, τελευταία έχουν βγει κάτι περουκες (πχ στο youtube που είδα) που πραγματικά δεν καταλαβαίνεις τίποτα. Αλλά μόνο και στη σκέψη ότι μπορεί να μου φύγει, δεν θα φορούσα ποτέ.
 

nucky

Active Member
αν είναι να βάλεις περουκίνι βάλτο σε ολόκληρο το κεφάλι . γιατί να μπεις στη διαδικασία , τα ζόρια και τα έξοδα πολλαπλών μμ
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

Μπλουζα