Λιγο info

sven

Active Member
Λοιπόν θέλω να καλύψω πίσω την ουλή και να κάνω και μια μμ. Επειδή η δότρια δεν έχει και πολλά ακόμα σκέφτομαι για smp και να βάλω και λίγα απο την δότρια για να βγει το αποτέλεσμα πιο καλό . Θέλω να κάνω οικονομία στην δότρια για να τα χρησιμοποιήσω μαζί με μούσια για το επάνω μέρος για μια τελευταία μμ .

Έχω επικοινωνήσει ήδη με εξωτερικό για smp με τις V**ci ,Int**nal B**ty M**cal , P**clinic που θεωρούνται καλές αλλά κάνουν μόνο προσωρινό . Αν είναι για προσωρινό δεν συμφέρει. Καμία καλή που να κάνει μόνιμο?

Επίσης κάποιον καλό γιατρό που έχει καλό ποσοστό επαναφύτρωσης σε μούσια ; Επικοινώνησα με Β***ga αλλά μου είπε 6 ευρώ ανά graft από μούσια. Είναι λίγο ακριβός, κάπου είχα διαβάσει από έναν εδώ και στην H*C έχουν κάπου 80% επιτυχία στα μούσια αλλά ποιος γιατρός?εκεί είναι κλινική και δεν έχουν μόνον έναν.

Η κανέναν άλλον που έχει καλό ποσοστό επαναφύτρωσης στα μούσια και να είναι πιο φτηνός από τον Β**ga;
 

Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε για να απενεργοποιήσετε τις διαφημίσεις.

zotrix

Active Member
sven είπε:
Λοιπόν θέλω να καλύψω πίσω την ουλή και να κάνω και μια μμ. Επειδή η δότρια δεν έχει και πολλά ακόμα σκέφτομαι για smp και να βάλω και λίγα απο την δότρια για να βγει το αποτέλεσμα πιο καλό . Θέλω να κάνω οικονομία στην δότρια για να τα χρησιμοποιήσω μαζί με μούσια για το επάνω μέρος για μια τελευταία μμ .

Έχω επικοινωνήσει ήδη με εξωτερικό για smp με τις V**ci ,Int**nal B**ty M**cal , P**clinic που θεωρούνται καλές αλλά κάνουν μόνο προσωρινό . Αν είναι για προσωρινό δεν συμφέρει. Καμία καλή που να κάνει μόνιμο?

Επίσης κάποιον καλό γιατρό που έχει καλό ποσοστό επαναφύτρωσης σε μούσια ; Επικοινώνησα με Β***ga αλλά μου είπε 6 ευρώ ανά graft από μούσια. Είναι λίγο ακριβός, κάπου είχα διαβάσει από έναν εδώ και στην H*C έχουν κάπου 80% επιτυχία στα μούσια αλλά ποιος γιατρός?εκεί είναι κλινική και δεν έχουν μόνον έναν.

Η κανέναν άλλον που έχει καλό ποσοστό επαναφύτρωσης στα μούσια και να είναι πιο φτηνός από τον Β**ga;

Στην P**clinic (στο Βέλγιο αν μιλάμε για την ίδια εταιρία) είναι φθηνοί αλλά πρόσεξε, γιατί έχουν πολλές αποτυχίες αν ψάξεις σε ξένα φόρουμς. Σκεφτόμουν και εγώ για εκεί αλλά έκανα πίσω. Μην κοιτάς μόνο τα 2-3 καλά αποτελέσματα που διαφημιζουν, όχι μόνο αυτοί αλλά κάθε εταιρία. Ψάχνε κυρίως για τα άσχημα.

Επίσης είναι ένας Μουάμπα (ή κάπως έτσι) στο Βέλγιο που κάνει μούσια και θεωρείται καλός αλλά από τιμές δεν ξέρω. Αλλά ότι και αν κάνεις στο Βέλγιο θα είναι ακριβό, από καφέ στην πλατεία μέχρι να βάλεις μαλλιά.
 
Φίλε Sven, στην hdc έχω κάνει και εγώ μεταμόσχευση και είμαι ευχαριστημένος. Καλά έχεις ακούσει για την επιτυχία. Είναι ο δρ Μάρας που κάνει τις μεταμοσχεύσεις και αυτός θα σε κάνει προκειμένου.

Βάλε καμιά Φώτο να δούμε και άμα θες επικοινώνησε μαζί τους.
 

sven

Active Member
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σας...είχα πρόβλημά με το λαπτοπ και καθόλου ελέυθερο χρόνο για να κάνω φορματ και να σας απαντήσω.

Σκεφτόμουνα μια άλλη λύση μήπως να ξαναέραβα την ουλή να κέρδιζα κάμποσα grafts απο εκεί. Επικοινώνησα με Η* C ,τους είπα πόσα grafts έχω εκεί ανα cm2 αλλα με τόσα grafts που βγαίνουνε επειδή έχω αραιή δότρια δεν αξίζει strip.

Θα κάνω ένα προσωρινό smp για τώρα για να καθηστερήσω την μμ, αργότερα θα κάνω μια fue δότρια και μούσια για να βάλω επάνω και στην ουλή. Απλα σε 3-4 χρόνια που κραταεί το smp , όταν είναι και φέυγει κάνω τότε μια μμ και αν έχω και άλλη υποχώρηση από τα μαμισια μαλλιά μου, θα ξέρω τότε πως να τα μοιράσω επάνω πιο σωστά.

Για smp σκέφτομαι για D*I , επειδή με βολέυει οικονομικά . Δεν είναι και οι τοπ για αυτό το πράγμα αλλά μόνο για την ουλή πόσο χάλια μπορεί να γίνει; Εξάλου είναι προσωρινό.
 
Μπλουζα